Seattle Seahawks

• 189 válasz
  • 15364 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #45 Dátum: 2018 aug. 03. 22:55 »
Hát a felsoroltak közül egyedül Sherman olyan, akinek az egyénisége, viselkedése megosztó lehet, a másik kettő teljesen jó arcok. Earl Thomas különösen. Rendkívül szimpatikus fickó.

Thomas túljátszotta a szerződését, joggal vannak igényei. Ez a fajta holdout természetes, ez a játékosok tulajdonképpeni egyetlen eszköze a munkáltató ellen (aki bármikor kiteheti a játékost, akár akkor is, ha jól játszik, csak pénzügyileg nem éri meg megtartani, lásd Sherman).

A Hawks álláspontja is megérthető. Rebuild van, el kell dönteni, hogy meddig mennek bele. Teljesen újra építenek, vagy pedig megtartanak néhány alapkövet és rájuk építkeznek. zerintem Thomas a maga 29 évével nyugodtan maradhatna, mert manapság nem egy safety játszik 35 évesen is kiválóan (lásd pl. Bethea 36 éves, stb.), szóval Thomas a korától még akár lehetne az egyik veterán akire a rebuild épül. Ahogy pl. a Coltsnál Reggie Wayne-re és Mathisra épült, akik szintén már elég idősek voltak 2011 környékén, mégis maradtak. De ha a Hawks máshogy gondolja, azt is meg lehet érteni. Viszont tényleg el kéne már dönteni, mert mégiscsak egy nagyszerű éra ikonikus játékosáról van szó. Megérdemel annyit ez a kapcsolat játékos és klub között, hogy ne húzzák akár 1-2 millió, akár picit jobb trade ellenérték miatt a végtelenségig. Szerintem.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #46 Dátum: 2018 aug. 04. 08:05 »
Ez a  volt Legion of Boom komoly niggerekből áll. Brandon Browner neccc, már monnyuk akkor is az volt, Sherman class A seggfej tahó, ligaszerte gyűlölik, Earl Thomas meg nagyon tisztességes holdoutot nyomat. Nem kedvelem Seattle-t ugyhogy remélem még vagy 5 év a rebuild :D

Van tulaj, meg edző, nem lesz 5 év a rebuild.

Nem elérhető Medvepapa

• Hozzászólások 6
  • Tag
  • Kedvelések: 7
Medvepapa - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #47 Dátum: 2018 aug. 06. 10:22 »
Hát a felsoroltak közül egyedül Sherman olyan, akinek az egyénisége, viselkedése megosztó lehet, a másik kettő teljesen jó arcok. Earl Thomas különösen. Rendkívül szimpatikus fickó.

Thomas túljátszotta a szerződését, joggal vannak igényei. Ez a fajta holdout természetes, ez a játékosok tulajdonképpeni egyetlen eszköze a munkáltató ellen (aki bármikor kiteheti a játékost, akár akkor is, ha jól játszik, csak pénzügyileg nem éri meg megtartani, lásd Sherman).

A Hawks álláspontja is megérthető. Rebuild van, el kell dönteni, hogy meddig mennek bele. Teljesen újra építenek, vagy pedig megtartanak néhány alapkövet és rájuk építkeznek. zerintem Thomas a maga 29 évével nyugodtan maradhatna, mert manapság nem egy safety játszik 35 évesen is kiválóan (lásd pl. Bethea 36 éves, stb.), szóval Thomas a korától még akár lehetne az egyik veterán akire a rebuild épül. Ahogy pl. a Coltsnál Reggie Wayne-re és Mathisra épült, akik szintén már elég idősek voltak 2011 környékén, mégis maradtak. De ha a Hawks máshogy gondolja, azt is meg lehet érteni. Viszont tényleg el kéne már dönteni, mert mégiscsak egy nagyszerű éra ikonikus játékosáról van szó. Megérdemel annyit ez a kapcsolat játékos és klub között, hogy ne húzzák akár 1-2 millió, akár picit jobb trade ellenérték miatt a végtelenségig. Szerintem.
Ha ET marad idén, akkor FA-n távozhat, ami ugye jó minőségű komp. pickkel kecsegtet. Éppen ezért szerintem elherdálni nem fogják, és Thomas is jobban teszi, ha játszik, mint sem, mert sok pénztől esik el év közben is, illetve nem árt ha játszik is a piac előtti évében.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #48 Dátum: 2018 aug. 14. 20:09 »

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #49 Dátum: 2018 aug. 15. 09:50 »
https://twitter.com/RapSheet/status/1029594685935902721

Ugyan ki nem számított rá, hogy Penny ki fog dőlni korán? 

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #50 Dátum: 2018 aug. 19. 20:32 »
Azt írja az NFL.com, hogy az FO második kört ajánlott Brisettért a Coltsnak.

Értem én, hogy kell a csere QB mert hátha, de egy rebuild (reset, levegővétel, mindegy) közepén járó csapatnál, egy Wilsonnal a fedélzeten én jobb helyét is el tudom képzelni annak a 2. körös picknek, mint egy csere QB.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #51 Dátum: 2018 aug. 19. 20:36 »
Amíg Ifedi kezdő, én leszarom az egészet.
Gratulálok azoknak a szurkolótársaknak, akik úgy vélték, hogy Green kevés lesz az NFL-hez. Tapsvihar

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #52 Dátum: 2018 aug. 20. 14:13 »
Kicsit megtörném a topicban uralkodó csendet.
Aki követte a posztjaimat az utóbbi években az tudja, hogy annyira nem foglalkoztat a pre season, hogy szabira is szoktam vonulni, és nem nagyon kommentelem.
Azért sem kommentelem, mert az edzésmunka ismerete nélkül viszonylag kevés érdemi következtetést lehet levonni, illetve lyukra lehet futni erősen. Persze lehet látni, hogy ki hogyan mozog, és ez azért megnyugtathatja, vagy elbizonytalaníthatja a szurkolót. Én most egyszerű szurkolóként jelzem, hogy el vagyok bizonytalanodva.
Amúgy nagyon élvezem azt a helyzetet, hogy az edző válaszol rovat helyett itt nem kell megszakérteni semmit, és  szurkolóként hangot adhatok "érzéseimnek" :) 
Namost engem túlcsordítottak az érzések,

Komolyra fordítva a szót, baromi bizonytalan az egész Seahawks...idén is, tegyük rögtön hozzá. Engem nem zavarnak a pre season vereségek, ami zavar az annyi, hogy ugyanazokat a balfasz problémákat látom újra, és újra. Függetlenül a játékrendszertől nem lehet kiállni két ilyen fallal.

A kezdő O fal annyiban lépett előre, hogy végre együtt mozognak, igaz szarul. Garmain Ifedi további ekézése felesleges, ő nem való az NFL-be, ahogy Sweezey, Odhiambo, Giacomini, és még sokan mások sem, akiket ez a rendszer kitermelt.
https://twitter.com/i/status/1031043534982406144

Az viszont mindenképpen szomorú, hogy Yool fizetett Brown tud rosszul mozogni a pipaszár lábain. (Kevésbé okolom az első driveban a bakijáért, ott annyira megvolt a snapcount, hogy már-már alacsonyan szálltak a sárgák).  Mindegy én nem vártam csodát, elhiszem hogy ennyi idő alatt kb. ezt lehetett kihozni (de ez kevés).

Nade a kezdő DL igazán aztán tényleg igazán súlytalan volt ezen a meccsen. Tele van a rendszer 3-5 Twinerekkel, 2. meccsen úgy teszik a srácokat arrébb, mintha ott sem lennének. (sommásan, anélkül, hogy akárcsak egy egyéni teljesítményt ki akarnék emelni). Nyilván vannak bíztató momentumok, de ez most kevésbé érdekel... nem szeretnék ötleteket adni, de az erőnléti edzések körül, lehet körülnéznék.

Hanem hogy a Wright Wagner duo mit művel az aztán igazán elképesztő. Konkrétan nem olvassák a futó-játékot, vagy olvassák, csak "biztos továbbjutóként", nem támadják a lasztit. Ez amúgy érthető is, hiszen nem PS meccsen pusztítunk, de azért, hogy ennyire aikidoban (szakkifejezés a rongybabázásra) várják, hogy "bárki" arrébb tegye őket, ez kicsit túlzás. KJ Wright mozgása külön fejezet. KJ Wright vagy sérült, vagy nem kerek valami, vagy kis pénz kisfoci van (ezt nem hiszem), de rosszul mozog, lassú, rossz szögeket választ. Már a Colts ellen is csak nézte a hasas routokat. Szerintem vele lehet, hogy lesz baj.

A Git Gud mozgalom élharcosaként azért hozzáteszem, hogy egy játékos nem csak azért mozoghat "rosszul", mert rossz állapotban/formában van fizikailag, vagy csak öregszik, hanem azért is mert bizonytalan. Utóbbi főként játékrendszer átalakításánál történik. Nem baj ez azért elég sokat mondó.

Én most nem ütném a Flowers, Coleman tengelyt...viszont Icukát kitette a Bengals… lenne helye, elférne nálunk.

Na és akkor a játékrendszer. Nem látok fundamentális változást. Wilson eddig is jó volt, most is jó, megoldja, amit ép ésszel meg lehet.
BÁR: https://twitter.com/SamuelRGold/status/1028853259346292741

Itt mindenki elalélt attól, hogy micsoda blokkot osztott ki Dissly, de azt elég kevesen látták, hogy Wilson miért nem a bal szélen üresre futó WR-t választotta (nem látta/bizalmi válság/ezt kellett feltétlenül dobnia/stb..
Nyilván nekem a szar sem elég büdös, de azért beszéljünk kicsit az O koncepcióról. Mi változott?

SEMMI!!! Így!
- Futójáték nyomokban. Lábjegyzetben: remélem a Goalline fumble után, ami kb. a teljes O ütemét törte meg, nem kell magyaráznom tovább, hogy Carson miért nem kezdő hosszú távon.
- Haladni Wilson hosszú, hősi passzaiból tudunk, ahol az elkapó megcsinálja a nagy játékot egyszer az elszakadásnál, és /vagy forgalomban, rosszabb esetben  double coverageban csinálja meg a második nagy játékot.
Ez tavaly sem jött be, pedig a korszakos védelem nyomokban még létezett. Ennél több kell támadó oldalon.

Hogy ne legyek igazságtalan, ebben van tudatosság (tavaly nem volt ekkora tudatosság ebben), vannak új felállások, routok, egyéb új taktikai elemek.  Play action- mélységi passz: https://twitter.com/i/status/1031041951645224960

Ezzel nincs is baj. A megközelítés tekintetében nem látok komoly változást a támadójátékok hívásában. Mintha az underneath, team up  front, a mentesítő járat kifejezés törlődne minden OC fejéből, amint Seattlebe jön. Mi pár yardos passzból sok yardot ...15-ben hoztunk utoljára talán. Na jó ez túlzás, de nagyon ritkán esik meg, és ez azért elgondolkoztató... Jó lenne, ha Carroll tényleg lassan engedné az OC-inek, hogy dolgozzanak, mert olyan nincs, hogy:
- a főzzünk a semmiből iskola hőse Bates el lett zavarva, egy bajnokverést követően.
- Bevell, aki 14-ig elképesztő miket rakott össze...befordult és felőrlődött;
- Schotti, meg ott folytatja ott, ahol Bevell abbahagyta, pedig másik iskola.

Ez így nagyon nem jó, és semmiképpen sem szórakoztató.

Most vagy a fal nem tudja (de miért nem), vagy Wilson felhúzta a Calamity ringet ( https://darksouls.wiki.fextralife.com/Calamity+Ring ), és csak extra hard fokozaton szeret nyerni, vagy Carroll húzta fel a Calamity ringet, vagy az egész csak átkúrás... utóbbit jó lenne elhinni, csak nem hiszem.

Namost a visszahordások megállítása.
Nagyon jó lenne, ha végre történne valami a Special Team táján, mert konkrétan meccseink mentek el rajtuk tavaly, és nem nagyon hoztak cserébe. Komolyabban kéne kicsit venni ezt a dolgot.. najó nem kicsit. Konkrétan elfogásnál minden rossz, a sebesség, a séma, a szögek, a szerelési képesség. Tehát egy ST-ben mindenki éhes, és bizonyítani akar. Az ST-ben nem nagyon van baj a motivációval, az edzésmunkával inkább...

Túl ismerős ez az egész, évek óta ezt a mozit nézzük, csak egyre kevesebb olyan szereplővel, akit még a világsikert hozó eredeti sorozatban ismertünk meg. :(

Ja és Green király!- csak hogy legyen valami jó is.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #53 Dátum: 2018 aug. 20. 16:59 »

Értem én, hogy kell a csere QB mert hátha, de egy rebuild (reset, levegővétel, mindegy) közepén járó csapatnál, egy Wilsonnal a fedélzeten én jobb helyét is el tudom képzelni annak a 2. körös picknek, mint egy csere QB.

Aha, csak az a baj, hogy azt már odaadtuk Brownért ha jól emlékszem. Legfeljebb a 2020-ast tudjuk még odaadni. Paul Allen helyében pedig megtiltanám Carrollnak, hogy tovább árulja a jövőt, ami valszeg már nem róla szól.

Nyilván a legproblémásabb poszt a QB a Seahawksnál, nemúgy mint a Coltsnál, ahol Andrew Luckkal biztosítókötél nélkül nekifogni az évnek sétagalopp.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #54 Dátum: 2018 aug. 20. 19:56 »

Aha, csak az a baj, hogy azt már odaadtuk Brownért ha jól emlékszem. Legfeljebb a 2020-ast tudjuk még odaadni. Paul Allen helyében pedig megtiltanám Carrollnak, hogy tovább árulja a jövőt, ami valszeg már nem róla szól.

Nyilván a legproblémásabb poszt a QB a Seahawksnál, nemúgy mint a Coltsnál, ahol Andrew Luckkal biztosítókötél nélkül nekifogni az évnek sétagalopp.

Az NFL.com teljes bullshitet nem nagyon szokott lehozni, ezért írtam be. Szerintem valami olyasmi lehetett, hogy a) nem jövő évi, hanem 2020-as 2. kör, vagy b) valami opcióval, legjobb esetben annyi, vagy c) egyéb játékos cserékkel összekötve annyi.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #55 Dátum: 2018 aug. 21. 08:10 »
John Ryantól jó 12 év után elköszönt a Hawks… A legjobbakat kanadai barátunknak, itt volt jóban, rosszban. Dickson hivatalosan a punter, hosszú, és eredményes pályát kívánok Neki is.
A Placekicker párbajt Jano nyerte, így Jason Myersnek is búcsút intett a csapat a legjobbakat Neki is.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #56 Dátum: 2018 aug. 21. 15:29 »
https://twitter.com/SportsSturm/status/1026321998555828224
wow, 2 évvel azután, hogy inkább futni kellett volna goallineról...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #57 Dátum: 2018 aug. 22. 10:37 »
Annyira kemény van, hogy el sem hiszem... Ifedi, lehet kiszorult a kezdőből.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #58 Dátum: 2018 aug. 22. 18:43 »
Ez a red zone futás stat hajmeresztő. Persze, Lynch óta ki volt itt olyan futó, aki 3 meccsnél tovább tudott kezdeni és egészséges maradni?

Penny-n a világ szeme.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #59 Dátum: 2018 aug. 23. 16:33 »
Ez a red zone futás stat hajmeresztő. Persze, Lynch óta ki volt itt olyan futó, aki 3 meccsnél tovább tudott kezdeni és egészséges maradni?

Penny-n a világ szeme.

Penny? Mit várunk a futástól, egy olyan fal mögött, amely mesterségének címere az alábbi:
https://twitter.com/dah_knee/status/907003577788391424