Seattle Seahawks

• 189 válasz
  • 15531 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Seattle Seahawks
« Dátum: 2018 máj. 29. 13:43 »
Hawks
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 08:53 írta apeszos »

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #1 Dátum: 2018 máj. 30. 11:45 »
Sziasztok!

Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

Hajrá vizimadarak!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #2 Dátum: 2018 máj. 30. 11:47 »

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #3 Dátum: 2018 máj. 30. 11:49 »
Tessék, már megineza csávó, betett egy olyan yútyúbos anyagot, amit nem is lehet megnyitni.
... és tele van olyan kis piros izével a váll-lapja. Jézusom, akkor milyen a beosztott.
jajj!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #4 Dátum: 2018 máj. 30. 11:51 »
Tessék, már megineza csávó, betett egy olyan yútyúbos anyagot, amit nem is lehet megnyitni.
... és tele van olyan kis piros izével a váll-lapja. Jézusom, akkor milyen a beosztott.
jajj!
milyen böngészőn vagy? mobil?

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #5 Dátum: 2018 máj. 30. 12:18 »
o Akkor rakjuk meg nyélen:

A régi oldalon még beszélgetett az ott maradt nyomorult arról, hogy mennyire underdog a Seahawks.
Szerintem validak voltak az érvei, hogy nagyon alulbecsült a csapat, de ha még sokat mondogatják, hogy szarok, akkor lehet elhiszik.
Azzal is egyetértek, hogy ez karaktergyilkolás, főleg Pete Carroll ellen, aki nyílván kritizálható, de nagyon jó edző.

Akárhogy is nézzük azért a Seattle idén megszabadult a legsúlyosabb karakterproblémás harcosoktól, akik vagy köztörvényesek voltak, vagy szimplán, fájdalmasan nárcisztikusak (külön gyönyörű, amikor egy nárcisz a csapatra hivatkozik.)
Tehát, amikor arról beszélünk, hogy hiányozni fog az egyébként vitathatatlanul produktív teljesítményük a pályáról, akkor azért nem szabad elfelejteni, hogy a közösség romboló hatásuk nem fog hiányozni.

Érdemes lenne lassan beszélni a védelemről, hogy hogyan fog kinézni. A HOX évek óta transition rendszereket alkalmaz, amelyek valójában eltranszformált 4-3 alapsémákra épülnek.
12-ig ugye ez főként no-tecniq, utána teljesedett ki az, amit később C3Pressként ismert meg a világ. Tavaly Kris alatt pedig C3P alapelvei mellett egy jóval kevésbé szofisztikált de flexibilisebb LB funkcionalitást alkalmazó kevésbé kötött séma működött.

Ken Norton Jr. egykori LB edző-zseni DC-ként nem váltotta meg a világot. Lassú volt a csapata fejben, és így a pályán is. lehet nem értették a srácok mit akart. Ez lehet, hogy KNJr. nek kritika, lehet nem, nem tudjuk. Most hazajön, olyan környezetbe, ami pontosan érti a rendszert. Valószínűleg PC fogja megint átvarrni a rendszert, és KNJr. ebben remek segítsége lesz.
Valószínűleg azért is választotta őt PC, mert sejti, hogy hol a helye.
Itt nem lesz gond a védelem sebességével. Faltól falig LB sor, ami Griffel nem fog vélhetően gyengülni, ha egyszer bekerül a kezdőbe.
Wagner- Wright tengely még mindig elképesztő.

Ha már Griff, ő lesz Sherman utódja, ez senkinek sem lesz könnyű, de én érzem a tehetséget, hogy kielégítően helytálljon. A másik oldalon az a Maxi lesz, aki óriás pénzért ment, majd megbukott, visszatért, és itt nem volt rossz. Én őt nagyon Hox játékosnak érzem, ember ellen játszik, szerintem működni fog.
Szerintem Kancellár nem tér vissza, a tavalyi játéka már nagyon hullámzó volt.
Thomas pénzt akar, és meg is szolgálta, tavaly szíve lelke volt Wagner mellett a védelemnek. A hiánya mindig látszik. Benne reménykedem, bár kris Richard biztos tárt karokkal várja.

Frontban lehet baj, ott vékonyak leszünk Draft után is. Azért is gondolom, hogy kicsit visszalépünk a no techniq felé mert sok az 5-3 technika twinner. Vannak ígéretes tehetségeink, de még nincsenek kész, sok munka lesz velük.

Egyelőre ennyi. Folyt köv.

üdv Holy

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #6 Dátum: 2018 máj. 30. 14:37 »
Brandon Marshall in da house. Szurkolok neki, tavaly gyengén kezdte az évet és mire belelendült volna megsérült. Ezen kívül egy rossz szavam sem lehetett rá, becsülettel végezte a dolgát. Elég érdekes módon tettük ki...

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #7 Dátum: 2018 máj. 30. 15:11 »
Brandon Marshall in da house. Szurkolok neki, tavaly gyengén kezdte az évet és mire belelendült volna megsérült. Ezen kívül egy rossz szavam sem lehetett rá, becsülettel végezte a dolgát. Elég érdekes módon tettük ki...

Finoman szólva, nem is értettem.
Úgy tudom, hogy mióta kezelik a betegségét tök rendben van. Csak nyerhet vele a Hox, örülök Neki :)

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #8 Dátum: 2018 máj. 30. 15:13 »
Úgy tudom, hogy mióta kezelik a betegségét tök rendben van. Csak nyerhet vele a Hox, örülök Neki :)
vagy nem akartak várni Flenerrel péntekig

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #9 Dátum: 2018 máj. 30. 16:55 »
milyen böngészőn vagy? mobil?
Elvileg a video tulaja blokkolta, hogy más oldalon fusson. Csak youtube-on lehet lejátszani.
Szerintem a fórum helyesen működik.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #10 Dátum: 2018 máj. 30. 21:29 »
« Utoljára szerkesztve: 2018 máj. 30. 22:13 írta Holy Diver »

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #11 Dátum: 2018 máj. 30. 22:55 »
Joe Marino, ögyébként mértékadó scout szerint, az ideiév átütő játékosa Vannett lehet. Lehet én látom rosszul, de így a kis Slotty Georgia blokk blokk támadófelfogásba mit piríthat ez a gyerek?

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #12 Dátum: 2018 máj. 30. 23:14 »
Joe Marino, ögyébként mértékadó scout szerint, az ideiév átütő játékosa Vannett lehet. Lehet én látom rosszul, de így a kis Slotty Georgia blokk blokk támadófelfogásba mit piríthat ez a gyerek?

Neem tudjuk mi volt a leosztás korábban. A 16-17-es évek nem mérvadóak a Seattlenél, mert folyton állt a bál, és ment a hiszti. Ugye Grahamet idén próbáltuk tömni -fele más sikerrel- de ez nem az ő faszsága volt, hanem egyszerűen sosem működött a gameplan O oldalon (holmáshol?) Az utolsó negyedes Wilson csodapasszok, meg tényleg inkább Rw, és Baldwin, Lock, Richardson elképesztő képességeiről szóltak. A TE játék alapvetően nem megy évek óta.
schottenheimer máshogy áll a világhoz, azzal együtt tradicionálisabb, mint Bevell, hogy egy játékrendszerrel konkrétan modernebb.

Már az óriási előrelépés leszm ha működik a gameplan.
szumma: Én azt várom, hogy a futó, és a TE játék is előre fog lépni (ez eddig nem vállalás a béka seggétől csak északnak vezet út), de nem vagyok abban biztos, hogy az ütemjátékok terén egy offseason alatt komolyan előre lehet lépni. Vannett niche játékos, kiürített routekon egy az egyben van keresnivalója. De ez nem volt szerves része eddig a tudatos Seattle támadójátéknak. Ez akkor működött, amikor elfogyott a 4. mississippi is, és ezzel a hívott játék eredetileg tervezett programsora. Ekkor jött a Wilson és az elkapósor közötti kémia, és a meghosszabbított játékok. Viszont ekkor nem túl sok TE bemozgást láttunk.     
Ez az egész alapvetően felprogramozás kérdése. Ehhez Schotty elvileg ért.

Még valami, amiről megfeledkeznek sokan
A seattle kétnegyedes csapat (inkább funky, mint blues) 6 éve az volt. ezt tanulni kell Brittnek is 2 évébe telt. Grahamnek sohasem sikerült igazán. Egy afroamerikai srác ezt érzi, de még egy Joe bonamassának is tanulnia kell. Hogy pont Vannett miért lenne ebben jó azt még nem látom, de nem kizárt hogy működni fog. Kis-schottin a világ szeme.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #13 Dátum: 2018 máj. 30. 23:17 »

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #14 Dátum: 2018 máj. 31. 00:29 »

Állítólag az orvosin nem ment át és utána köszönte meg Gettleman a munkáját. Ez olyan szempontból érdekes, hogy korábban megállapodtak a fizetéscsökkentésben, szóval nem biztos, hogy a legetikusabb lépés volt. + még így is sokkal megnyugtatóbb lenne ő a pályán, mint Roger Lewis vagy Latimer, persze így sincs gáz, hiszen ott van OBJ, Shepard, Engram, Barkley...