Los Angeles Rams

• 14 válasz
  • 2975 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Los Angeles Rams
« Dátum: 2018 máj. 29. 13:43 »
Rams
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 09:07 írta apeszos »

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #1 Dátum: 2018 máj. 30. 09:16 »
https://www.theringer.com/nfl/2018/5/24/17386838/aaron-donald-rams-contract-dispute-otas

A “Pay the man,” mantrán túllépve egy jó kis kitekintő Donald új szerződése körüli helyzetről. Csapatépítési szempontból talán a legérdekesebb franchise jelenleg az LAR és egy külön tanulmány lehet nemsokára a csapat. Aztán, hogy pozitív vagy negatív előjellel az majd kiderül.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #2 Dátum: 2018 máj. 30. 22:49 »
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000934882/article/new-rams-players-praise-sean-mcvays-crazy-offense

Érdekes cikk, mert én nem látom a crazyt. Jól ismert elemekből összerakva, magas színvonalon, de nem érzem az out of box rock and rollt ...még. azt majd jól elverik megint a seattlet

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #3 Dátum: 2018 júl. 17. 21:23 »
Cooks aláírt újabb 5 évre.
"He faked it"

guest42

guest42 - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #4 Dátum: 2018 júl. 18. 05:07 »
Az is sok, meg a 81M$ is, már persze szvsz!!

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #5 Dátum: 2018 júl. 18. 06:19 »
Az is sok, meg a 81M$ is, már persze szvsz!!
Az eddigi 4 szezonjáéból 3szor 1000 yard felett kapott el, és ebben a 3 sezonban 7 TD az átlaga. Megérdemelt egy nagy szerződést, egyértelmű vol, hogy meg is kell és akarják is adni neki. Más kérdés, hogy a 16 milliós átlag fizut megéri e. Jelenleg AB, Evans, Hopkins és Watkins kap jobban nála AJ Green, Davante Adams Landry és Julio van mögötte. Top 10 fizu, 2 év múlva is még az lehet, de szerintem oda is való. Mondjuk a Rams nem tudom honnan csinál ennyi pénzt.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #6 Dátum: 2018 júl. 18. 09:42 »
Mondjuk ha Watkins-nak ennyit adtak, akkor ő is rászolgált erre. 50 millió garantáltat olvastam, én azt sokallom kicsit.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #7 Dátum: 2018 júl. 24. 22:53 »
Görli zsé be, de egyből elkezdődött a pénzmentés - Ferlk meg Okoronko rögtön PUPra ugrott

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #8 Dátum: 2018 júl. 25. 08:00 »
És mi lesz Donalddal?

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #9 Dátum: 2018 aug. 31. 23:10 »
És mi lesz Donalddal?

Nos, 6 év, 135 milló, 87 millió garantált. Ez lett vele :)

Ezzel mind garantált tartalomban, mind a 22.5 millió/éves fizetésben az NFL történelem legjobban fizetett védője lett.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #10 Dátum: 2018 szep. 06. 22:29 »
Állítólag a Rams GM igen komoly ajánlatot adott Mackért a Raidersnek, akik csak azért dobták vissza, mert attól tartottak, hogy a 2019-es első kör túl hátul lesz, nem fog sokat érni.

Ha ez igaz, nem tudom miből akarták fizetni Macket. Én papolom állandóan, hogy manapság a cap alatt maradni nem művészet, de komolyan... azért legyenek már határok. :)

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #11 Dátum: 2018 szep. 07. 21:01 »
Állítólag a Rams GM igen komoly ajánlatot adott Mackért a Raidersnek, akik csak azért dobták vissza, mert attól tartottak, hogy a 2019-es első kör túl hátul lesz, nem fog sokat érni.

Ha ez igaz, nem tudom miből akarták fizetni Macket. Én papolom állandóan, hogy manapság a cap alatt maradni nem művészet, de komolyan... azért legyenek már határok. :)
Gyanítom Donaldot tradelték volna ez esetben, akkor még nem volt vele meg a long-term deal.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #12 Dátum: 2018 szep. 28. 13:50 »
Jared Goff hajnalban
1. 158.3 (tökéletes) passer rating
2. Minden idők legtöbb passzolt yardjával produkált tökéletes passer rating.
3. Minden idők legtöbb passz kísérletével produkált tökéletes passer rating.

Holy f*** sh*t, mi történt ezzel a gyerekkel? Az a durva, hogy nem csak a statjai verik ki a plafont, de szemre is ilyen jó volt. Nem tudom mikor láttam QB-t ilyen tökéletesen játszani utoljára. Jópár passzát megrajzolni se lehetett volna tökéletesebbre.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #13 Dátum: 2018 okt. 31. 16:55 »
Dante Fowler Jr. érkezett Jacksonville-ből, ha nem tévedek egy 3. körös és egy 2020-as 7. körös pickért.

Wade Philipsnek pass rusherre volt szüksége, megkapta. Fowler nem egy világmegváltó mióta ledraftolták, de használható ember. Ha valaki tudja, hogy hogyan teheti hasznossá, az Son of Bum. Ja, és a rookie Okoronkwo, aki IR-n (vagy PUP-on?) kezdte a szezont, elvileg hamarosan aktiválható. Kérdés persze, hogy nem azért hozták-e Fowlert, mert Okoronkwo nem javul (vagy csak sz*r)?

Sidenote: ezzel a trade-el ha nem is all-in-t mondott McVay, de azt feltétlenül jelezte, hogy idén kerül amibe kerül a SB a cél. Furcsállom is, de egyúttal meg is értem. A csapat tényleg kész a SB-ra, és amilyen erős az NFC, még egy ilyen kiválóan összerakott és irányított csapatnak sem szentírás, hogy az esély hosszú távon ilyen egyértelműen adott lehet. A Saint rohadt jól néz ki, a Packers bármelyik évben ismét durván jó lehet, a Vikes a következő pár évben aligha fog fejreállni, a Phillyvel Wenzt-el és Pedersonnal a fedélzeten valószínűleg hosszú távon is számolni kell, a Falcons bármelyik évben futhat egy 2016-ot, és mellettük ott van még a Panthers, Seahawks, Bears, Lions, sőt talán még a Dallas is, közülük is kiszaladhat bármelyiknek. Szóval semmi garancia egy Pats féle AFC-beli dominanciára, amihez azért legalább annyira kell/kellett az is, hogy elfogytak a riválisok, mint amennyire a Brady+Belichick páros.

Egyébként az a furcsa (és ezért is írtam, hogy "ha nem is all-in"-t), hogy a komoly bevásárlás ellenére sem tűnik úgy, hogy a következő 1-2 évben menedzselhetetlen lenne a csapat cap szempontból. Sőt, tulajdonképpen elég könnyen menedzselhetőnek tűnik. 2019-re van kb. 35 millió cap space-ük. Ebből Suh, Joyner, Fowler, Easley nyilván nem tartható mind meg, de ha csak Joynerrel és Fowlerrel hosszabbítanak, az bőven belefér, és még maradhat is 15 milla körül a resztlire. Plusz elküldhetik még mondjuk Michael Brockers-t, és spórolnak még 10 milliót. Lényegében a belső DL megbontásával megúszhatják a jövő idényt úgy, hogy mindenki mást megtartanak. Amivel, még erősítés nélkül is továbbra is laza élcsapat maradnának. De ráadásul olyan kiváló és mély DL class jön jövőre, hogy egy "sima" második körössel is halászhatnak egy fiatalt, aki Donald mellett kevés visszaeséssel korrektül lehozhatja akár már az első évet is. Szóval ránézésre nekem úgy tűnik, hogy a durva bevásárlásokkal együtt is, az FO is tudja, hogy mit csinál. (Szemben pl. a Phillyvel, amelyik sokkal nagyobb cap kakiban lesz jövőre. Nem is beszélve a Jagsről, akik szerény véleményem szerint teljesen elgaloppírozták magukat költségvetésileg. Pedig manapság ez kisebb bravúr számba megy, de nekik sikerült.)

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Los Angeles Rams
« Válasz #14 Dátum: 2018 nov. 12. 08:28 »