Pittsburgh Steelers

• 220 válasz
  • 20521 megtekintés

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #30 Dátum: 2018 jún. 03. 18:36 »
Rudinak hogy megy az OTA-kon? Van róla valami infó?
Kit érdekel Rudolph amikor ott van Chuky Okorafor?  ;)
Naőmijen?
Egy hét alatt simán előrehaladt a sérülés miatt a rosteren

Nem elérhető Spy

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
Spy - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #31 Dátum: 2018 jún. 03. 19:27 »
Rudolph úgy néz ki ahogy az OTA-kon kötelező: "impressive". Tanul. Ez pedig pozitív. Az ő esetében nagyon pozitív. Próbálgatja a Center alóli handoffot. Mint kiderült, a mentális teszteken kiemelkedően teljesített, főleg "rugalmasság" kategóriában (akármit is jelentsen ez itt). Talán improvizáció? (nem is értem)

Chucks előtt pedig most megnyílt a roster lehetősége Hawkins kiesésével. Tanul. Legutóbb épp Watt-tól. De megmondták neki, hogy a "gyerek nem fog leállni, mert ő rookie, sőt". Amúgy prototípus Foster.
Feiler Rudi centere, kell a Huibbard pótlék és sokan vannak versenyben. RJ Prince van játékban idén Foster pótlékként Feiler mögött. Tömör a srác. (A tavalyi versenyző nem jött be, pedig neki is szurkoltam) Kell egy 2sz. OC Foster utáni időkre, ha lesz ilyen.

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #32 Dátum: 2018 jún. 03. 20:52 »
Azon gondolkoztam (és direkt nem néztem utána) hogy az elmúlt 10-12 évben kik voltak a draftolt irányítóink.
LJ egyértelmű, hogy eszembe jutott, aztán bevillant Dixon (dixon?? jól emlékszem?) és harmadikra Dobbs.  Mert Ő tavalyi gyerek. Ezen kívül?
100 szónak is 1 a vége, remélem Rudin 10 év múlva nem kell ennyire gondolkoznom.

Nem elérhető tomi-tomi

• Hozzászólások 39
  • Tag
  • Kedvelések: 41
tomi-tomi - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #33 Dátum: 2018 jún. 03. 21:29 »
Rudolph úgy néz ki ahogy az OTA-kon kötelező: "impressive". Tanul. Ez pedig pozitív. Az ő esetében nagyon pozitív. Próbálgatja a Center alóli handoffot. Mint kiderült, a mentális teszteken kiemelkedően teljesített, főleg "rugalmasság" kategóriában (akármit is jelentsen ez itt). Talán improvizáció? (nem is értem)
A rugalmasság a döntésképesség egy fontos faktora. (Az improvizáció egy kicsit más dolog, és az NFL-ben alaphelyzetben nem túl fontos. Sőt, akár kontraindikált is lehet, lásd felprogramozott támadási felfogás. Szélsőséges esetben az irányító a legkisebb gebasz esetén is az improvizációhoz nyúl - így a Hawks szurkolók az indokoltnál sűrűbben istenítik Wilsont és szidják a támadófalat.)
Szóval, egy irányítónál az egyik legfontosabb soft skill a nyomás alatti döntésképesség. (Ezt próbálják jól-rosszul mérni a Wonderlic-teszttel.) Ennek lehet a következő fokozata a rugalmasság - mennyi idő alatt jössz rá/fogadod el, hogy az eredeti terv (első célpont) nem működik. Ez alapozza meg aztán az olvasási képességként azonosított komplex kompetenciát. Ha viszont túl hamar váltasz, akkor kapkodó barom leszel az NFL-ben.

Nem elérhető Spy

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
« Válasz #34 Dátum: 2018 jún. 03. 21:44 »
Köszi, Szóval ezt közölték vele egy interjúban, bár nem biztos, hogy ismernie kell az eredményét. Szóval időben észreveszi, ha összeomlik a play és a további protokollhoz nyúl, nem pedig improvizál. Elég perfekcionista is Washington szerint, szóval mint zuhanó delikvens a 3-iknál: még jó...a többit majd tzutzban

Nem elérhető steelwolf

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
steelwolf - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #35 Dátum: 2018 jún. 03. 22:03 »

Nem elérhető gabistar

• *
  • Hozzászólások 7
  • Fórumozó
gabistar - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #36 Dátum: 2018 jún. 04. 03:30 »
Es a legnagyobb hir meg, hogy a kezdonek szant, jo penzert idehozott LB JON BOSTIC meg mindig a masodik csapattal edz ha jol tudom. Vagy csak az egyik oldal hozta fel azt, hogy akar ki is vaghatjuk. Mondom erre en eltunodve, hogy mivan?

www.behindthesteelcurtain.com/2018/6/2/17420366/tyler-matakevich-now-healthy-can-bring-added-depth-to-the-steelers-ilb-rotation-jon-bostic

https://247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/ContentGallery/Eight-best-players-that-could-be-cut-by-Pittsburgh-Steelers-118623393/#118623393_6

a legjobb nyolc jatekos, akit kivaghat a steelers. Erdekes...De szerintem csak agyalas. Sean Davis tuti nem cut. Mindegy. Meg szerintem LJ QB sem. Mert kell veteran.

Nem tudom mennyire relevans az oldal. De matekovich volt meg mindig az elso csapattal. Persze nem most osztjak meg a roster spot okat. Ezt o is mondta.

https://www.cbssports.com/video/player/247nfl/1241157699912/0/steelers-offensive-line-at-work-during-otas

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #37 Dátum: 2018 jún. 04. 07:09 »
Nix meg Davis tutti nem fordult meg senki fejében. Az már viszont jó pálya, DHBt miért cipeljük? Bostic is marad megtestesítve a totál kiszámíthatatlan óriás  ütéseket. Most láttam valahol Galambos interjút is - dolgoznak ezerrel, sok sérülés, érzik az open spotot, meg lesz az 53, tavaly is a semmiből, csak dolgozni kell.

Nem elérhető rva

• Hozzászólások 4
  • Me for President!
  • Kedvelések: 1
rva - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #38 Dátum: 2018 jún. 04. 09:41 »

Nem elérhető Spy

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
« Válasz #39 Dátum: 2018 jún. 04. 10:25 »
DHB még mindig a leggyorsabb gunner-önk Punt team-ben. De ki fog esni ennyi fiatal DB-vel a csapatban. És kell a hely WR poszton is egy potentát slot-nak még ill. egy visszahordónak. Henderson remélem odaér és átveszi végre.

Matek meg az 1sz csere volt Saci mögött az év végén. És azóta nem volt edzés. Nilván most is az. Bostic-ot pedig ha rádiósnak és fő kommunikátornak akarjuk, akkor meg kell tanulnia mindent a playbook-ban rendesen. Nem elég hogy kifekteti a fát (majd). Ha TC-ben sem lsz kezdő, akkor lehet aggóni. De ebben az esetben akkor jön más ennyi pénzért.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #40 Dátum: 2018 jún. 04. 19:49 »
Biztonsági igazolás, hogy darabra meglegyünk - Bryce Harris OT

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #41 Dátum: 2018 jún. 05. 07:20 »
A rukiklassz tegnap koncertet adott egy gyermekkórházban

https://mobile.twitter.com/Teresa_Varley/status/1003800444550950917/video/1
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 06. 16:15 írta fd_admin »

Nem elérhető bcsarli

• Hozzászólások 11
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 7
bcsarli - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #42 Dátum: 2018 jún. 05. 19:22 »
Sziasztok!

Én is megjöttem, bár épp ma rendeződtek a viszonyok a bowl.hu-n is.
Értékelem a munkátokat, de örülnék ha ott is aktívak lennétek.

Nem elérhető Gorcsev

• *
  • Hozzászólások 32
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 5
Gorcsev - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #43 Dátum: 2018 jún. 06. 16:02 »
Azért már akard legalább egy NFL "analyst", aki elhiszi, hogy Luck felépül a szezonra. :)

https://twitter.com/MikeClayNFL/status/1004016245400719361

Ubiszezonban gondoltam itt is elfér ez az érdekesség. Úgy néz ki hogy van aki magabiztos az új OC-ben (meg mindenkiben) és BigBen második legproduktívabb szezonjára készülhetünk passzolt yard-ok tekintetében.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #44 Dátum: 2018 jún. 06. 16:18 »
Steelers 2018 Training Camp Schedule
Wed., July 25 - All players report by 4 p.m.
Thurs., July 26 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Fri., July 27 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Sat., July 28 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Sun., July 29 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Mon., July 30 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Tues., July 31 - Players Day Off (No Practice)
Wed., August 1 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Thurs., August 2 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Fri., August 3 - 7 p.m. Latrobe Memorial Stadium (Open to Public)
Sat., August 4 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Sun., August 5 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Mon., August 6 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Tues., August 7 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Wed., August 8 - Practice Not Open To Public
Thurs., August 9 - First Preseason Game at Philadelphia Eagles (7 p.m. KDKA-TV)
Fri., August 10 - Players Day Off (No Practice)
Sat., August 11 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Sun., August 12 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Mon., August 13 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Tues., August 14 - 2:55 p.m. (Open To Public)
Wed., August 15 - Practice Not Open To Public, BREAK CAMP