Pittsburgh Steelers

• 220 válasz
  • 23322 megtekintés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 204
Empty taxi - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #210 Dátum: 2019 jan. 02. 19:33 »
NFL Network's Aditi Kinkhabwala reports "multiple teammates" did not believe Antonio Brown was hurt in Week 17 and think Brown quit on the team.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 512
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #211 Dátum: 2019 jan. 03. 10:18 »
NFL Network's Aditi Kinkhabwala reports "multiple teammates" did not believe Antonio Brown was hurt in Week 17 and think Brown quit on the team.
Másik fórumra betettem egy kis összegzés szerűt hogy mik a történések. Az hagyján hogy nem volt sérült, de valszeg azért skipellte a meccset mert a Fox új showjában a Masked Singerben bohóckodott...

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
« Válasz #212 Dátum: 2019 jan. 07. 22:37 »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
« Válasz #213 Dátum: 2019 feb. 21. 08:27 »
According to the New York Daily News' Manish Mehta, "word on the street" is Le'Veon Bell ballooned to 260 pounds during his year away from football.
Bell's listed playing weight is 225. Bell had some body composition issues as a rookie but totally morphed himself ahead of Year 2 and has had no conditioning worries ever since. However, taking a year away from the game, partying in Miami, and not having to practice likely didn't do him any good. Odds are Bell has slimmed back down by now as he looks for a monster payday in free agency, but he's got some buyer beware marks against him. Bell is said to be looking for $48 million over the first three years of any contract he signs this offseason.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
  • Kedvelések: 466
FüligJimmy - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #214 Dátum: 2019 feb. 21. 08:58 »
According to the New York Daily News' Manish Mehta, "word on the street" is Le'Veon Bell ballooned to 260 pounds during his year away from football.
Bell's listed playing weight is 225. Bell had some body composition issues as a rookie but totally morphed himself ahead of Year 2 and has had no conditioning worries ever since. However, taking a year away from the game, partying in Miami, and not having to practice likely didn't do him any good. Odds are Bell has slimmed back down by now as he looks for a monster payday in free agency, but he's got some buyer beware marks against him. Bell is said to be looking for $48 million over the first three years of any contract he signs this offseason.

Úúúúú, ebből egy Terrel Owens járdán gyúrás lesz!

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 476
peterk2005 - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #215 Dátum: 2019 márc. 08. 13:16 »
Beszálltak az NFL beatwriterek is a show-ba. Pont ők maradnának ki a cirkuszból? Ugyan...

https://twitter.com/AdamSchefter/status/1103931244268576771

https://twitter.com/RapSheet/status/1103984362595500032
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #216 Dátum: 2019 szep. 17. 16:46 »
Végül Minkah mégis csak top 10-es pick lesz?

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
« Válasz #217 Dátum: 2019 szep. 18. 09:48 »

Nem is értem ezt a cserét, egy slot kornerért első kört adni..... ilyet még a játékban se szoktam csinálni, pedig én ugye szeretem ha áramlik a szeretet

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #218 Dátum: 2019 szep. 18. 10:59 »

Nem is értem ezt a cserét, egy slot kornerért első kört adni..... ilyet még a játékban se szoktam csinálni, pedig én ugye szeretem ha áramlik a szeretet

Én sem látok sok logikát benne. Minkah esetleg - de nagyon esetleg - akkor ér első kört ha egy contendernek Ő lenne az utolsó hiányzó puzzle darabkája. De most egy gyanúsan top 10-es pick, egy nem éppen contender csapattól egy nem utolsó puzzle darabkáért elég fejvakarós...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
« Válasz #219 Dátum: 2019 szep. 18. 13:29 »

Én sem látok sok logikát benne. Minkah esetleg - de nagyon esetleg - akkor ér első kört ha egy contendernek Ő lenne az utolsó hiányzó puzzle darabkája. De most egy gyanúsan top 10-es pick, egy nem éppen contender csapattól egy nem utolsó puzzle darabkáért elég fejvakarós...

Azt is mondhatjuk, hogy idén Bush, jövőre Minkah érkezik az első körben. Hogy egy LB és egy CB mennyire tudja megfordítani a csapat sorsát az kérdés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
« Válasz #220 Dátum: 2019 szep. 18. 14:11 »
Sztem FS-t fog Minkah itt játszani, slot cornerjük van egy egész jó Hilton személyében.