Pittsburgh Steelers

• 220 válasz
  • 20522 megtekintés

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #15 Dátum: 2018 máj. 31. 18:52 »
Steelers topic is épül :)

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #16 Dátum: 2018 máj. 31. 20:48 »
Egy mobiltornyot építhatnétek a fejemre, most tettem le a telefont előszörc a mai nap.

Gabi küldjek ékezeteket?

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #17 Dátum: 2018 máj. 31. 20:49 »
Egy mobiltornyot építhatnétek a fejemre, most tettem le a telefont előszörc a mai nap.

Gabi küldjek ékezeteket?
Na mesélj, hívjál fel :)

Nem elérhető tenorx

• Hozzászólások 9
  • Tag
  • Kedvelések: 1
tenorx - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #18 Dátum: 2018 máj. 31. 22:46 »
Egyre jobbnak tűnik a fórum, úgyhogy lassan ideje lesz profilképet is választanom :)

Nem elérhető gabistar

• *
  • Hozzászólások 7
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
gabistar - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 01. 00:57 »

Gabi küldjek ékezeteket?
Hat az ekezet az van itt is. De mivel a win is angol, a billentyuzet is, meg mar vagy ehhez vagy ahhoz hozzaszoksz. Igy ha nincs felirva, hogy mi hol van eleg sok galibat okozott mar a kettoseg, meg az oda vissza valatas. A virtualis billentyuzettel meg evekig tartana. Nem mintha, nem tudnam megszokni ezt vagy azt, gepiras orarol vagy ora miatt, jol megy a gepeles, kiveve amikor nem. Mindegy itt nincs ekezetes billentyuzet.

Es akkor hiaba, nem ott lesznek a betuk(y z es a szamok sem stb sem) mint a magyarban, sem mint a billentyuzetre irva. Sem mint angolul. Na a kaoszt meg nem szeretem es nem is jo az oda vissza valtas. Aztan mar azt sem tudod fiu vagy e vagy lany.

De megkoszonnem. :-) Vagy ha gondolod, ez az en sutis stilusom. Ez az en dekodolatlan uzenetem, amit csak a jobbak erthetnek. Na jo nem. Ha otthon M.O n leszek, igerem ekezetesen fogok irni. Haha.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 02. 16:23 »
Mindenki nézi, de senki se írja - szóva mesnincs semmi

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 02. 18:26 »
Sorry, én nem szólok hozzá, mert volt még anno a Steeler topicon egy csávó, akinek nem futnék a tenyerébe azzal, hogy hibázom.
A nevére nem emlékszem, csak arra igen, hogy az egy likera eső leütött karakter mutatója fergeteges volt, messze-messze a legmagasabb az egész fórumon. Két háromszor annyi leütött karaktere volt like-onként, mint a következőnek.
Végtelenül tudott vitatkozni. Csodálatos férfiú

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 02. 18:55 »
Sorry, én nem szólok hozzá, mert volt még anno a Steeler topicon egy csávó, akinek nem futnék a tenyerébe azzal, hogy hibázom.
A nevére nem emlékszem, csak arra igen, hogy az egy likera eső leütött karakter mutatója fergeteges volt, messze-messze a legmagasabb az egész fórumon. Két háromszor annyi leütött karaktere volt like-onként, mint a következőnek.
Olyat mi is ismerünk aki végtelenül tud vitatkozni, de hogy ez like-okban mennyire mutatkozott meg.... :D
Én pl. várok.  A Steelersel kapcsolatos hírek 90%-át a fórumról tudom meg. Napiszinten 2-3 weboldalt nyitok meg, többre se időm se energiám nincs. Általában cigi közben a telóról futom át őket. Ebbe nekem az nfl történései a fórum követéséből jönnek.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 02. 19:00 »
Olyat mi is ismerünk aki végtelenül tud vitatkozni, de hogy ez like-okban mennyire mutatkozott meg.... :D
Én pl. várok.  A Steelersel kapcsolatos hírek 90%-át a fórumról tudom meg. Napiszinten 2-3 weboldalt nyitok meg, többre se időm se energiám nincs. Általában cigi közben a telóról futom át őket. Ebbe nekem az nfl történései a fórum követéséből jönnek.
Én newbieként mindenkit látok szeretettel :) de a poénom nem értetted, valószínüleg azért mert rossz volt.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 02. 19:12 »
Ő nem gyön, a pszichózisos gyűjtőbe van, főnök, főnök. De itt nem tart honfoglalást.

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 02. 23:14 »
Rudinak hogy megy az OTA-kon? Van róla valami infó?
"He faked it"

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 02. 23:42 »
Kiadtak egy dual sign cardot Washingtonnal meg adott egy kis reportot
https://247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/QA-Pittsburgh-Steelers-quarterback-Mason-Rudolph-118653584

Nem elérhető gabistar

• *
  • Hozzászólások 7
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
gabistar - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 03. 17:41 »
Megvitatni valamit az nem rossz dolog, csak ugy tudja az ember kifejteni a velemenyet, vagy az eltero nezeteket. Es amugy is ha van kedved tedd meg, mert legfeljebb lesz aki egyetert lesz aki nem. De ez a forumok egyik legnagyobb szepsege. Hogy barki leirhatja mi a velemenye. Es akkor sincs semmi, ha valakie nem ugyanaz.

Az persze mas, ha valaki kotekedik. Az inkabb mas mint erdemleges vita. Az erdemleges vitat en szeretem. Mert akkor meghallom, jobban megertem ki mit gondol. Es hat nincs vesztenivalod. Szoval csak batran irj te is meg a tobbiek is. De persze rajtad mulik. Meg rajtatok. De jo latni, ha minel tobben aktivak, vagy mondjak el a velemenyuket. Mert mindig van kitol, mit tanulni. Meg ha netan csak aprosagokat is ertunk meg jobban az eszmecsere soran, mar az is nyert ugy. Ha tobbet az meg jackpot.

Jo forumozast. Es sok szerencset. Udv a csapatban.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 84
Bazzani - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 03. 17:46 »
Kit érdekel Rudolph amikor ott van Chuky Okorafor?  ;)
Naőmijen?
Fire Patrica

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Pittsburgh Steelers
« Válasz #29 Dátum: 2018 jún. 03. 18:00 »
Kit érdekel Rudolph amikor ott van Chuky Okorafor?  ;)
Naőmijen?
Van rá egy tippem... :D