Atlanta Falcons

• 54 válasz
  • 4285 megtekintés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #15 Dátum: 2018 júl. 16. 14:08 »
PFF szerint a 3. legjobb OL a miénk így szezon előtt.
 www.profootballfocus.com/news/pro-nfl-offensive-line-rankings-all-32-teams-units-entering-2018?utm_content=buffer73fa7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Fusco az  egyedüli  akinél picit csóváltam a fejem, de amúgy nem rossz a sor. A depth mélysége mondja meg amúgy szerintem, hogy milyen is lesz végül az OL. Sérülés lesz, ez biztos, és ha nincs a tarcsiban megfelelő minőség, az az egész fal játékát, meg  úgy általában az offenset is leronthatja. Ebben javult a Falcons?
Dimitroff egyik scouting princípiuma h a sérülékeny játékosokat kerüljük (talán Julio az egyetlen akinél kivételt tett regnálása alatt), ennek megfelelően évről évre az egyik legrövidebb IR-listával bír a Falcons.
Interiorba egyébként Garland személyében van korrekt backup, tackle-ben Sambrailo ill. Austin Pasztor már koránt sem életbiztosítás.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #16 Dátum: 2018 júl. 16. 14:28 »
PFF szerint a 3. legjobb OL a miénk így szezon előtt.
 www.profootballfocus.com/news/pro-nfl-offensive-line-rankings-all-32-teams-units-entering-2018?utm_content=buffer73fa7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Fusco az  egyedüli  akinél picit csóváltam a fejem, de amúgy nem rossz a sor. A depth mélysége mondja meg amúgy szerintem, hogy milyen is lesz végül az OL. Sérülés lesz, ez biztos, és ha nincs a tarcsiban megfelelő minőség, az az egész fal játékát, meg  úgy általában az offenset is leronthatja. Ebben javult a Falcons?
Dimitroff egyik scouting princípiuma h a sérülékeny játékosokat kerüljük (talán Julio az egyetlen akinél kivételt tett regnálása alatt), ennek megfelelően évről évre az egyik legrövidebb IR-listával bír a Falcons.
Interiorba egyébként Garland személyében van korrekt backup, tackle-ben Sambrailo ill. Austin Pasztor már koránt sem életbiztosítás.
Téényleg, Szombréró és Garland  is ott van. Akkor kifejezetten jó ez a sor, én első helyre tenném amúgy. Na meg nem csak a kezdő ötös alapján rangsorolnék de tényleg.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #17 Dátum: 2018 júl. 25. 15:42 »
Pre-TC 53-as jóslás:
QB: Ryan, Schaub, Grayson
RB: Devonta, TeCo, Ito
FB: Marx
WR: Julio, Sanu, Ridley, Hardy, Gage
TE: Hooper, Saubert, Paulsen
OL: Jake, LeVitre, Mack, Fusco, Schraeder, Sombrero, Garland, Harlow, Schweitzer, Pasztor

DL: Beasley, Jarrett, Crawford, Reed, Shelby, Senat, McClain, Tak
LB: Campbell, Deebo, Riley, Oluokun, Winbush, JT Jones
CB: Trufant, Alford, Poole, Oliver, Bethel, BWW
S: Neal, Rico, Ishmael, Kazee, Parker

K: Bryant
P: Bosher
LS: Harris
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 26. 08:28 írta Empty taxi »

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #18 Dátum: 2018 júl. 26. 20:48 »
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #19 Dátum: 2018 júl. 28. 16:30 »
Na Hulio nem hiába hisztizett hozzávágtak 4,4 miskát gyorsan, hogy legyen kezdve edzeni.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #20 Dátum: 2018 júl. 29. 16:54 »

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 190
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 80
xrace77 - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #21 Dátum: 2018 aug. 15. 23:32 »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #22 Dátum: 2018 szep. 07. 10:14 »
Az első negyedben kétszer az 5 yardos vonalon belül, és 3 pontot szerezni. Az Eagles DL azt tudtuk hogy elit, de Ryan lábában benne volt a bugi. A pass rush is nagyon hiányzik.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #23 Dátum: 2018 szep. 07. 11:13 »
Az éjszakai meccs inkább szólt arról, hogy melyik csapat veszíti el, mint arról, hogy melyik csapat nyeri meg. Mindkettő rengeteg esélyt adott a másiknak.

Emellett rossz nézni ezt az offense-t a két évvel ezelőtti után. Ryanre is rá lehet húzni a vizes lepedőt, mert nem játszott jól, de az egész offense rendkívül döcög.

Pedig az emberanyag kiváló lenne. Ilyen képességű QB-val, futókkal, elkapó sorral nem is értem, hogy a) hogyan lehet ennyire Julio központú a passzjáték, a Philly secondary nem jó ennyire, b) hogyan lehet ilyen kiszámítható és "old school" a playhívás. Az utolsó két perc kivételével csak huddle-ből, lassúúú tempóban, hömpölygősen támadtak, és volt kb. 4 féle play: play action futás középre, keresztbe futás hátrapasszal, end around hátrapasszal, és passz Julionak.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 195
Rolni - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #24 Dátum: 2018 szep. 07. 12:09 »
Az éjszakai meccs inkább szólt arról, hogy melyik csapat veszíti el, mint arról, hogy melyik csapat nyeri meg. Mindkettő rengeteg esélyt adott a másiknak.

Emellett rossz nézni ezt az offense-t a két évvel ezelőtti után. Ryanre is rá lehet húzni a vizes lepedőt, mert nem játszott jól, de az egész offense rendkívül döcög.

Pedig az emberanyag kiváló lenne. Ilyen képességű QB-val, futókkal, elkapó sorral nem is értem, hogy a) hogyan lehet ennyire Julio központú a passzjáték, a Philly secondary nem jó ennyire, b) hogyan lehet ilyen kiszámítható és "old school" a playhívás. Az utolsó két perc kivételével csak huddle-ből, lassúúú tempóban, hömpölygősen támadtak, és volt kb. 4 féle play: play action futás középre, keresztbe futás hátrapasszal, end around hátrapasszal, és passz Julionak.
Kis Shanny zsenialitása remekül látszik a távozása óta...

Mennyire jó QB Matty? Mennyire system QB? Mennyire rossz OC Sarkisian?
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Atlanta Falcons
« Válasz #25 Dátum: 2018 szep. 07. 16:52 »

Kis Shanny zsenialitása remekül látszik a távozása óta...

Mennyire jó QB Matty? Mennyire system QB? Mennyire rossz OC Sarkisian?
Nagyon/Nagyon(meglepően nem értem, hogy ez miért fontos)/1 meccs alapján nem lehet megmondani

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #26 Dátum: 2018 szep. 07. 20:59 »
Sark b@szod. Való igaz h azért jó a stretch futás, mert ha nincs is belőle komoly gain, akkor is több energiába kerül a D-nek megállítani, mint a downhillt. Csak te barom az Eaglesé a liga legmélyebb DL-e, őket ne akard fárasztani, játsszál dink & dunkot, megvan hozzá a személyzet, aztán néha play actionnel nyújtsd meg a pályát. Ülj le fiam, egyes.
Mondjuk gyanítom Greg Knapp venné át Sark helyét ha kib@sznánk, ő meg még Pistánál is ostobább.
A D szépet küzdött, mondjuk h Agrárkamarát hogy fogjuk megállítani arra nem jöttem így a 4 negyed alatt.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #27 Dátum: 2018 szep. 17. 19:03 »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639