Detroit Lions

• 418 válasz
  • 40723 megtekintés

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 82
Bazzani - Re:Detroit Lions
« Válasz #390 Dátum: 2019 jan. 17. 03:56 »
Na akkor az a verzió élt, hogy a kutya nem akart idejönni.
Fire Patrica

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 82
Bazzani - Re:Detroit Lions
« Válasz #391 Dátum: 2019 jan. 17. 04:09 »
Darell Bevell lett az OC....szerintem ezt direkt csinálja Matty P velünk..nehogy még véletlenül pozitívak legyünk..Felveszi azt az embert, aki ellene az 1 yardon futás helyett passzt hív...agyam eldobom
Azt a játékot éppen Carroll hívta ha jól emlékszem.
Én kicsit jobban aggodok azon, hogy az OL kérdést nem kezelte túl jól.
Fire Patrica

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 512
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Detroit Lions
« Válasz #392 Dátum: 2019 jan. 17. 09:40 »
Darell Bevell lett az OC....szerintem ezt direkt csinálja Matty P velünk..nehogy még véletlenül pozitívak legyünk..Felveszi azt az embert, aki ellene az 1 yardon futás helyett passzt hív...agyam eldobom
Még Kábelt hozzátok el a Raiderstől és minden patent :D

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 193
Rolni - Re:Detroit Lions
« Válasz #393 Dátum: 2019 jan. 17. 09:56 »
Még Kábelt hozzátok el a Raiderstől és minden patent :D
Igen, igen! Vigyétek!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
DetPete - Re:Detroit Lions
« Válasz #394 Dátum: 2019 jan. 18. 09:30 »
Na akkor az a verzió élt, hogy a kutya nem akart idejönni.

Ebben van valami. Mindenesetre azon múlik a Lions jövője most, hogy Bevell vajon Staffordhoz és a játékosokhoz igazítja a playbookot, vagy fordítva. Utóbbi nem biztos, hogy garantált sikert hoz. Meglátjuk. Ez egyelőre egy "meh" igazolás, ami akár jól is elsűlhet. Végülis Wilson előtt Favre QB edzője volt, márpedig hozzá szokták Staffordot hasonlítani.
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #395 Dátum: 2019 jan. 21. 14:34 »
https://www.prideofdetroit.com/2019/1/18/18186439/five-edge-rushers-the-detroit-lions-should-look-at-in-free-agency

ez egy nem rossz lista. Szerintem Lawrence-t esélytelen, hogy megszerezzük, Flowers is sokat fog kérni, Za'Darius Smith vagy Fowler jó igazolás lehet. Sőt egy Jamie Collins sem lenne éppen rossz igazolás.

Ti megtartanátok TJ Langet diszkont áron egyébként? Szerintem most nincs vele egy szintű guard a szabad ügynök piacon. Még ha állandóan sérült is, egy utolsó idényre talán jó lehet

Szerintetek?
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető valakis

• Hozzászólások 234
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 22
valakis - Re:Detroit Lions
« Válasz #396 Dátum: 2019 jan. 24. 12:37 »
Visszahoztuk John Bonamego-t special teams coordinator-nak. Csak a szokásos haverok haverjai visszakerülnek......

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #397 Dátum: 2019 feb. 12. 09:05 »
Bob Quinn azt nyilatkozta, hogy nincs kizárva, hogy az első körben QB-t választ a Lions, sőt. Na ennél átlátszóbb dolog kevés van. LOL. Ebből viszont egyértelmű, hogy kacsingatunk egy lejjebb lévő QB-t draftolni akaró csapat felé lefelé trade-elés érdekében. Szerintem Redskins, Broncos, Bengals, Dolphins közül bármelyik esélyes, leginkább a Redskins és Broncos.
Azon se lepődnék meg ha a washingtonnal trade-elve a 15. helyen egy TE-t húzánk ki első körben Pl: Hockensont.
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
  • Kedvelések: 466
FüligJimmy - Re:Detroit Lions
« Válasz #398 Dátum: 2019 feb. 12. 10:45 »
Azon se lepődnék meg ha a washingtonnal trade-elve a 15. helyen egy TE-t húzánk ki első körben Pl: Hockensont.

Emlékeztek még arra a 2 évre, amikor hybrid tight endek megváltoztatták a ligát?

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 204
Empty taxi - Re:Detroit Lions
« Válasz #399 Dátum: 2019 márc. 02. 08:11 »

Lions signed DE Romeo Okwara to a two-year extension.

It's a forward-thinking move from the Lions. Okwara had a breakout 2018, posting 7.5 sacks and 39 tackles as a 14-game starter. The deal pays him slightly more than the second-round RFA tender and buys out one of his free agent years. With Ziggy Ansah's status up in the air, Detroit is locking up its second-best pass rusher

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
  • Kedvelések: 466
FüligJimmy - Re:Detroit Lions
« Válasz #400 Dátum: 2019 márc. 04. 12:44 »

Lions signed DE Romeo Okwara to a two-year extension.

It's a forward-thinking move from the Lions. Okwara had a breakout 2018, posting 7.5 sacks and 39 tackles as a 14-game starter. The deal pays him slightly more than the second-round RFA tender and buys out one of his free agent years. With Ziggy Ansah's status up in the air, Detroit is locking up its second-best pass rusher

Ha Ansah végig tudna játszani 1 szezont ez akár egy Top10 környéki front is lehetne. De lehet inkább Sweat vagy Ferrell lesz a megoldás, ha nem akarnak Kennardokra és Eli Haroldokra építeni

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 130
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Detroit Lions
« Válasz #401 Dátum: 2019 márc. 04. 14:30 »
Azért érdekes, hogy Okwara 7,5 sacket szerzett, nálunk egy meccsen kívül momentuma sem volt. Kennardtól is meglepő a 7. Ahogy olvasom egyikük sem volt világverő, de fájó olyat olvasni, hogy a Gettleman által elengedett JPP-Kennard-Okwara hármas 27 sackig jutott, miközben a teljes Giants D 30-ig... :D

Nem elérhető valakis

• Hozzászólások 234
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 22
valakis - Re:Detroit Lions
« Válasz #402 Dátum: 2019 márc. 11. 21:05 »
Lang és Lawson ki, Amendola, Coleman meg Flowers, Jesse James be. Asszem van pénz lóvéra.
« Utoljára szerkesztve: 2019 márc. 11. 21:24 írta valakis »

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #403 Dátum: 2019 márc. 12. 09:41 »
Flowers, Jesse James nagyon jó húzás, Coleman-en meglepődtem ős is jó játékos nagyon, csak ő kifejezetten nickel. Azt gondoltam, hogy Agnew jól szerepelhet ott idén, de ezek szerint BQ nem bízza véletlenre és a sérülésekre. Viszont így valószínűleg az első 3 kör valamelyikében külső cornert fogunk draftolni és Mike Ford marad Slay párja addig amíg az újonc beérik (nem bak, mert nem volt rossz). Amendola igazolása kicsit olyan mint a tavalyi Blount szerződtetés. Meh.
Nem lepődnék meg, ha a Detroit lejjebb trade-elne az első kör közepére (pl panthers-el akiknek kell egy top LT) és kiválasztaná Chris Lindstrome-öt Lang helyére a jobb oldali guardnak.
Eddig optimizmussal teli ez a március Lions szempontból.
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #404 Dátum: 2019 márc. 29. 09:26 »
http://fuzovelkifele.com/2019/03/ezek-utan-mar-nincs-tobb-kifogas-lions-fa-kitekinto/

Teljesen egyetértek Rennigan-el. Abszolút nem lennék meglepve ha a draft első 3 pick-jéből 2 offense lesz: Tight End és egy belső falember TJ Lang helyére
OnePride! DefendtheDen!