Detroit Lions

• 418 válasz
  • 37190 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Detroit Lions
« Válasz #30 Dátum: 2018 aug. 25. 20:49 »
Kezdem amúgy azt érezni, hogy egy részeg és vak majom jobb találati aránnyal draftolna mint Bob Quinn.
Davis tavaly nem volt rossz ha jól emlékszem.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 84
Bazzani - Re:Detroit Lions
« Válasz #31 Dátum: 2018 aug. 25. 21:26 »
Kezdem amúgy azt érezni, hogy egy részeg és vak majom jobb találati aránnyal draftolna mint Bob Quinn.
Rosszul emlékszel.
Borzalmasan indult (futás ellen voltak jó meccsei), év végére felfejlődött egy középszar szintre.
Fire Patrica

Nem elérhető valakis

• Hozzászólások 234
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 22
valakis - Re:Detroit Lions
« Válasz #32 Dátum: 2018 aug. 26. 22:01 »
Rosszul emlékszel.
Borzalmasan indult (futás ellen voltak jó meccsei), év végére felfejlődött egy középszar szintre.
Az uccsó 4 meccsen top lb volt amikor már kurvára mindegy volt. Btw Matt Millen szelleme kisért.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Detroit Lions
« Válasz #33 Dátum: 2018 aug. 27. 14:09 »
Meg nem erősített hírek szerint Khalil Mack Detroitban találkozott Bob Quinn-nel.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #34 Dátum: 2018 aug. 27. 14:11 »
Meg nem erősített hírek szerint Khalil Mack Detroitban találkozott Bob Quinn-nel.
Ha valakinek, hát nekik rá kéne moccannia. Az első körös pickek amúgy sem nagyon szoktak bejönni a Lionsnál :)

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #35 Dátum: 2018 aug. 27. 17:38 »
Nem találkozhat más csapat vezetőivel, szerintem ez kamu.
Fire Patrica

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Detroit Lions
« Válasz #36 Dátum: 2018 aug. 27. 17:57 »
Érkezett Robert Ayers erősíteni a védőfalat.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #37 Dátum: 2018 aug. 27. 20:57 »
"Erősíteni".

Nem tudom, hogy jó dolog e amit látunk. Rossz, mert ezzel a vezetőség beismeri, hogy ez a védelem kurvára nem elég semmire. Jó, hogy legalább beismerik és próbálnak javítani rajta mégha ilyenkor már csak ilyen kiégett "egyszer régen jó volt" játékosokat lehet csak hozni.
Fire Patrica

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #38 Dátum: 2018 aug. 27. 21:31 »
"Erősíteni".

Nem tudom, hogy jó dolog e amit látunk. Rossz, mert ezzel a vezetőség beismeri, hogy ez a védelem kurvára nem elég semmire. Jó, hogy legalább beismerik és próbálnak javítani rajta mégha ilyenkor már csak ilyen kiégett "egyszer régen jó volt" játékosokat lehet csak hozni.
Jó DL draft class lesz, ha egy csepp eszük van, sikerül 2 értékes embert húzniuk majd, és le van a gond 5-10 évre. Persze egyelőre nem úgy néz ki, hogy faszán scoutolnának. Mondjuk Davis, Robinson, Tabor is elit prospect volt. De ha most ránézek a Lions D rosterre, azért nem tűnik ez olyan rossznak. Az Lb sor gyengus, meg a depth soványka, de amúgy egy top 15-ös védelem simán lehet ez.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Detroit Lions
« Válasz #39 Dátum: 2018 aug. 27. 23:03 »
"Erősíteni".

Jó DL draft class lesz, ha egy csepp eszük van, sikerül 2 értékes embert húzniuk majd, és le van a gond 5-10 évre. Persze egyelőre nem úgy néz ki, hogy faszán scoutolnának. Mondjuk Davis, Robinson, Tabor is elit prospect volt. De ha most ránézek a Lions D rosterre, azért nem tűnik ez olyan rossznak. Az Lb sor gyengus, meg a depth soványka, de amúgy egy top 15-ös védelem simán lehet ez.
Úgy, hogy Ansah-n kívül nincs átlag feletti játékos front7-ben? Merész...

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #40 Dátum: 2018 aug. 28. 06:16 »
"Erősíteni".

Úgy, hogy Ansah-n kívül nincs átlag feletti játékos front7-ben? Merész...
Az egység megteszi :) Képességek alapján vannak itt páran átlag felettiek szerintem.

Patricia hasonló képességű kerettel csinált már olyan védelmet, én bízom benne.
« Utoljára szerkesztve: 2018 aug. 28. 07:35 írta Shawn84 »

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
DetPete - Re:Detroit Lions
« Válasz #41 Dátum: 2018 aug. 28. 17:01 »
"Erősíteni".

Ayers tavaly elég jó volt sérülés előtt, volt azt hiszem 35 QB hit-je. Lutri a faszi de a semminél jobb. Én nem vártam nagy változást Patricia első évében. Még mindenkinek szokni kell az átlagnál bonyolultabb playbookot. Egyébként én nem lepődnék meg ha mondjuk eg Malcolm Brown érkezne valahogyan Detroitba a Patstől az 1. hét előtt. Plusz most Clevelandel játszunk ahol elég jó a Linebacker sor. Akár egy Burgess akár egy Kendricks kiváló trade lenne. Már csak Abdulla-t kellene pénzre váltani és maradna a keretben Powell. A támadófal szerintem erős lesz, cserék közt remélem Koloamatangi bekerül. Elég ügyes. Egyedül a CB2 személye aggasztó. KB a legjobb rossz közül kell választani. Mindenesetre ez tényleg még mindig csak előszezon, de mi már úgy nézem beindítottuk a "same old Lions" funkciót magunkban :D
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Detroit Lions
« Válasz #42 Dátum: 2018 aug. 28. 21:37 »
Hát Ayers nem sok vizet zavart Detroitban.
"He faked it"

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Detroit Lions
« Válasz #43 Dátum: 2018 aug. 28. 23:39 »

Meg*gjam? Ne d*gjam? Megd*gom. Áh, inkább mégsem.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #44 Dátum: 2018 aug. 29. 04:27 »
@Redruckus81: Clearly Ayers just wanted to sign a 1 day contract so he could retire as a Lion.

vagy

@PrideOfDetroit: Maybe Ayers was just in town for the Taylor Swift concert.
Fire Patrica