Detroit Lions

• 418 válasz
  • 37423 megtekintés

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 84
Bazzani - Re:Detroit Lions
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 08. 19:01 »
Friss hírek szerint augusztus 10-én két darab közös edzésünk lesz Veletek! Ti jöttök a mi TC helyszínünkre, az állítólag festői Napa völgybe!

Én eddig nem tudtam róla, hogy Gruden és Patricia között lenne különösebb kapcsolat vagy, hogy a GM-ek között esetleg, így kicsit meglepődtem, hogy Veletek edzünk együtt. Remélem jó, intenzív és sérülésmentes edzések lesznek majd, komoly média ablakkal!
Gondolom hamár van preseason meccsünk akkor ennek örömére lesz az edzés is.

Amúgy a Giants ellen is lesz ugyanígy közös edzés a meccs előttt.
Fire Patrica

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Detroit Lions
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 08. 19:13 »
Friss hírek szerint augusztus 10-én két darab közös edzésünk lesz Veletek! Ti jöttök a mi TC helyszínünkre, az állítólag festői Napa völgybe!

Én eddig nem tudtam róla, hogy Gruden és Patricia között lenne különösebb kapcsolat vagy, hogy a GM-ek között esetleg, így kicsit meglepődtem, hogy Veletek edzünk együtt. Remélem jó, intenzív és sérülésmentes edzések lesznek majd, komoly média ablakkal!
Gondolom hamár van preseason meccsünk akkor ennek örömére lesz az edzés is.

Amúgy a Giants ellen is lesz ugyanígy közös edzés a meccs előttt.
Nagy divat lett ebből. Pár éve még csak 1-1 csapat csinált ilyet, manapság a liga nagy része szervez közös edzéseket.

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
DetPete - Re:Detroit Lions
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 11. 12:01 »

Remélhetőleg a Lions D akkor meg az előszezon meccsen találkozik majd utoljára Jordy Nelsonnal.
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 11. 16:12 »

Remélhetőleg a Lions D akkor meg az előszezon meccsen találkozik majd utoljára Jordy Nelsonnal.
Mondjuk egy SB randit elfogadnék. ;)
Fire Patrica

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 12. 10:26 »

Mondjuk egy SB randit elfogadnék. ;)

Ha sikerülne 27 év után újra nyerni a playoffban, én már annak is örülnék. Talán idén végre sikerül.
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 29. 11:41 »
Hali!
Ha szeretnétek jó interjúkat hallgatni Lions játékosokkal ajánlanám mindenkinek az alábbi linket. Tory Petry a Detroitlions.com újságírója indította ezt a podcast sorozatot és eddig nagyon jónak tűnik.

https://tunein.com/podcasts/Sports--Recreation-Podcasts/Detroit-Lions--One-Pridecast-p1126605/

Másik téma: szerintetek kit tudnánk a legnagyobb eséllyel elcserélni?
Jövőre valószínűleg a detroitnak körülbelül 8-9 draft cetlije lesz (kompenzációkat is számolva), de egyik sem lesz 3. körös a Dashawn Hand tradenek köszönhetően és annak, hogy Ebront kivágtuk és nem trade-eltük.
Én akit esélyesnek látok: Abdullah (max 6. kör), Nevin Lawson (6. kör Dolphins, Bengals), Miles Killebrew (7.), meglepetésnek pedig ha kapna a Lions Golden Tate-ért cserébe egy 2. kört, azon el lehetne gondolkozni.

Vélemény?
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #21 Dátum: 2018 aug. 11. 12:31 »
Jelentem végignéztem ezt a förtelmet.
Az érzés amikor felkelsz hajnali 4kor és Stafford egy playt sem játszik megfizethetetlen.
Az egész offense értékelhetetlen amíg Cassel meg Rudock dobál.
A futójáték bíztató volt, főleg Abdullah táltosodott meg.

Hát a védelem az iszonyat. A secondary rendben lesz ha Tavon Wilson tud hozni egy átlagos szintet mert a többiek jók, Slay meg elit.
De a front7 az valami botrányszar. Az, hogy honnan lesz passrush meg futás elleni védekezés a szezonra fogalmam sincs.
Rohangáltak össze-vissza mint a mérgezett legyek.

Amúgy meg előszezon, abból is az első meccs. Nem sérült meg komolyan senki ez a lényeg.
Fire Patrica

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Detroit Lions
« Válasz #22 Dátum: 2018 aug. 23. 17:24 »
Eli Harold érkezett a 49erstől 2020 kondicionális 7. körös pickért.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #23 Dátum: 2018 aug. 23. 17:54 »
Teljesen jó trade.
Gondolom akkor adjuk a picket ha az 53ba kerül.
A Frisco depth chartján kezdőnek írták. Nagyot nem bukhatunk vele.
Ahogy olvasom remek futás ellen.
Fire Patrica

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Detroit Lions
« Válasz #24 Dátum: 2018 aug. 23. 18:06 »
Teljesen jó trade.
Csak a 4-3-as endet kell tanulnia még. Szezon felétől lehet tőle komolyabb produkciót várni. a 49ers részéről nem értem a tradet, a Lions simán jót húzott, a DL-t amúgy is nagyon túrbózni kéne. Még mindig

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Detroit Lions
« Válasz #25 Dátum: 2018 aug. 24. 13:23 »
Teljesen jó trade.
Csak a 4-3-as endet kell tanulnia még. Szezon felétől lehet tőle komolyabb produkciót várni. a 49ers részéről nem értem a tradet, a Lions simán jót húzott, a DL-t amúgy is nagyon túrbózni kéne. Még mindig
Lehet van köze, hogy Ő is a térdelő trió tagja volt. Ő volt az utolsó mohikán.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #26 Dátum: 2018 aug. 25. 14:40 »
Tudom előszezon, de....

Olyan mintha bizonyos problémák bele lennének kódolva a csapatba edzőktől függetlenül.

Nincs passrush, az LB-k cover képessége nem létezik, TE-ek ellen nem tudunk védekezni, elrontott szerelések, buta büntetések, elejtett labdák, töketlenség a red zone-ban stb.

Nem akarok vészmadárkodni de nagyon rég nem láttam ilyen gyenge védelmet. És ezt most nemcsak Lions, hanem ligaszinten mondom. A Tampa 3.sora is szinte átgázolt rajtunk (a kezdő védelmünkön).

Jarrad Davis bust, Lawson katasztrófa, A'Shawn Robinson kijátszotta magát még ebből a gyenge kezdőből is, Quin nagyon lelassult, Ansah láthatatlan.

Ha nem lesz valami óriási változás akkor nagyon hamar véget fog érni a szezon. Szerencsére a következő draft nagyon erős DL terén, persze Quinn úgyis a támadófalba húz megint.

Röviden: faszom az egészbe, én bíztam Patricia-ban de ez egy kupac lószar eddig.

Napi túlreagálás rovatunkat olvasták

Fire Patrica

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Detroit Lions
« Válasz #27 Dátum: 2018 aug. 25. 15:25 »
Jarrad Davis ennyire rossz?

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #28 Dátum: 2018 aug. 25. 15:53 »
Jarrad Davis ennyire rossz?
Fú borzalmas.

Coverben teljesen el van veszve (passzjátékoknál nem tartható pályán), szereléseknél elrohan az emberek mellett.
Tegnap is volt legalább két olyan elrontott szerelése (az egyik az első Bucs TDnél a másik Sly Williams sackjénél), hogy füstölt a fű úgy elzúgott az ember mellett.

Komolyan vehető front7 játékos nélkül kuka a szezon, a nr.2 CB poszt dettó.
Egy Hankins+Breeland duó igazán jöhetne.
Fire Patrica

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
« Válasz #29 Dátum: 2018 aug. 25. 15:59 »
Kezdem amúgy azt érezni, hogy egy részeg és vak majom jobb találati aránnyal draftolna mint Bob Quinn.
Fire Patrica