New York Giants

• 227 válasz
  • 16342 megtekintés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:New York Giants
« Válasz #30 Dátum: 2018 jún. 25. 15:40 »
Ez egy offense iskola, így Alualu nem számít :P Úgy pláne nem, hogy a Jags-be került :D
Cameron Jordan, Mychal Kendricks, Brandon Mebane & Lorenzo Alexander are saying hello.
Giorgio Tavecchio mit mondott?

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:New York Giants
« Válasz #31 Dátum: 2018 jún. 26. 13:17 »

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #32 Dátum: 2018 jún. 28. 12:15 »
Állítólag Jackrabbit tesóját gyanúsítják a gyilkossággal, ami nem csoda. A júniusi OTA után Janoris Floridába utazott és azóta ott van. A meggyilkolt ember a család barátja, aki ott lakott náluk New Jersey-ben. A tesó Floridába akart repülni, de a gépen olyan ideges lett, hogy inkább visszafordult.

Szóval simán lehet, hogy megfojtotta a havert, majd le akart lépni a tesóhoz, de inkább mégse. A viselkedése arra mutat, hogy vaj van a füle mögött. Ebben az esetben nem bűnös Jackrabbit, max akkor ha ő adta ki, hogy gyilkolják le az ismerőst, de az ismert folyamat alapján erre nem látok reális esélyt.

Kérdés, hogy mennyire fogja felzaklatni az ügy. Nem egyszerű feldolgozni azt ha a tesód megfojtotta az egyik barátotok a pincédben. + nem tudjuk az NFL hogyan fog beszállni az ügybe, számítható-e eltiltás. Ha ártatlan is vagy nem akaratlanul sem vet rád túl jó fényt egy ilyen ügy.

És azért lássuk be kezd már elegem lenni, egy évtizeden belül Plax lábon lövi magát, JPP lerobbantja a fél kezét, most meg ez. Két SB győzelem ide két SB győzelem oda, mostanában valahogy félrecsúszik minden.

guest42

guest42 - Re:New York Giants
« Válasz #33 Dátum: 2018 jún. 28. 21:00 »
Állítólag Jackrabbit tesóját gyanúsítják a gyilkossággal, ami nem csoda. A júniusi OTA után Janoris Floridába utazott és azóta ott van. A meggyilkolt ember a család barátja, aki ott lakott náluk New Jersey-ben. A tesó Floridába akart repülni, de a gépen olyan ideges lett, hogy inkább visszafordult.

Szóval simán lehet, hogy megfojtotta a havert, majd le akart lépni a tesóhoz, de inkább mégse. A viselkedése arra mutat, hogy vaj van a füle mögött. Ebben az esetben nem bűnös Jackrabbit, max akkor ha ő adta ki, hogy gyilkolják le az ismerőst, de az ismert folyamat alapján erre nem látok reális esélyt.

Kérdés, hogy mennyire fogja felzaklatni az ügy. Nem egyszerű feldolgozni azt ha a tesód megfojtotta az egyik barátotok a pincédben. + nem tudjuk az NFL hogyan fog beszállni az ügybe, számítható-e eltiltás. Ha ártatlan is vagy nem akaratlanul sem vet rád túl jó fényt egy ilyen ügy.

És azért lássuk be kezd már elegem lenni, egy évtizeden belül Plax lábon lövi magát, JPP lerobbantja a fél kezét, most meg ez. Két SB győzelem ide két SB győzelem oda, mostanában valahogy félrecsúszik minden.
Az egész történet nekem olyan abszurd...

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #34 Dátum: 2018 jún. 29. 00:47 »
Azt mondják a testvére gyilkolt.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #35 Dátum: 2018 júl. 11. 20:34 »

guest42

« Válasz #36 Dátum: 2018 júl. 12. 05:48 »

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #37 Dátum: 2018 júl. 12. 08:31 »
Nagyon kell a depth és ez a húzás megerősítheti azt is, hogy nem hozzuk vissza DRC-t. Csupa csupa kérdőjel a CB-k között. Ott van Jackrabbit tesójának a gyilkolászós ügye, nem tudom mennyire fogja megzavarni ez a teljesítményét. Apple tavaly is király volt az edzések során, aztán őszre leeresztett, szóval nem tudom mennyire releváns az amit most csinál. Gay bőven elmúlt 30 és csere volt tavaly, neki inkább a mentorálásban lehet szerepe, meccsenként 20-25-nél több snapet nem tuti, hogy adni kéne neki. Mögéjük jöhet Beal, akinek ugyan lemaradása van a többiekhez képest, hiszen ők már tavasz óta tanulmányozzák a playbookot és nem egy edzésen vannak túl, de ha tényleg olyan jó, akkor a szezon második felében komolyabb snapszámot harcolhat ki magának. Aztán hogy ki lesz az ötödik, vagy esetleg a hatodik ember az majd kiderül. A Teddy Williams-B.W. Webb párosból odaférhet valaki hogyha a special teamben ismutatnak valamit. Donte Deayonból szvsz már nem lesz semmi (bár ő ilyenkor mindig állatkodik), esetleg Grant Haley lehet a sleeper.

guest42

« Válasz #38 Dátum: 2018 júl. 12. 09:18 »
Nagyon kell a depth és ez a húzás megerősítheti azt is, hogy nem hozzuk vissza DRC-t. Csupa csupa kérdőjel a CB-k között. Ott van Jackrabbit tesójának a gyilkolászós ügye, nem tudom mennyire fogja megzavarni ez a teljesítményét. Apple tavaly is király volt az edzések során, aztán őszre leeresztett, szóval nem tudom mennyire releváns az amit most csinál. Gay bőven elmúlt 30 és csere volt tavaly, neki inkább a mentorálásban lehet szerepe, meccsenként 20-25-nél több snapet nem tuti, hogy adni kéne neki. Mögéjük jöhet Beal, akinek ugyan lemaradása van a többiekhez képest, hiszen ők már tavasz óta tanulmányozzák a playbookot és nem egy edzésen vannak túl, de ha tényleg olyan jó, akkor a szezon második felében komolyabb snapszámot harcolhat ki magának. Aztán hogy ki lesz az ötödik, vagy esetleg a hatodik ember az majd kiderül. A Teddy Williams-B.W. Webb párosból odaférhet valaki hogyha a special teamben ismutatnak valamit. Donte Deayonból szvsz már nem lesz semmi (bár ő ilyenkor mindig állatkodik), esetleg Grant Haley lehet a sleeper.
Ez azért nagyon vékony lesz, szvsz. DRC elférne de nem hozzuk vissza, talán félünk már a korától is.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #39 Dátum: 2018 júl. 12. 10:16 »
Ez azért nagyon vékony lesz, szvsz. DRC elférne de nem hozzuk vissza, talán félünk már a korától is.
+ nem is írna alá minimumért. Nincs mit tenni, bízni kell Jenkins-ben és Apple-ben. Ha nem találnak nála semmit, akkor előbbivel nem lesz gond, ő tavaly is jó volt akkor amikor nem tüntetett. Apple meg majd kiderül. Remek alapanyag és korrekt rookie szezonja volt, de ha nem tud fejben a pályán lenni, akkor nem lesz nagy jövője. Sajna nem fér bele, hogy nagyobb erősítést kapjon egy olyan pozíció, amely ekkora befektetést kapott mostanában.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:New York Giants
« Válasz #40 Dátum: 2018 júl. 12. 10:40 »
+ nem is írna alá minimumért. Nincs mit tenni, bízni kell Jenkins-ben és Apple-ben. Ha nem találnak nála semmit, akkor előbbivel nem lesz gond, ő tavaly is jó volt akkor amikor nem tüntetett. Apple meg majd kiderül. Remek alapanyag és korrekt rookie szezonja volt, de ha nem tud fejben a pályán lenni, akkor nem lesz nagy jövője. Sajna nem fér bele, hogy nagyobb erősítést kapjon egy olyan pozíció, amely ekkora befektetést kapott mostanában.
Nyertek már bajnokságot szarabb secondaryval is. Szerintem a front 7-en sokkal több múlik majd. Ha JPP hiányát megoldják, és az LB sor is erősebb lesz, Oglival plusz Carternek is megtalálják a helyét akkor rendben lehet a védelem. Nem lesz top, de 15 körül már rendben lehet, ha az offense javul a tavalyihoz képest. Az meg nem lesz nehéz.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #41 Dátum: 2018 júl. 12. 11:43 »
Én félek attól, hogy gyengélkedni fog a pass rush. Egyedül Vernon jelent minőséget és láthattuk, hogy mit jelent az ha a snapek 90%-nál játszania kell. Ennek ellenére ő szerintem jó lesz, Bettchernél Chandler Jones is állatkodott, szóval 10-12 sack tuti van OV-ban. Egy ilyen játékossal, mint Kareem Martin nem lehet befogatni az én számat. Okwara és Moss maximum backup szint, Carter pedig rookie. Nagyon kelleni fog ő ide... Bettcher is imádja a blitzeket, amelyek változatos helyekről fognak záporozni, de ez a névsor maximum közepes.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:New York Giants
« Válasz #42 Dátum: 2018 júl. 12. 12:46 »
Teddy Williams ST only játékos (ott jó CB-nek bűnrossz), ha Webb megéri az 53-at, akkor nagyon nagy baj van, bár returnerként nem használhatatlan, de annak meg egyre kisebb a jelentősége.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #43 Dátum: 2018 júl. 19. 12:16 »
Írtam egy hosszabbat a '14-es class WR szerződései és Beckham kapcsán:

Amikor szívás, hogy te vagy a legjobb

Nem elérhető megyerikrisz

• *