Washington Redskins

• 94 válasz
  • 8596 megtekintés

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 88
topin - Re:Washington Redskins
« Válasz #30 Dátum: 2018 aug. 10. 18:49 »
Guice elég jól illeszkedik a Redskins futók lesérülési szokásaihoz :(

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 17
apeszos - Re:Washington Redskins
« Válasz #31 Dátum: 2018 aug. 11. 02:42 »
Guice elég jól illeszkedik a Redskins futók lesérülési szokásaihoz :(

Ezen nem nagyon kell csodálkozni. Gruden olyan buta a futáshoz, mint egy kőszobor. Aztán úgy látom vége is a reménykedésnek, hogy lehet számottevő futójáték Washingtonban.

https://twitter.com/Redskins/status/1027987900267417601

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Washington Redskins
« Válasz #32 Dátum: 2018 aug. 11. 12:17 »
ilyenkor kezdek beszarni én is...

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #33 Dátum: 2018 aug. 11. 18:51 »
ilyenkor kezdek beszarni én is...

Félted az első köröst mi? Elhiszem. Én már elég régóta szeretnék normális futójátékot látni Washingtonban. Most nézhetem Barkley-t és Elliott-ot a csoportban. A Guice - Thompson duó azért elég ütős lett volna, még Grudennél is. Bár ő képes lenne tönkretenni akár Barkley-t is.

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #34 Dátum: 2018 aug. 17. 05:30 »
Hát a cseréink kurva szarok, ha megint jön egy sérüléshullám, amitől ahogy elnézem eléggé indokolt a félelem, akkor ha Zorn nem is, de a Shanahan féle mélyrepülés nem lesz elérhetetlen...

Nem elérhető sapka

• Hozzászólások 15
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
sapka - Re:Washington Redskins
« Válasz #35 Dátum: 2018 aug. 18. 13:40 »
Hát a cseréink kurva szarok, ha megint jön egy sérüléshullám, amitől ahogy elnézem eléggé indokolt a félelem, akkor ha Zorn nem is, de a Shanahan féle mélyrepülés nem lesz elérhetetlen...
Zorn ;D

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #36 Dátum: 2018 aug. 18. 13:43 »
Zorn ;D

Na igen. Lassan kezdek rémeket látni...

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #37 Dátum: 2018 aug. 20. 17:41 »

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #38 Dátum: 2018 aug. 20. 21:25 »

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #39 Dátum: 2018 aug. 21. 06:35 »

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #40 Dátum: 2018 aug. 21. 06:48 »
Nem tudom, ez most nekünk jó?
Szerintem rosszabb nem lesz.  Perin lehet, hogy jó futó, de sántikálva nem lehet futni, Kelley meg több labdát ejtett el mint amennyi yardot tudott teljesíteni. Peterson kisujjában több van, mint a futóinkban összesen, ezt csak Gruden ronthatja el, és gyanítom meg is teszi. Nem véletlenül van running back mizéria amióta csak itt van. Erős a gyanúm, hogy most is felülről szóltak le neki, elég legyen a baromkodásból. Hiszen egy nappal ez előtt még sajtótájékoztatón mondta az újságíróknak, hogy teljesen jó futóink vannak, nem kell ide veterán, megoldjuk házon belül a problémákat. Ha ezt Allen intézte, bár nagyon nem szeretem, de megemelem a kalapom, ám sokkal valószínűbb, hogy Snyder tért vissza régi (rossz) szokásához és hatalmi szóval intézte a dolgokat. Most időben.

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 195
Rolni - Re:Washington Redskins
« Válasz #41 Dátum: 2018 aug. 21. 13:00 »
Szerintem rosszabb nem lesz.  Perin lehet, hogy jó futó, de sántikálva nem lehet futni, Kelley meg több labdát ejtett el mint amennyi yardot tudott teljesíteni. Peterson kisujjában több van, mint a futóinkban összesen, ezt csak Gruden ronthatja el, és gyanítom meg is teszi. Nem véletlenül van running back mizéria amióta csak itt van. Erős a gyanúm, hogy most is felülről szóltak le neki, elég legyen a baromkodásból. Hiszen egy nappal ez előtt még sajtótájékoztatón mondta az újságíróknak, hogy teljesen jó futóink vannak, nem kell ide veterán, megoldjuk házon belül a problémákat. Ha ezt Allen intézte, bár nagyon nem szeretem, de megemelem a kalapom, ám sokkal valószínűbb, hogy Snyder tért vissza régi (rossz) szokásához és hatalmi szóval intézte a dolgokat. Most időben.
Kérdés ami twitteren szembe jött, hogy mennyire passzol AP futási profilja a Skins blokkolási rendszerébe?
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #42 Dátum: 2018 aug. 21. 13:08 »
Kérdés ami twitteren szembe jött, hogy mennyire passzol AP futási profilja a Skins blokkolási rendszerébe?

Semennyire. Mint azt több helyen emlegettem már, a redskinsnek nincs futósémája, Gruden szarik a futásra. A futókat bezavarja a fal közepébe és ahogy esik úgy puffan. Többnyire esik és puffan. Még nem néztem utána (egyszer megteszem...), de szerintem magasan nálunk sérült le a legtöbb futó amióta ő a head coach.  Nos, innentől a futójátékos intelligenciájától függ, parancs szerint belerohan-e a falba, vagy improvizál. AP-nek megvan ez a képessége, kérdés, hogy a lábai bírják-e...

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #43 Dátum: 2018 aug. 21. 14:11 »
Figyelve a reakciókat, sokan csodálkoznak, sokan nevetnek, hogy Peterson Washingtonba jött. De indokolni elfelejtettek. Nem mondom, hogy nem lehet bukás a vége, ez Grudennél bárkivel előfordulhat, akármekkora legenda is. A Saints-nél is a legnagyobb probléma Sean Payton volt, nem nagyon jöttek ki egymással. Pedig jó kezekben sok mindenre képes... 2011-ben pont a Redskins elleni meccsen Dejon Gomes okozott neki olyan sérülést, mint amilyennel Guice kihagyja az egész idényt. Elszakadt a térdszalagja. Ennek ellenére óriási comeback-et hozott 2012-ben, több mint 2000 yardos teljesítménnyel. Ha minden meccsen pályára tud lépni, garantált az 1000+ yard. Nézzük a tavalyi évet, ami nem nagyon sikerült neki, saját maga szerint is (a sérüléseket nem számítva) a legrosszabb éve volt. Összesítve a két csapatot (Saints, illetve Cardinals) 10 mérkőzésen kapott labdát, ezeken 156 labdacipelésből 529 yardot és 2 TD-t hozott össze, 3,4 yard/meccs átlaggal. Tényleg nem valami fényes. Ám hasonlítsuk össze a (Gruden szerint) kiváló futóstábunk legjobbjával Samanje Perin-al. Perin minden meccsen ott volt, az eredménye 175 kapott labdából 603 yard és 1 TD, ugyancsak 3,4-es átlaggal. Gruden hozzáállását jelzi, hogy pár nappal AP szerződtetése előtt arról beszélt a sajtótájékoztatón, hogy nincs szükség futóra, kiváló futókkal rendelkezünk. Ennyire fontos neki a futójáték. Szerencsére valaki gondolkodott is a Front Office-ban, bár azért szólhattak volna Grudennek is, ne égesse le magát.... Statisztikát például biztos nem olvasott, mert tavaly a Redskins 28. volt futásban 1448 yarddal, amit 11(!) játékkos hozott össze, amiből hat volt futó...

Nem elérhető sapka

• Hozzászólások 15
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
sapka - Re:Washington Redskins
« Válasz #44 Dátum: 2018 aug. 21. 20:43 »
remélem Peterson csak tartalék lesz, már rég kikopott a ligából (sajnos), és a neve tartja fenn az utolsó hullámhegyén
szerintem ez a szezon lesz neki az utolsó, remélem Perine kezd, és Kelley/Peterson lesz a tartalékos, amivel az lesz a baj, hogy Peterson megint hisztizni fog hogy nem ő kezd... ahogy eddig mindenhol szóval kellett ez mint a púp..