Washington Redskins

• 94 válasz
  • 8598 megtekintés

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Washington Redskins
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 03. 23:57 »
Most!
Investigation Discovery
Tökéletes gyilkosság
Sean Taylor

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 17
apeszos - Re:Washington Redskins
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 04. 05:17 »
Most!
Investigation Discovery
Tökéletes gyilkosság
Sean Taylor
Egyébként én úgy tudtam, Floridában van halálbüntetés. Nem értem, hogy az az elb@szott fehérjehalmaz még mindig tud levegőt venni.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Washington Redskins
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 07. 12:32 »
Mégis csak műxik ez a RapeSkins vonal - Gruden főelemző tegnap kikottyantotta, hogy Mr.Irrelevant egy "silent assasin".

Nem elérhető teszter

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
teszter - Re:Washington Redskins
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 07. 13:42 »
Mégis csak műxik ez a RapeSkins vonal - Gruden főelemző tegnap kikottyantotta, hogy Mr.Irrelevant egy "silent assasin".

ja ja, az idegeinket gyilkolja majd...

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Washington Redskins
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 07. 13:45 »

Csak nyugodtan :P

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 07. 13:56 »

Csak nyugodtan :P

Szeretnéd mi? :D Nem kell ahhoz Quinn, elég ha Grudent látjuk az első öt percben, és tudjuk mi fog következni

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 08. 06:13 »

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Washington Redskins
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 08. 22:14 »

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 09. 04:46 »
https://twitter.com/HogsHaven/status/1004337056108048384
Azért annyira nem ilyedünk meg ha Casserly mondja :)

Én se vagyok ijedős fajta... mondani sok mindent mondtak már.... mutatni annál kevesebbet.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 10. 14:24 »
Mondjuk közhely, de az NFC Eastben aztán tényleg bármi megtörténhet. A Redskins szvsz bármikor odapörkölhet. A papírforma alapján az Eagles-nek kell nyernie a csoportot, de a championship hangover bármikor előjöhet. A Cowboys-nál kérdés, hogy mennyit tudtak javítani a védelmen és az, hogy mennyire tudják limitálni az ellenfelek Zeke-t + több-e Prescott egy kiváló game manager QB-nál. Nálunk én gyenge pass rush-t várok, így a védelem max közepes lehet. Az O-nál kérdés, h mennyire válnak be Shurmur elképzelései + az OL érősítések és Barkley.

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 11. 11:01 »
Mondjuk közhely, de az NFC Eastben aztán tényleg bármi megtörténhet. A Redskins szvsz bármikor odapörkölhet. A papírforma alapján az Eagles-nek kell nyernie a csoportot, de a championship hangover bármikor előjöhet. A Cowboys-nál kérdés, hogy mennyit tudtak javítani a védelmen és az, hogy mennyire tudják limitálni az ellenfelek Zeke-t + több-e Prescott egy kiváló game manager QB-nál. Nálunk én gyenge pass rush-t várok, így a védelem max közepes lehet. Az O-nál kérdés, h mennyire válnak be Shurmur elképzelései + az OL érősítések és Barkley.

Ahhoz, hogy a Redskins jelentős tényező legyen, elsősorban Gruden szemléletváltására lenne szükség. A passz orientált rendszere, az egysíkú futójáték, a ZBS-re kialakított támadófal nem fog "odapörkölést" eredményezni. Az O falat még úgy ahogy "átállították", de célpontok hiányában ez sem jött össze. A Morris-Helu duó óta cserélgeti a futókat, vagy azért mert szart se érnek, vagy azért mert a sablonos futójáték miatt lesérülnek. Ha az O falunk nem sérül le, mint az előző szezonban, akkor Smith egy darabig eljátszogathat, ám ha Guice nem válik be, szarban leszünk. Kansasben volt neki egy Kelce-Hill-Hunt hármasa, nálunk ilyen nincs. Szóval szarban leszünk. Megint. A franchise QB-val együtt.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 11. 12:40 »

Ahhoz, hogy a Redskins jelentős tényező legyen, elsősorban Gruden szemléletváltására lenne szükség. A passz orientált rendszere, az egysíkú futójáték, a ZBS-re kialakított támadófal nem fog "odapörkölést" eredményezni. Az O falat még úgy ahogy "átállították", de célpontok hiányában ez sem jött össze. A Morris-Helu duó óta cserélgeti a futókat, vagy azért mert szart se érnek, vagy azért mert a sablonos futójáték miatt lesérülnek. Ha az O falunk nem sérül le, mint az előző szezonban, akkor Smith egy darabig eljátszogathat, ám ha Guice nem válik be, szarban leszünk. Kansasben volt neki egy Kelce-Hill-Hunt hármasa, nálunk ilyen nincs. Szóval szarban leszünk. Megint. A franchise QB-val együtt.
Mondjuk Guice-nál meglepődtem, hogy sokkal később kelt el mint várták. Én kb. ide helyeztem el értékileg, de azt hittem, hogy a 4,49-es 40 yardja után tuti az első kör vége (off field issue volt nála?). Jobban lájkoltam Penny-t, sőt még Chubbot is, de alapvetően nem rossz döntés az LSU-ról RB-t húzni.

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 11. 16:12 »

Mondjuk Guice-nál meglepődtem, hogy sokkal később kelt el mint várták. Én kb. ide helyeztem el értékileg, de azt hittem, hogy a 4,49-es 40 yardja után tuti az első kör vége (off field issue volt nála?). Jobban lájkoltam Penny-t, sőt még Chubbot is, de alapvetően nem rossz döntés az LSU-ról RB-t húzni.

A legjobb húzás volt. Kérdés, mi lesz vele Gruden kezében...

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #28 Dátum: 2018 júl. 05. 19:19 »
Offseason összefoglaló: Washington Redskins

Az NFL egyik legmozgalmasabb és talán a legnépszerűbb csoportja az NFC East. Két nagy piaccal rendelkező csapat és az aktuális bajnok is itt szerepel. A felhajtás persze nem mindig jó és vajon előfordulhat, hogy a háttérből lép elő a Redskins?

7-9-es mérleggel az NFC East 3-dik helyén végeztek 2017-ben, amely csalódásnak számított a fővárosban az egy évvel korábbi 8-7-1 után. Igaz az is fájó lehetett, hiszen az utolsó mérkőzésen Kirk Cousins kezében volt a rájátszást jelentő labda, ő azonban Dominique Rodgers-Cromartie-t vette célba. Kell is a győzelem, hiszen Jay Gruden az ötödik szezonját kezdi meg a csapat élén és eddig csak egyszer jött össze a play off. Nem is elégedettek vele a szurkolóik, hiszen úgy látják hogyha nem tud változtatni, akkor ismét rájátszás nélkül maradnak, ami Gruden állásába kerülhet. A coordinatorok is maradtak, Matt Cavanaugh felel a támadókért, Greg Manusky a védőkért, Ben Kotwica pedig a speciális egységért.

Kattints a folytatásért
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 05. 19:45 írta apeszos »

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
« Válasz #29 Dátum: 2018 júl. 18. 12:53 »