Philadelphia Eagles

• 69 válasz
  • 5978 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #45 Dátum: 2018 szep. 21. 06:25 »
Jeffery elkezdte a könnyített edzéseket, szóval nagyjából 2-3 hét még szükséges lesz a visszatéréséhez. Sajnos ez csak részben jó hír, de jobb később mint soha!

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
  • Kedvelések: 2
Eazzy89 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #46 Dátum: 2018 okt. 01. 19:21 »
hát ez fika...

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #47 Dátum: 2018 okt. 01. 19:28 »
hát ez fika...

Csak az utolsó drive-ot láttam egyelőre (abból is csak nyersen a playeket), az alapján az volt az érzésem, hogy a múlt heti Colts elleni utolsó, végül győztesnek bizonyuló drive fordítottja történt volna. Most a Philly defense állította meg úgy háromszor is a támadást, de mindig közbejött valami. Hol egy flag, hol egy elnézett kulcs play, hol egy bírói "benézés", mindig akadt valami, ami életben tartotta a drive-ot. Előfordul, múlt héten mi bosszankodtunk, most Ti.

Wentz viszont ahogy olvastam/hallottam, kezd formába jönni. Ez az igazán fontos.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #48 Dátum: 2018 okt. 09. 21:52 »
Sédi komin home trédet várunk a éccaka

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #49 Dátum: 2018 okt. 10. 08:50 »
Sédi komin home trédet várunk a éccaka
Nem jött még, de ettől függetlenül várom. Egy 4. kört adnék érte, még úgy is, hogy All Time kedvencem. De kurvára szeretném, hogy Howie hazacserélje.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #50 Dátum: 2018 okt. 12. 09:22 »
Már a Vikings elleni második félidő is tartalmazott nyomokban tavalyi formát, ez egy komplett teljesítmény volt. Peters harmatgyenge formában.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #51 Dátum: 2018 okt. 12. 10:36 »
Már a Vikings elleni második félidő is tartalmazott nyomokban tavalyi formát, ez egy komplett teljesítmény volt. Peters harmatgyenge formában.
Sérült Peters is hetek óta, csak valamiért nem merték a Vaitai gyereket betenni. pedig tavaly korrekt volt. Most bekerült, nem volt nagy gond. Novemberre rendben lesz a csapat szerintem, de a Safety és futógondokat orvosolni kell még.

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
« Válasz #52 Dátum: 2018 okt. 15. 16:08 »
Alakul a csoport, elagyalta a Boys a Jagst, Panthers se tett nagy szívességet, majd gondolom ellenünk fogják magukat összekapni ahogy szokott lenni...meleg a pite, miközben a minket verő Tampa meg Titans meg pontot alig bír felrakni. Fogjuk ezeket szívni végig rendesen.
Csoporton belül aratni kell, különben hamar bukik a címvédés.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #53 Dátum: 2018 okt. 30. 20:02 »
Jó érték egy olyan elkapóért akinél egy INT-ből is TD-t fújnak

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #54 Dátum: 2018 okt. 30. 21:05 »
Agholor helyett Tate?

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #55 Dátum: 2018 nov. 12. 10:16 »
Nézve ezt az idei Philly-t, először úgy voltam vele, hogy jóvan, Foles. Majd jön Wenzt és minden beindul. Aztán jóvan, nincs elkapó, majd felépül Jeffery és minden beindul. Aztán jóvan, év eleje, hangover, majd belejönnek. De csak nem sikerül belejönni. Egyre inkább úgy tűnik, hogy DeFilippo és/vagy Reich jobban hiányzik, mint az előre várható volt...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #56 Dátum: 2018 nov. 12. 12:27 »
Egyre inkább úgy tűnik, hogy DeFilippo és/vagy Reich jobban hiányzik, mint az előre várható volt...

Kifingott a 2 tackle meg az összes futó

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #57 Dátum: 2018 nov. 12. 12:58 »
Egyre inkább úgy tűnik, hogy DeFilippo és/vagy Reich jobban hiányzik, mint az előre várható volt...
Kifingott a 2 tackle meg az összes futó
Peters tavaly se vót, oszt mégis ment a futás meg a passz is.

De tök mindegy, mert Wentz féle irányítóval - szerintem ő kurva jó, ő van legközelebb a fiatal Luckhoz, sőt, szerintem van is ott ahol Luck volt mondjuk 2014-ben. És Lucknak se vót se futója, se elkapója Hiltonon kívül. Meg fala se. És mégis mindig minimum top10 offense-t produkált, pedig védő szaki volt a HC, az OC-k meg egymásnak adták a kilincset minden évben. Ez a Philly offense úgy fogatlan oroszlán, hogy közben Wentz egy dekával nem rosszabb, mint tavaly volt.

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
« Válasz #58 Dátum: 2018 nov. 14. 18:42 »
Kiesett a fél kezdő csapatunk minden oldalán a labdának, sokan in n out hétről hétre.
A DLine is ezért fárad el 4. negyedre, nincs megfelelő rotáció, és ennek semmi köze ahhoz, hogy Curry-t elengedtük. Sec tavaly is ezt tudta, most még le is sérült mindenki Jenkinsen kívül.
Ezzel együtt még mindig kezünkben a sorsunk, és lehet PO.

Wentz statok egyébként:
2017:
Sikeres passzok 60,5% --- Átlag/passz: 7,49 yds --- TD/meccs: 2,54 --- INT/TD: 0,21 --- Rating: 101,9
2018:
Sikeres passzok 71,0% --- Átlag/passz: 7,99 yds --- TD/meccs: 2,14 --- INT/TD: 0,2 --- Rating: 108,5

Gyakorlatilag felfele ment minden, amin van változás az a QBR 77 --> 68, de ez csak Skip-et érdekli amúgyis, illetve kevesebbet fut, kb 2/3-át a tavalyinak.

Szóval én nem látom nagyon borúsan a dolgokat. Megvan a QB-nk, tehetséges a keret. Jó draft kell nyilván, de ez mikor volt valaha is úgy, hogy jó lesz egy szar draft is?

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #59 Dátum: 2018 nov. 14. 22:47 »
Szóval én nem látom nagyon borúsan a dolgokat. Megvan a QB-nk, tehetséges a keret. Jó draft kell nyilván, de ez mikor volt valaha is úgy, hogy jó lesz egy szar draft is?

A kerettel az ég világon nincs semmi baj. Van egy (szerintem) HOF potenciálú irányítótok, és egy remek keret hozzá. A kassza ugyan szoros, de 1-2 veterán elengedésével is bőven minőségi marad még ez a keret egy ideig.

Wentz számai (legalábbis ezek így) szerintem nem jelentenek semmi különösebbet. Megváltozott idénre a playbook - elment két szakember is, akik az előkészítést csinálták, jöttek újak, így kikerültek elemek amik tavaly benne voltak, és bekerült néhány dolog ami eddig nem volt benne. A szaladgálás visszavétele is szerintem tudatos. Wentz szaladgálva szakította el a térdszalagját, nagy darab ember, nagy tömeg nehezedik a szalagokra, ne szaladgáljon ha nem muszáj. Főleg, ha a zsebből is meg tudja oldani. Márpedig meg tudja, és ha jó coachingot kap, csak egyre jobb lesz, ez még nem a plafon.

Ugyanakkor szerintem kár a sérülésekre fogni a visszaesést. Az minden további nélkül megtörténhet, hogy jön egy hullámvölgy év, hogy jön a visszaesés. De ez a keret még a sérültekkel együtt is túl jó ahhoz, hogy  egy olyan schedule-vel, amilyen az első 10 meccs volt negatív mérleggel álljon. Az eddigi meccseken kb. három átlag fölötti csapattal kellett játszani, a többi legjobb esetben is átlagos, vagy liga alsó fele. A Saints, Rams, Vikings ellen benne van az L, és ki lehet kapni 1-1 idegenbeli div meccsen is, mert az mindig ki-ki meccs. De a Bucstól, Titanstól, Dallastól (otthon) nem lehet. Ahhoz túl jó a keret még így is.

Szóval azt is megértem, ha valaki kritizálja az idei teljesítményt. Akár játékos, akár edzői oldalról. Mert alul teljesít a csapat, ez tény. Főleg az offense. Én ugyanis nem veszem be azt, hogy a védelemben vannak a gondok. Nem tudja leküldeni az ellen offense-t a pályáról? Nem csinál elég turnovert? Ugyanmár. Elfogadnám mindezt, ha a Jagsről lenne szó, akik máshogy nem tudnak nyerni. De ez az Eagles offense tavaly top3 offense volt, saját jogon. A liga nemhivatalos MVP-jét adta. A tavalyi defense 18.7 pontot kapott meccsenként (top3), az idei 20.3 pontot kap (top5). A tavalyi offense 28.6 pontot gyártott, az idei eddig 22 pontot gyárt. Miközben a liga átment idénre szabályos pontgyárba. Az a 1.5 pont amennyivel a defense többet kap idén, még tulajdonképpen javulás is, ha az átlagokat nézem. Az offense 6.5-ös visszaesése viszont drasztikus. Csak a szinten tartáshoz is növekednie kellett volna a pontszámnak.

Nem akarom megfejteni, hogy mindez miért van, egyszerűen csak ez a tény. De megvan a csapat, megvan a bajnok edző, két segítőn kívül a stáb nagy része is együtt maradt. Minden adott ahhoz, hogy megtalálják, hogy mi a hiba, és jövőre kijavítsák.