Philadelphia Eagles

• 69 válasz
  • 5979 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #30 Dátum: 2018 jún. 07. 18:52 »
Szóval azt mondták októberre talán rendbe jöhet. Még jó, hogy nem hisz az orvosoknak!

https://twitter.com/JimmyKempski/status/1004751986414235660

Nem elérhető Greengo

• *
  • Hozzászólások 1
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
Greengo - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #31 Dátum: 2018 jún. 15. 18:33 »
Egy gyűrű mind fölött:
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 15. 18:41 írta Greengo »

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #32 Dátum: 2018 júl. 09. 14:50 »
Elkezdtem egy posztonkénti értékelő / előretekintő cikksorozatot.

https://www.first-down.hu/szubjektiv/philadelphia-eagles-analitika-ki-legyen-a-kezdo-iranyito/

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #33 Dátum: 2018 aug. 06. 10:48 »
Ha esetleg valaki még nem olvasta volna írtam egy ilyet:

Na, de melyik elkapó kerül az 53-as keretbe?

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 17
apeszos - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #34 Dátum: 2018 aug. 17. 12:37 »
Irigylem Sudfeldet, pláne Hogan fényében...

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #35 Dátum: 2018 aug. 17. 12:46 »
Wentznek pontosan milyen sérülése van?
Mert a google első oldal hoz mindent.

Acl & Lcl szakadás?

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
Eazzy89 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #36 Dátum: 2018 aug. 17. 16:54 »
ACL és LCL van neki igen.

Valaki összefoglalja nekem hogy mi történt eddig nyáron? Elakadtam kb Curry távozásánál XD

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #37 Dátum: 2018 aug. 17. 21:33 »
ACL és LCL van neki igen.

Valaki összefoglalja nekem hogy mi történt eddig nyáron? Elakadtam kb Curry távozásánál XD
Jernigan PUP-on, kb a fél szezont kiahgyja majd. Wentz edz de könnyítve, Foles is sérült volt ő is most kapcsolódott be. Egyelőre ha biztosat akarnék mondani akkor Sudfeld lesz egyedül 100%-os a szezonnyitóra :) Kb lehetetlen megmondani, hogy ki lesz a kezdő Qb a nyitómeccsen. Más egyéb komoly sérülés nincs, csak apróságok. Illetve Jeffery a műtéte után még maródi, és jöttek hírek, hogy ő is PUP-on kezdi a szezont, de ezt cáfolták. Én sem hiszem, hogy az első 6 mecscen nem lépne pályára.
Kendricks helyéért nagy a küzdelem, Grugier - Hill, Gerry és Nelson között. Egyelőre talán Gerry tűnik befutónak, de csodálkoznék ha nem komolyabb rotáció lenne. A secondaryban egyelőre sok jó teljesítmény van, és próbálgatnak mindenféle felállást. Egyelőre Sidney Jones nickelben meggyözőbb, és a Darby - Mills szélső CB páros tűnik kezdőnek. Mellettük még Bausby és Maddox akit dícsérnek sokat. Végre mélynek tűnik az egység. Douglast párszor megégették meccseken, de ő tavaly is lassan kezdett, és később játszott nagyon jól. Az elkapó sorban van ádáz küzdelem. A tavaly lyukaskezű Gibson most nagyon jó, de Wheaton is esélyes a rosterre, és Kamar Aiken is odateszi magát. Erősnek, mélynek tűnik a csapat, a DT poszt ahol Jernigan hiány meglátszódhat. Vaeao kezdhet majd a helyén, de Ngata sok rutint hoz majd, és Bennett is odabaszhat majd. Szinte mindenhol tudunk okosan rotálni, és mindenhol van minőség.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #38 Dátum: 2018 szep. 07. 15:46 »
Just win, baby.  :cool:
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
« Válasz #39 Dátum: 2018 szep. 11. 13:10 »
Hát ez a forum úgy látom nem kapott életre...

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #40 Dátum: 2018 szep. 11. 13:52 »
Hát ez a forum úgy látom nem kapott életre...

Don't rush with your judgement just yet...

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
« Válasz #41 Dátum: 2018 szep. 20. 13:47 »
Akkor próbáljuk meg:
Jordan Matthews ujra itt, remélhetöleg a kémia ismét müködni fog Wentz-el...
https://media.giphy.com/media/l0HlO7ESbIcDYFz7G/200w.gif

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #42 Dátum: 2018 szep. 20. 15:10 »
Érdekes meccs lesz. Wentz első meccse biztos, hogy komoly motivációs/emócionális lökést ad. Nem tudom, hogy Wentz visszatérésében mekkora faktor volt a váratlan vasárnapi vereség (és a lépés tartás kényszere). Gondolom az orvosok nem engednék pályára, ha nem lenne rá alkalmas, de azért a 9 hónap elég rövid idő, van egy olyan gyanúm, hogy ha most 2:0 lenne, akkor még Foles kezdene... Viszont, ha már Wentz kezd, akkor nem számítok sok "rozsdára". Összesen csak néhány meccset hagyott ki, és a karjával semmi gond nem volt, egész nyáron dobálhatott.

Reich nyilván sokat tud a Philly offense-ről, erre fel is tudja készíteni a Colts-ot, de ezt a meccset így is nyerni kell. A Colts - nekem mint Colts fannak - bíztatóan néz ki Reich keze alatt, de még naggyon fiatal az egész társaság, a tapasztalat szerzés és összeszokás fázisában vannak. A sasok meg egy kész csapat, amelyikbe visszatér az MVP formában lesérült kezdő irányító.

A múlt heti fiaskó elment, Foles SB MVP ide vagy oda, nem egy franchise QB, az elkapó hiánnyal láthatóan nem tudott mit kezdeni. De ha ezt a meccset nem sikerül behúzni, a Wentz visszatérése adta motivációs plusszal együtt sem, akkor tényleg baj van. A playoff persze meg lehet, de valószínűtlennek érzem, hogy ez a társaság, ha év közben ilyen meccseket elpotyogat, akkor majd Minnesota-ban, vagy Green Bay-ben, esetleg LA-ben a Rams ellen fog továbbjutni...
« Utoljára szerkesztve: 2018 szep. 20. 15:16 írta peterk2005 »

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #43 Dátum: 2018 szep. 20. 19:04 »
Akkor próbáljuk meg:
Jordan Matthews ujra itt, remélhetöleg a kémia ismét müködni fog Wentz-el...
https://media.giphy.com/media/l0HlO7ESbIcDYFz7G/200w.gif
Ha csak a felét hozza annak amit 2016-ban akkor elégedett leszek vele. rettenetesen elfogytunk elkapókban. A folytatásban én Sheldon Gibsont szívesen látnám többet a pályán, mert az előszezonban meglepően jól játszott, és neki a sebessége is rendben van a mélységi passzokhoz. Wentznek meg a keze jó lehet hozzá. Aztán 1-2 hét és Jeffery is visszatér majd. Ha kihúzzuk ezr a rövid időszakot jól, akkor szerintem rendben leszünk. A csoportgyőzelem miatt nem aggódok, látva a másik három csapatos, még így is simán esélyesnek tűnik a gárda. Amúgy meg Kedvenc elkapóm volt Matthews azon a drafton, sajnáltam amikor elpasszoltuk, de a döntés igazolta a vezetőséget. Már csak Shadyt kéne valahogy visszahozni egy picit :)

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #44 Dátum: 2018 szep. 20. 19:09 »
Érdekes meccs lesz. Wentz első meccse biztos, hogy komoly motivációs/emócionális lökést ad. Nem tudom, hogy Wentz visszatérésében mekkora faktor volt a váratlan vasárnapi vereség (és a lépés tartás kényszere). Gondolom az orvosok nem engednék pályára, ha nem lenne rá alkalmas, de azért a 9 hónap elég rövid idő, van egy olyan gyanúm, hogy ha most 2:0 lenne, akkor még Foles kezdene... Viszont, ha már Wentz kezd, akkor nem számítok sok "rozsdára". Összesen csak néhány meccset hagyott ki, és a karjával semmi gond nem volt, egész nyáron dobálhatott.

Reich nyilván sokat tud a Philly offense-ről, erre fel is tudja készíteni a Colts-ot, de ezt a meccset így is nyerni kell. A Colts - nekem mint Colts fannak - bíztatóan néz ki Reich keze alatt, de még naggyon fiatal az egész társaság, a tapasztalat szerzés és összeszokás fázisában vannak. A sasok meg egy kész csapat, amelyikbe visszatér az MVP formában lesérült kezdő irányító.

A múlt heti fiaskó elment, Foles SB MVP ide vagy oda, nem egy franchise QB, az elkapó hiánnyal láthatóan nem tudott mit kezdeni. De ha ezt a meccset nem sikerül behúzni, a Wentz visszatérése adta motivációs plusszal együtt sem, akkor tényleg baj van. A playoff persze meg lehet, de valószínűtlennek érzem, hogy ez a társaság, ha év közben ilyen meccseket elpotyogat, akkor majd Minnesota-ban, vagy Green Bay-ben, esetleg LA-ben a Rams ellen fog továbbjutni...
Nem Foelson múlik ez elsősorban szerintem, hanem azon, hoyg gyakorlatilag alig van szabad elkapója. Agholor meg Ertz így is megteszi amit tud, de elkapóban elfogytunk. Goedert meg pont úgy kezd mint Ertz annak idején. Droppol mint a fene. Majd belejön. Picit többet is kéne talán péályára küldeni. Meg aztán a f utójáték sem volt igazán meggyöző, és ugye a Tampa ellen Ajaiy gyakorlatilag a meccs 80%-ban nem tudott pályán lenni. Corey Coleman kell több lehetőséget kapjon és szerintem fejlődhetünk. Sproles meg ugye tudjuk milyen jó játékos. Persze tavaly nélküle is működött a dolog, de volt Blount. Idén azért jobban kiütközik a hiánya ez már most látszik.