Philadelphia Eagles

• 69 válasz
  • 5977 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 04. 05:59 »
Browns signed LB Mychal Kendricks to a one-year contract.

Tévedtem, mégsem egy bajnokesélyes csapathoz ment. Remélem legalább jól keres majd.
Nincs egy fotó Collinsról, mennyire örül?
Kivéve, hogy Kendricks mindent tagad, állítása szerint nem írt alá sehová.
Na ez izgi :D Valaki megint elkurt valamit :D

Nem elérhető Eazzy89

• Hozzászólások 13
  • I AM
  • Kedvelések: 2
Eazzy89 - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 04. 06:06 »
Kendricks próbálkozott csak, pár órával késöbb jött a hír, hogy kb 3,5 millió $ a szerzödése egy évre a Browns-al.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 04. 06:09 »
Kendricks próbálkozott csak, pár órával késöbb jött a hír, hogy kb 3,5 millió $ a szerzödése egy évre a Browns-al.
Ennél azért picit többre számítottam. Komolyan mondom, ha TC-ig várt volna még jobb lehetőségeis is lehettek volna. Dez is ki fog várni madj. Igaz van egy pici különbség tudásban :)

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 04. 07:10 »
Ennél azért picit többre számítottam. Komolyan mondom, ha TC-ig várt volna még jobb lehetőségeis is lehettek volna. Dez is ki fog várni madj. Igaz van egy pici különbség tudásban :)
Pont bele találtam a 2-5 között

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 04. 09:26 »
A Kendricks saga folytatódik? Azt olvasom, hogy mégsem írt alá, és csúnyákat mond mindenkire.

Nem elérhető csipkelli

• Hozzászólások 1
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
csipkelli - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 04. 11:55 »
Szóval hivatalosan se mi voltunk a hülyék, mert nem tartottuk itt 7-ért. Pedig Clevelandben van pénz lóvéra.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 04. 11:57 »
Szóval hivatalosan se mi voltunk a hülyék, mert nem tartottuk itt 7-ért. Pedig Clevelandben van pénz lóvéra.
A statisztikák alapján Kendricks nem volt nagy szám az elmúlt években, a kapott pénz ez alapján reális lehet. majd beizzítom a PFF-et pár extra statisztikáért, hátha van róla valami érdekes.

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 05. 09:42 »
Trumpedli már nem is szereti a sasokat  :)

https://twitter.com/RapSheet/status/1003775663558422529
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 05. 09:53 »
Trumpedli már nem is szereti a sasokat  :)

https://twitter.com/RapSheet/status/1003775663558422529
Ez kölcsönös a részünkről is :) Ha a bohóc meghív a cirkuszba, elgondolkodsz, miért is kéne menned :)

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 195
Rolni - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 05. 10:28 »
Kiváncsi leszek, Mychal Kendricks végül hol köt ki. Az sem fog meglepni ha 1 éevs szerződése lesz csak, és 5 millió vagy közel 5 millió körl fog kapni csak. Nem igazán ártékelik majd túl az ő szerepét a bajnoki címben, az a gyanúm.
Szerintem 2-5 közt lesz az egy prove it szerződés  - OTA alatt nem szedik fel, csak ha borzalmi nagy likat látnak
A 2 azért meglepne. Most járja körbe a fél ligát. A Vikingsnáél nem kapott szerződést, gondolom csak a tesónak köszönt be. Az is biztos, hog csak bajnok esélyes csapathoz megy majd.
1év 3,5M a Browns-tól.
Meglássuk jó döntés volt-e részéről, de gondolom a Vikings és mi se akartunk ennyit adni neki...keményen arcon verte azért gondolom a realitás most...kíváncsi leszek kezdő lesz-e a Brownsnál legalább
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 05. 11:37 »
Kiváncsi leszek, Mychal Kendricks végül hol köt ki. Az sem fog meglepni ha 1 éevs szerződése lesz csak, és 5 millió vagy közel 5 millió körl fog kapni csak. Nem igazán ártékelik majd túl az ő szerepét a bajnoki címben, az a gyanúm.
Szerintem 2-5 közt lesz az egy prove it szerződés  - OTA alatt nem szedik fel, csak ha borzalmi nagy likat látnak
A 2 azért meglepne. Most járja körbe a fél ligát. A Vikingsnáél nem kapott szerződést, gondolom csak a tesónak köszönt be. Az is biztos, hog csak bajnok esélyes csapathoz megy majd.
1év 3,5M a Browns-tól.
Meglássuk jó döntés volt-e részéről, de gondolom a Vikings és mi se akartunk ennyit adni neki...keményen arcon verte azért gondolom a realitás most...kíváncsi leszek kezdő lesz-e a Brownsnál legalább
Nem csak a realitás, saját maga is. Órákig fikázta Rapoportot, hogy hazudik, erre kiderül, hogy végig igaza volt. Parádásan hülyét csinált magából, mondanám hogy igazi Browns alapanyag, de nem akarok megbántani ott senkit, kaptak mostanában az élettől eleget.
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 05. 21:00 »
ESPN's Chris Mortensen is "starting to believe" Carson Wentz (knee) will be ready for Week 1

Én is ezt gondolom. Már az OTA-n edzett a csapattal, oké finoman, de beszállt. Először meg azt mondták jó ha Októberben pályára léphet. Nagyjából 85%-ban hiszek abban is, hogy Folest a TC közepén eladjuk egy 1. körért valakinek. Minden tiszteletem Folesé, de ha lehetséges Októberben és Wentzet szeretném látni a Wembley gyepén!

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 05. 23:55 »
ESPN's Chris Mortensen is "starting to believe" Carson Wentz (knee) will be ready for Week 1

Én is ezt gondolom. Már az OTA-n edzett a csapattal, oké finoman, de beszállt. Először meg azt mondták jó ha Októberben pályára léphet. Nagyjából 85%-ban hiszek abban is, hogy Folest a TC közepén eladjuk egy 1. körért valakinek. Minden tiszteletem Folesé, de ha lehetséges Októberben és Wentzet szeretném látni a Wembley gyepén!
Ha Foles egy 2. körért elmegy, akkor már örülhettek. Ahogy mondani szokták, egyszer volt Budán kutyavásár! :D

Közben olvasom, hogy az Eagles nem megy a Fehér Házba. Ilyen volt már, mármint hogy a bajnok valamiért nem találkozik az elnökkel?

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 06. 05:35 »

Ha Foles egy 2. körért elmegy, akkor már örülhettek. Ahogy mondani szokták, egyszer volt Budán kutyavásár! :D

Közben olvasom, hogy az Eagles nem megy a Fehér Házba. Ilyen volt már, mármint hogy a bajnok valamiért nem találkozik az elnökkel?
mióta hagyománnyá vált azt hiszem nem.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Philadelphia Eagles
« Válasz #29 Dátum: 2018 jún. 06. 14:24 »