Los Angeles Chargers

• 110 válasz
  • 7824 megtekintés

Nem elérhető tomi-tomi

• Hozzászólások 39
  • Tag
  • Kedvelések: 41
tomi-tomi - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #30 Dátum: 2018 szep. 09. 15:10 »
Ajjaj.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/24619491/joey-bosa-los-angeles-chargers-defensive-end-expected-miss-more-due-foot-injury
Nabazmeg, az ideg már belém is állt. Ha a Chargersnél kis sérülés van az minimum 4 hét. :(
A Chargers-nél nincs kis sérülés. Sérülés van, aztán IR.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #31 Dátum: 2018 szep. 09. 15:27 »
Ajjaj.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/24619491/joey-bosa-los-angeles-chargers-defensive-end-expected-miss-more-due-foot-injury
Nabazmeg, az ideg már belém is állt. Ha a Chargersnél kis sérülés van az minimum 4 hét. :(
Amihez nem kell ortopédus, azt mind beírják influenziának.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #32 Dátum: 2018 szep. 09. 15:58 »
Ajjaj.
Amihez nem kell ortopédus, azt mind beírják influenziának.
Joey Bosa will travel to Green Bay Wednesday to receive a second opinion on his injured foot.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #33 Dátum: 2018 szep. 10. 16:12 »
Aszongya Rivers h az NFL alapszakasz olyan, mint a Tour de France azt az 1. szakasz nem sikerült a legjobban, bár támadásban mind passzal mind futással tudtunk haladni, így ő pozitívan tekint a további meccsekre.
Jah ez igaz, csak Gus Bradley-t Andy Reid megette reggelire majd után felböfögte és megette ebédre is.

Nem elérhető SM37

• *
  • Hozzászólások 11
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
SM37 - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #34 Dátum: 2018 szep. 24. 09:40 »
Múlt héten voltak furcsa megmozdulások defense részről, szerencsére ezek tegnap nem jöttek elő, mert úgy ahogy van elfelejtettek megjelenni a meccsen. Tulajdonképpen ez előrelépésként is tekinthető. :-X

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #35 Dátum: 2018 szep. 24. 09:43 »
Múlt héten voltak furcsa megmozdulások defense részről, szerencsére ezek tegnap nem jöttek elő, mert úgy ahogy van elfelejtettek megjelenni a meccsen. Tulajdonképpen ez előrelépésként is tekinthető. :-X
Azért Bosa kibebaszottul hiányzik. De tavalyhoz képest ez eddig is előrelépés amit látunk.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #36 Dátum: 2018 szep. 24. 09:52 »
Azért Bosa kibebaszottul hiányzik. De tavalyhoz képest ez eddig is előrelépés amit látunk.
Rohadtul nem. Tavaly ligaelső passzvédelem volt, most meg leginkább lófasz van meg esti fény védekezés címszó alatt. Passzban bottom10 eddig a banda, futásnál látszott némi előrelépés (ennyit tesz h nincs Hayes Pullard a pályán), de tegnap Whitworthék úgy dominálták front7-t h rossz volt nézni, volt vagy 4 olyan futás csak a 2. félidőben, mikor Gurley már vagy 8 yarddal járt a LoS mögött mikor találkozott az 1. kontakttal.
Balfasz DJ is fog egy picket az end zone-ban majd kirohan 1 yardon az oldalvonalnál, jön a 3 & out, Kasernek nincs helye puntolni, blokkolják, TD.

Nyilván ha visszajön Bosa meg Liuget javulni fog a DL, de eddig Reid meg McVay is olyan outcoachingot nyomott Bradley-n, amihez sekélyes a jelzőkészletem.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #37 Dátum: 2018 szep. 24. 09:54 »
Tavaly ligaelső passzvédelem volt, most meg leginkább lófasz van meg esti fény

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #38 Dátum: 2018 szep. 24. 10:01 »
Rohadtul nem. Tavaly ligaelső passzvédelem volt, most meg leginkább lófasz van meg esti fény védekezés címszó alatt. Passzban bottom10 eddig a banda, futásnál látszott némi előrelépés (ennyit tesz h nincs Hayes Pullard a pályán), de tegnap Whitworthék úgy dominálták front7-t h rossz volt nézni, volt vagy 4 olyan futás csak a 2. félidőben, mikor Gurley már vagy 8 yarddal járt a LoS mögött mikor találkozott az 1. kontakttal.
Balfasz DJ is fog egy picket az end zone-ban majd kirohan 1 yardon az oldalvonalnál, jön a 3 & out, Kasernek nincs helye puntolni, blokkolják, TD.

Nyilván ha visszajön Bosa meg Liuget javulni fog a DL, de eddig Reid meg McVay is olyan outcoachingot nyomott Bradley-n, amihez sekélyes a jelzőkészletem.
Asszem rosszul fogalmaztam. Már nyertetek egyet, ez rohadt nagy előrelépés. A védelem az nem igazán.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Los Angeles Chargers
« Válasz #39 Dátum: 2018 szep. 24. 10:07 »
Tegnap végre meg tudtam fogalmazni, hogy mi a bajom a Chargerssel.
Ki a faszt érdekel persze, csak az a helyzet, hogy egykori kedvenc csapatomról van szó. 2004-2005 chargers favourite csapat ever.... és 10 éve nem tudom megfogalmazni, hogy miért nem szeretem nézni ezt a csapatot, miközben annyi kedvencem játszott itt...

Tegnap annál a goalline és Rams TD szitunél meg tudtam fogalmazni.... Ez a csapat egyszerűen unintelligens. Nyílván kicsit erős ezt mondani egy egész csapatra -magam sem értemhogy- de ez van, ezt gondolom.
Az az egész szituáció döbbenetes az Interceptionnel, a kilépéssel, utána a játékhívással.... ahogy van tokkal vonóval.

AJ Kovács nem volt hülye, csak gyökér, Marty nem volt hülye, csak a döntő pillanatban kiderült hogy nem vezér, Norv Turner nem volyt hülye, csak felelőtlen (lásd Merriman story)...
Egy ideje már nem is követem ki az edző, mert vannak dolgok, amelyek nem változnak, ezek közül pedig a legfontosabb, hogy amit aggyal, firnyákkal, zsugás módon kell megoldani azt a Chargers nem fogja. Egészen elképesztő volt ezt ismét belátni...

Rendkívül csalódott vagyok, emiatt röstellem is magam.

Nem elérhető SM37

• *
  • Hozzászólások 11
  • Fórumozó
« Válasz #40 Dátum: 2018 szep. 24. 11:12 »
Tegnap végre meg tudtam fogalmazni, hogy mi a bajom a Chargerssel.
Ki a faszt érdekel persze, csak az a helyzet, hogy egykori kedvenc csapatomról van szó. 2004-2005 chargers favourite csapat ever.... és 10 éve nem tudom megfogalmazni, hogy miért nem szeretem nézni ezt a csapatot, miközben annyi kedvencem játszott itt...

Tegnap annál a goalline és Rams TD szitunél meg tudtam fogalmazni.... Ez a csapat egyszerűen unintelligens. Nyílván kicsit erős ezt mondani egy egész csapatra -magam sem értemhogy- de ez van, ezt gondolom.
Az az egész szituáció döbbenetes az Interceptionnel, a kilépéssel, utána a játékhívással.... ahogy van tokkal vonóval.

AJ Kovács nem volt hülye, csak gyökér, Marty nem volt hülye, csak a döntő pillanatban kiderült hogy nem vezér, Norv Turner nem volyt hülye, csak felelőtlen (lásd Merriman story)...
Egy ideje már nem is követem ki az edző, mert vannak dolgok, amelyek nem változnak, ezek közül pedig a legfontosabb, hogy amit aggyal, firnyákkal, zsugás módon kell megoldani azt a Chargers nem fogja. Egészen elképesztő volt ezt ismét belátni...

Rendkívül csalódott vagyok, emiatt röstellem is magam.

Unintelligens és choker. A kedvenc évem az volt, amikor liga első volt a D és az O is, viszont a special team minden héten elkúrta a meccset és így kuka volt az egész. Egészen zseniális volt.
Persze azért a tavalyi év is eléggé szórakoztató volt, amikor már-már azon gondolkoztam, hogy a Dzsudzsákot kéne leigazolni kickernek, hogy ne ezen menjenek el a meccsek. 

Nem elérhető SM37

• *
  • Hozzászólások 11
  • Fórumozó
« Válasz #41 Dátum: 2018 okt. 01. 09:57 »
Dzsudzsákot kéne leigazolni kickernek, hogy ne ezen menjenek el a meccsek.

Still valid. Bár tegnap még megúsztuk.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #42 Dátum: 2018 okt. 08. 07:36 »
Összességében jó volt, nyomokban már védelmet is láttunk a pályán.
Sturgis takarodj, a 2 T meg épüljön fel ASAP, mert azért a nem éppen bivaly OAK pass rush is összenyomta néha a zsebet.

Nem elérhető SM37

• *
  • Hozzászólások 11
  • Fórumozó
« Válasz #43 Dátum: 2018 okt. 08. 09:35 »
Ha Sturgis nem lenne, akkor egy rossz szavam nem lett volna. Már-már elkezdtem reménykedni, amikor az elején 49-ről bebikkantotta középre.
Vajon csak akkor fogják kirúgni amikor elúszik rajta egy meccs? Vagy a playoff?  >:(
« Utoljára szerkesztve: 2018 okt. 09. 10:49 írta SM37 »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
« Válasz #44 Dátum: 2018 okt. 09. 20:33 »