Oakland Raiders

• 358 válasz
  • 9501 megtekintés

Nem elérhető Bruce

• *
  • Hozzászólások 27
  • Rädermeister
  • Kedvelések: 12
Bruce - Re:Oakland Raiders
« Válasz #345 Dátum: 2018 nov. 08. 10:29 »
Kérem szépen!
Egy pofás mock Ledyadrtól, jó szórakozást, bár a Chi pick nekem még túl magas mindig.
https://thedraftnetwork.com/2018/11/05/ledyards-2019-mock-draft-3-0/3/
Bosa pipa
Metcalf helyett jöjjön D.White
Hall lehet ok, de lehet DL-be húznék még egyet inkább. Persze azért FA is számít már ehhez a döntéshez...

Meg az, hogy Vanderdoes és Ellis mit csinál az év hátralévő részében, mert ha ők egy pici javulást jelentenek, akkor talán elégséges egy pass rusher-t az első körben húzni.

Az LB pick az számomra evidens, de a korábbi két évben is az volt és mégsem jött... ha most sem jön, akkor legalább a legjobb S-t kellene vinni, meg akkor egy WR-t, de én nem tudom elképzelni a draftot első körös LB nélkül...

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 161
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 147
Rolni - Re:Oakland Raiders
« Válasz #346 Dátum: 2018 nov. 08. 21:40 »
Meg az, hogy Vanderdoes és Ellis mit csinál az év hátralévő részében, mert ha ők egy pici javulást jelentenek, akkor talán elégséges egy pass rusher-t az első körben húzni.

Az LB pick az számomra evidens, de a korábbi két évben is az volt és mégsem jött... ha most sem jön, akkor legalább a legjobb S-t kellene vinni, meg akkor egy WR-t, de én nem tudom elképzelni a draftot első körös LB nélkül...

Ellis és Vanderdoes valóban fontos visszatérők lehetnek. Jelly esetében a nagy kérdés szerintem, h elég-e NT-nek vagy esetleg kell a helyére Hankins...

Vanderdoes kapcsán kérdés sok minden, mert tavaly se volt túl meggyőző azért, bár idén jobb a DL coach. Nála a sérülés mindig rizikó lesz, de ha biztatóan dolgozik, akkor Hurst, Hall, Jelly/Hankins és Eddie mellé valóban nem kell korai DT pick. Persze ha kiment Bosa és ott a 2 top DT lehet arra kell mozdulni attól függetlenül ki van rosteren...

Hurst vajon hogyan viszonyul prospect-ként a Williams-Oliver pároshoz? Szív gondot félretéve, mert szerencsére egyenlőre nincs nyoma, h gond lenne.

LB és S nagyon kéne. Legjobb egy White-Thompson páros lenne, de nem tudom hol lesznek elérhetőek...ebben a mockban Thompson nagyon hamar kiment.

Sztem az ideális nekünk per pillanat a Bosa, Thompson és White/Wilson trió lenne, de azért más is húz majd az elsőben és sok minden változhat a drafton még
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető Bruce

• *
  • Hozzászólások 27
  • Rädermeister
  • Kedvelések: 12
Bruce - Re:Oakland Raiders
« Válasz #347 Dátum: 2018 nov. 09. 08:15 »

Ellis és Vanderdoes valóban fontos visszatérők lehetnek. Jelly esetében a nagy kérdés szerintem, h elég-e NT-nek vagy esetleg kell a helyére Hankins...

Vanderdoes kapcsán kérdés sok minden, mert tavaly se volt túl meggyőző azért, bár idén jobb a DL coach. Nála a sérülés mindig rizikó lesz, de ha biztatóan dolgozik, akkor Hurst, Hall, Jelly/Hankins és Eddie mellé valóban nem kell korai DT pick. Persze ha kiment Bosa és ott a 2 top DT lehet arra kell mozdulni attól függetlenül ki van rosteren...

Hurst vajon hogyan viszonyul prospect-ként a Williams-Oliver pároshoz? Szív gondot félretéve, mert szerencsére egyenlőre nincs nyoma, h gond lenne.

LB és S nagyon kéne. Legjobb egy White-Thompson páros lenne, de nem tudom hol lesznek elérhetőek...ebben a mockban Thompson nagyon hamar kiment.

Sztem az ideális nekünk per pillanat a Bosa, Thompson és White/Wilson trió lenne, de azért más is húz majd az elsőben és sok minden változhat a drafton még

Persze nagyon sokat számít az is, hogy hogy szerepel a Bears és a Cowboys is. Ha egyikük sem jut a PO-ba, akkor azért TOP 20-ban lesz mindhárom pickünk (a miénk TOP 3, az tuti). Ebben az esetben azért a fenti ideális draft is szóba jöhet. De messze van még... :D

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 161
  • Raiders fan
« Válasz #348 Dátum: 2018 nov. 09. 10:58 »

Persze nagyon sokat számít az is, hogy hogy szerepel a Bears és a Cowboys is. Ha egyikük sem jut a PO-ba, akkor azért TOP 20-ban lesz mindhárom pickünk (a miénk TOP 3, az tuti). Ebben az esetben azért a fenti ideális draft is szóba jöhet. De messze van még... :D
Hát nézegetve a Dallas formáját és hátralévő sorsolását könnyen lehet, hogy 2 db TOP 10-es cetlink lesz!

Bears kapcsán is sok van még hátra és a schedule most nehezedik számukra, sok divisional meccs jön, igazából még simán mehetnek PO-ba, de könnyen le is csúszhatnak róla...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 838
  • Tag
  • Kedvelések: 223
FüligJimmy - Re:Oakland Raiders
« Válasz #349 Dátum: 2018 nov. 09. 11:48 »
Bears kapcsán is sok van még hátra és a schedule most nehezedik számukra, sok divisional meccs jön, igazából még simán mehetnek PO-ba, de könnyen le is csúszhatnak róla...

Ez a mondás amúgy honnan jön? Mindenhol ezt olvasom. Zusammen 3 meccs lesz jelenleg 0.500 feletti mérlegűekkel. Persze lehet mondani, hogy a Packers elleni az mindig szopó, ahogy elején is az volt, de 2x Lions elleni mitől lenne nehéz? Aztán kétszer idegenben lesz még Giants, 49ers. Értem én, hogy a Balfinsz elleni nem nézett ki szépen, sikerült +18ról csak kikapni, de mitől nehezebb a második félidő, mint az első?

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 482
  • we had a great week of practice
  • Kedvelések: 373
Black_Adder - Re:Oakland Raiders
« Válasz #350 Dátum: 2018 nov. 09. 12:19 »

Ez a mondás amúgy honnan jön? Mindenhol ezt olvasom. Zusammen 3 meccs lesz jelenleg 0.500 feletti mérlegűekkel. Persze lehet mondani, hogy a Packers elleni az mindig szopó, ahogy elején is az volt, de 2x Lions elleni mitől lenne nehéz? Aztán kétszer idegenben lesz még Giants, 49ers. Értem én, hogy a Balfinsz elleni nem nézett ki szépen, sikerült +18ról csak kikapni, de mitől nehezebb a második félidő, mint az első?
Eddig volt 2,5 "nehéz" ellenfél, Packers, Pats, meg egy Hox ami az első 3 héten azért még nem volt az igazi.
Hátra van még 4 "nehéz" ellenfél, Vikes×2, Packers, Rams.

Ez nekem is nehezebbnek tűnik. És ha kihúzod a Packerst mindkét oldalról, akkor se változik semmi. A Patsre jut egy Rams és még 2× játszotok a Vikings ellen.

Szóval szerintem van alapja, hogy nehezedik a sorsolás, fél meccs előny a divízióért, 1 meccs előny 3 csapattal szemben a WCért. Ha a mi első körünk lógna a levegőben én is reménykednék.
Más kérdés, hogy ezeknek a riválisoknak sincs könnyebb sorsolásuk, ellenben lépéshátrányban vannak hozzátok képest. Mindenki azt nézi, ami neki ad reményt. Csak eggyel jobb a saját csapat esélyeit látni rózsásan, mint a majd beérkező pickek értékeit... btw egy Bears - Cowbyos konf döntő összejönne valahogy az azért fasza lenne. :P

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 161
  • Raiders fan
« Válasz #351 Dátum: 2018 nov. 09. 12:36 »

Eddig volt 2,5 "nehéz" ellenfél, Packers, Pats, meg egy Hox ami az első 3 héten azért még nem volt az igazi.
Hátra van még 4 "nehéz" ellenfél, Vikes×2, Packers, Rams.

Ez nekem is nehezebbnek tűnik. És ha kihúzod a Packerst mindkét oldalról, akkor se változik semmi. A Patsre jut egy Rams és még 2× játszotok a Vikings ellen.

...
ennyi, illetve a sok csoporton belüli meccs miatt gondolom...azok azért mindig nehezebb, súlyosabb meccsek szerintem...

Ja és persze, hogy reménykedünk egy minél előbbi pickben :D

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 482
  • we had a great week of practice
  • Kedvelések: 373
Black_Adder - Re:Oakland Raiders
« Válasz #352 Dátum: 2018 nov. 12. 18:31 »
https://twitter.com/mattschneidman/status/1061780633200934913

Ez a matt schneidman ez valami insider nálatok, vagy csak megfelelő az alkalom hogy boldog boldogtalan belétek rúgjon?

Elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 915
  • Köbüki
  • Kedvelések: 269
peterk2005 - Re:Oakland Raiders
« Válasz #353 Dátum: 2018 nov. 12. 18:38 »
Ez a matt schneidman ez valami insider nálatok, vagy csak megfelelő az alkalom hogy boldog boldogtalan belétek rúgjon?

Gondolom arra reflektálhatott, hogy állítólag Jordy Nelson a meccs után az öltözőben közölte, hogy visszavonul. Még megerősítést nem láttam ezzel kapcsolatban, de ez a pletyka.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 317
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 95
Empty taxi - Re:Oakland Raiders
« Válasz #354 Dátum: 2018 nov. 12. 18:50 »

A Mercury News az egyik legjelentősebb helyi újság a Bay Area környékén, Schneidman ott dolgozik mint Raiders beat writer.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 557
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 131
sutianap - Re:Oakland Raiders
« Válasz #355 Dátum: Tegnap - 00:01 »
Na a Vanderdózis Projekt is seggbe lett rúgva, annyira tanking van, hogy week17re csak Ivy Ligue csapattal bírtok kiállni, szégyen.

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 161
  • Raiders fan
« Válasz #356 Dátum: Tegnap - 11:46 »
Na a Vanderdózis Projekt is seggbe lett rúgva, annyira tanking van, hogy week17re csak Ivy Ligue csapattal bírtok kiállni, szégyen.
https://www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző :D

Elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 915
  • Köbüki
  • Kedvelések: 269
peterk2005 - Re:Oakland Raiders
« Válasz #357 Dátum: Ma - 03:29 »
Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Hát egy dolog biztos. Gruden egy kísérleti nyúl az NFL-ben. Rajta keresztül ki fog derülni, hogy a pro football vajon mennyire lett "21. század" kompatibilis. Nem az üzleti részére gondolok, mert az nyilván az, hanem a franchise-ok működésének belső logikájára, a napi működésre, az egymáshoz való viszonyra, satóbbi.

Gruden semmit nem változott amióta betette a lábát az öltözőbe. A tíz év kommentátorkodás TV kommentátort csinált belőle. A kommentátor olyan, mint az egyszeri twitter felhasználó, hétfőn mondhat "A"-t, aztán kedden minden következmény nélkül mondhat "B"-t, ami szöges ellentétben áll "A"-val, se kit nem érdekel. Nincs következménye, kedd van, a hétfő meg sem történt. Gruden most edzőként is így viselkedik. "Minden nap játékosok sora hív fel telefonon, akiknek minden vágya, hogy raider legyen (they are dying to be a raider)". Ez a mondat nem mismásolás, nem diplomatikus mellébeszélés - ami mindennapi minden nyilvánosság előtt szereplő embertől -, hanem szimpla, direkt hazugság. Úgy beszél, mintha a mikrofonba beszélne, vagy egy tweetet dobna fel a twitterre. Abszolút nem lehet adni a szavára, egyik nap ezt mondja, a másik nap az ellenkezőjét.

Az NFL egy relative szűk körű "elit klub", ahol - legalábbis eddig - megvoltak az íratlan szabályok. Megegyezések köttettek 1 perc alatt telefonon, emberek tenyérbe csaptak, a feladatokat nem írják bele a munkaköri leírásba, hanem elmondják az asztal mellett, és elvárás, hogy így is meg legyen csinálva, stb. Az ilyen elit klubban a kimondott szónak jelentősége van. Ezért is kell mismásolni a nyilvánosság előtt, ha az igazat nem lehet mikrofonba mondani. De Gruden az NFL Trumpja. Trump nem mismásol, nem diplomatikusan mellébeszél, hanem direkt durva hazugságokat mond vagy tweetel szemrebbenés nélkül. Nyilvánvaló, ordas baromságokat.

Kíváncsi leszek, hogy ennek mi lesz a végeredménye. Számomra is furcsa, hogy ezt gondolom, de nem zárom ki, hogy ahogy Trump "trumposítani" tudta a politikai közbeszédet, úgy Gruden "grudenizálni" tudja az NFL-en belüli viszonyokat. Ha nem is úgy, hogy követni fogják, hanem mondjuk csak úgy, hogy tudomásul veszik és ignorálják, együtt élnek vele. Ennyi tulajdonképpen számára elég is lenne.

Ha viszont nem jön össze neki ez a dolog, akkor kíváncsi leszek erre a rebuildre. Ki fog neki aláírni azok után, amit az idei igazoltjaival csinált? Ki vállal be egy contractot full garantált pénz nélkül?

Arról nem is beszélve, hogy látott már olyant a világ, hogy egy 1/1-es QB kijelentette, hogy X csapathoz ő nem akar menni. Nem is egy ilyen QB volt már. Az a szerencséje Grudennek, hogy Vegas egy jó hely egy fiatal embernek, de azért egy elit QB prospect nem feltétlenül a napos strandra és a rulett asztalra élvez el, hanem karriert akar csinálni. Ha mondjuk Grier bejelenti, hogy a Raiders nem pálya, akkor lehet Grudennek tíz pickje is, nem fogja tudni elvinni a draft legjobb irányítóját.

Érdekes idők elé néztek...
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 161
  • Raiders fan
« Válasz #358 Dátum: Ma - 11:37 »
...
Kíváncsi leszek, hogy ennek mi lesz a végeredménye.
...
Szerintem katasztrófa. Az egyetlen dolog, ami miatt nem mondom ezt még biztosra az, hogy nem tudjuk milyen kommunikáció zajlik az öltözőben, a stábban.
Ha ez csak kifelé a médiának szól és kvázi azt mondja Gruden, hogy a média foglalkozzon vele és a hülyeségekkel, amit mond, közben pedig a játékosokat ne piszkálják és ezt a csapat látja, érti, elhiszi, megköszöni lehet működőképes dolog. Erre mondjuk eddig semmi nem utal, a visszavonulások, "felmondások" pont nem erre utalnak, de még lehet ezt az egészet jövőre újra indítani az "új maggal" talán. Aztán kipukkan a lufi, ha jövőre is fullba nyomja a kretént persze...

Érdekes idők lesznek biztosan, de én félek tőle, hogy szomorú, lehangoló idők lesznek...ennyire kilátástalannak nem éreztem a csapat helyzetét még talán, pedig a Raidersről beszélünk...

Russell draft után egy darabig lehetett benne hinni, aztán Davis papa halála után (RIP) lehetett egy fordulatban hinni, lehetett a RM féle cap takarítás idején hinni egy rendezett stabil jövőben, aztán lehetett a Mack-Carr tengelyben hinni, most meg van aki hisz Grudenben, de az meg nekem nem megy és miután a tulaj benyögte a napokban, hogy Gruden sehova se megy hosszú távon, így elég borús az égbolt...

Más:
Grier szerinted fr.QB matéria? Eddig nem ez jött le nekem a pár cikk alapján róla...