Oakland Raiders

• 491 válasz
  • 37781 megtekintés

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 195
Rolni - Re:Oakland Raiders
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 05. 10:15 »
Vic Tafur készített egy interjút Paul Guentherrel:

-nem szól a hangfalakból hangos rap zene, cserébe PG folyamatosan beszél a játékosokhoz és irányítja őket
-a behívott offensive formációkra kell reagálnia a védelemnek és újrarendeződnie
-PG szerint a játékosok gyorsabban "veszik fel" a sémát, mint remélte
-PG szerint a "Védelem nem kedves srácoknak való. Fizikálisan fogunk játszani, press coverage lesz a széleken, erősek leszünk a futás ellen és senkitől se rettenünk meg"
-vissza akarja hozni a régi Raiders védelmeket
-offensive assistant is volt NFL karrierje elején, ezt fontos tapasztalatnak érzi
-ha 4 emberrel oda lehet érni a QB-hez és 7-el "fedezni" az a legjobb, de ha blitz kell, akkor lesz az is a zsákban
-alig várja, hogy Mack megérkezzen, komolyan fognak dolgozni azon, hogy ne tudjanak Mack-re annyira ráállni az OC-k, illetve ha megteszik, az komoly büntetést vonjon maga után a másik oldalon. Mack mozgatva lesz jobb és bal oldal között és lesz még az OG-k fölött is annak érdekében, hogy sikerüljön jó helyzeteket kialakítani
-Irvin-t már egyetemről kijövet is kedvelte, ma már nem kell 285 súly, ahhoz, hogy DE-t játszon az ember, Bruce úgy passzol a sémába, mint kesztyű a kézre
-M.Lee-t kiemelte, szerinte remek tavaszon van túl és D.Johnson gyorsan tanulja a rendszert, közben pedig remek energiát és tapasztalatot hoz
-Reggie Nelson-t dícsérte és megjegyezte, hogy tavaly túl sok snapet volt pályán. Reggie, Karl és Gilchrist rotációban játszanak majd. Mindenkinek meglesz a saját "csomagja".
-Joseph kapcsán elmondta, hogy kedvelte prospectként és nem igazán aggódik, amiatt amit JDR és Norton alatt mutatott. Fejben próbálják felzárkóztatni, hogy jobban értse mit csinál az O, mire következtessen
-a tavalyi szereplést nem emlegeti egyik játékosnak sem, mert nem tudja kinek mi volt az utasítása. Arra figyel, hogy a lehető legjobb helyet megtalálja mindenkinek
-Grudennel remek együtt dolgozni, mert sokat dob az ember felé támadás szempontjából. Sok a shift, sok a motion, sok route kombinációt használ
-imádja a lóversenyt (van is egy saját lova) és szerinte van hasonlóság a foci és a lovi között

Nagyon tetszett a cikk/interjú. Úgy fest végre van egy kompetens DC a csapatnál. Nagyon kíváncsi leszek mekkora lesz az előrelépés. Meg persze arra is, hogy ha van komoly javulás, akkor mennyi idő alatt viszik el HC-nek...na de az még odább van legalább 1 szezonnal...

Finoman azért kiérződik a cikkből, hogy JDR és Norton mit művelt itt...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Oakland Raiders
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 05. 12:04 »
Úgy visszakeresném most Norton (és JDR) tavalyi pre TC nyilatkozatait... :P

Amúgy nem értem minek töri magát edzéseken - az a mi pályánk :( - neki elég ha bemutat egyszer a bíróknak, azonnal legenda lesz Oaklandban :P
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 05. 13:15 »
Úgy visszakeresném most Norton (és JDR) tavalyi pre TC nyilatkozatait... :P

Amúgy nem értem minek töri magát edzéseken - az a mi pályánk :( - neki elég ha bemutat egyszer a bíróknak, azonnal legenda lesz Oaklandban :P
Na mondjuk Tarver nagy fazon volt :)

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 06. 10:17 »
Na annak ellenére, hogy kijelentették korábban, hogy Miller az LTotF most RT poszton tolta első csapattal...
Én nem örülök neki, hogy egy fiatal, nyers prospectet rakosgatnak ide-oda...
Találják ki Miller és Parker helyét, aztán hagyják ott őket fejlődni.
Ha emiatt Parker előbb szóhoz jut RT poszton, mert van egy Donald Penn-ünk ám legyen...
Ha Miller RT lesz a jövőben és Parker az LT, ám legyen...manapság úgyis két jó OT kell és több csapat ellen pl Denver amúgy is az RT a fontosabb már...

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 06. 14:43 »
DC Paul Guenther has used the word “surprise” when talking DEs Tank Carradine and Fadol Brown. Both have impressed in bigger opportunity with Khalil Mack away from team.

Úgy fest DE poszton is jó kis csata lesz a roster helyekért.
Mack és Irvin ugye lock.
Tank, Arden, Fadol és Shilique mehet a 2 másik helyért...

Edwards úgy fest DT poszton versenyez ugyebár, ahol szintén komoly tumultus van...

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 08. 16:09 »
Augusztus 10-én két darab közös edzést tartunk Napa-ban a Lions gárdájával:
https://www.mercurynews.com/2018/06/08/raiders-to-practice-vs-lions-at-training-camp/

Carr már dícséri is Jordy Nelson-t:
https://profootballtalk.nbcsports.com/2018/06/08/derek-carr-thinks-jordy-nelson-is-rubbing-off-on-other-raiders-receivers/

Nagyon alapos, maximalista és ez a többi elkapóra is átragad/hatással van. Úgy fest öltözőre már most jobb hatással van, mint Crabtree volt...bár első két évében Crabs se volt rossz csapattárs...

Közben Nelson pedig megdícsérte Martavius Bryant-et. Nagyon tehetséges és komoly veszélyforrás lesz szerinte... https://www.nbcsports.com/bayarea/raiders/jordy-nelsons-presence-felt-raiders-receiver-corps

Papíron igen jó WR egység állhat össze és évek óta először talán nem kell Carr-nak a folyamatos droppokkal küzdenie.

Amióta a ligába DC, neki volt a legtöbb dropped passza!!

Nelson és Bryant tavaly együtt 6-ot droppolt, Cooper reméljük visszapattan a 2016-os szintre és Roberts ha marad is, sokkal kevesebb lehetőséget kap majd...

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 11. 11:03 »
Tavaly DC június 22-én kapott elvileg új szerződést. Reméljük Mack is megkapja addigra a szerződést és full go lesz TC-ben, mert azért fontos lenne, hogy kenje vágja Ő is az új védelmet!

Én továbbra is az évi 20M-t várom Mack kapcsán...az idei évhez csapnak szerintem egy 5 éves ~107M-s szerződést vagy 60M garantált tartalommal. Így 6 évre meglesz a 120M és majd 75M gari...

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Oakland Raiders
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 12. 07:22 »
gRuden Rettenet R Raider  - éRkezett Rubin és Rucker, Rotáció, kitaRtás.

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 12. 08:31 »
Congratulations to Ahtyba Rubin on signing with the @RAIDERS!!! #TUBATIME https://t.co/aCszx9fWWK

Another over 30 vet heading to Oakland with #Raiders signing DL Frostee Rucker to 1-year deal https://t.co/nmOb0GMs13

Ahogy sutianap már írta :)

NT csere eddig nem igen volt, de Rucker nem tudom minek :)
Camp competition gondolom vagy lehet vki megserult...

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 12. 08:57 »
Congratulations to Ahtyba Rubin on signing with the @RAIDERS!!! #TUBATIME https://t.co/aCszx9fWWK

Another over 30 vet heading to Oakland with #Raiders signing DL Frostee Rucker to 1-year deal https://t.co/nmOb0GMs13

runstopper end, csakis az atom futásvédelem likmentesítésére - vagy pedig Mack lesz a spy - azt próbálkozzanak kitalálni mikor hova mér áll föl

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 12. 20:37 »

runstopper end, csakis az atom futásvédelem likmentesítésére - vagy pedig Mack lesz a spy - azt próbálkozzanak kitalálni mikor hova mér áll föl
Ez OK, de ettől még kicsit furi, mert ezen a poszton első blikkre bőven megvagyunk...persze lehet vkivel nincs megelégedve a stáb. Mario Edwards Jr állítólag nem fekszik jól náluk...bár Őt meg DT-be tették OTA-k alatt...
Ha kell jöjjön nincs vele gondom, olcsóért jön, gari nélkül, de szívesen látnám a fiatalokat akcióban alapból inkább...

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 12. 23:24 »
És azoknak, akik valami hülyeségtől tartottak. A csikó nem rúgta ki magát, Hackenbergnek vége, kapott egy talpast Csákitól.

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 13. 08:32 »
És azoknak, akik valami hülyeségtől tartottak. A csikó nem rúgta ki magát, Hackenbergnek vége, kapott egy talpast Csákitól.
Igen rövidre sikerült :)

Nem elérhető Bruce

• *
  • Hozzászólások 31
  • Rädermeister
  • Kedvelések: 20
Bruce - Re:Oakland Raiders
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 13. 15:00 »
Rolni, te nem térsz vissza inkább a bowl.hu fórumba? Itt úgy látom egyedül vagy, igaz szoktam olvasni, de jobb lenne egy helyen.

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
« Válasz #29 Dátum: 2018 jún. 13. 18:04 »
Rolni, te nem térsz vissza inkább a bowl.hu fórumba? Itt úgy látom egyedül vagy, igaz szoktam olvasni, de jobb lenne egy helyen.
Hát nekem nagyon sok volt ez a felhajtás odaát. Egy darabig biztos nem...bíztam benne, hogy nem leszek egyedül és ide jön a brigád...
Meglátom majd idővel...magamnak nem fogok sokáig irogatni, szóval ha odaát pörög a topic akkor gondolom visszakényszerülök majd...