Tennessee Titans

• 235 válasz
  • 14501 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Tennessee Titans
« Válasz #30 Dátum: 2018 aug. 16. 22:56 »
A héten a Tampával edzünk közösen, és szombaton a két csapat meccset is játszik. A csütörtöki tréningen Walker megsérült, és sajnos komolynak tűnik a dolog. Lábujjtörésről beszélnek...

Az a komoly az néhány hét maximum gondolom. Már két fantasy ligában is draftoltam, ne legyen több. :)
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Tennessee Titans
« Válasz #31 Dátum: 2018 aug. 27. 22:23 »
Kicsit késve, de pár szó a főpróbáról. Hát, eléggé csúnyára sikerült. Az OL tragikus volt, Henry nem nagyon tudta, mit kell blokkolni, Mariota és Davis pedig egyáltalán nem találta egymást. A passzsiettetés se működött, ami részben érthető is, mert Orakpo és Morgan nem játszott, Landry meg az első negyedben valami sérülést szedett össze. Mindegy, ez csak előszezon, mikor tét lesz, akkor lesz ez jobb is.

Azóta alakulunk, Matthewst - aki közben egy éves pluszt kapott a szerződéséhez, ami így 2019-ig szól - aktiváltuk a PUP-ról. Orakpo és Evans újra edz, remélhetőleg játszhatnak is az idénynyitón. Walker is azt mondta, hogy rendben lesz addigra. Üröm az örömben, hogy Morgan szinte biztos hiányzik még pár hetet. Ja, meg Conklin nagyon hiányzik, Kelly nagyon back up szint.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Tennessee Titans
« Válasz #32 Dátum: 2018 aug. 28. 16:16 »
Titans acquired LB Kamalei Correa from the Ravens.
A second-round pick in 2016, Correa never found a position in Baltimore, playing both at outside linebacker and inside linebacker at different points. He moved back to the outside this preseason, which is likely where the Titans will try to use him

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #33 Dátum: 2018 szep. 01. 07:51 »
Elkezdődtek a kivágások. Az első pár név között nekem van kisebb meglepetés, DL Julius Warmsley ugyanis jól mozgott az edzéseken, és a meccseken se volt rossz. Mivel David Kinget is elküldtük, így a DL-ben a Casey, Johnson, Jones, Logan négyes mögé rotációba gyakorlatilag nem maradt ember. Ide talán kukázunk valakit a többi csapat kivágottjai közül.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #34 Dátum: 2018 szep. 01. 22:56 »
Itt az 53, aki számít, benne van: https://www.musiccitymiracles.com/2018/9/1/17809632/titans-initial-53-man-roster-cuts

Viszont vannak nevek, akikről semmit se tudok, pl Batson, Stinnie. Dickersont még nem tudtam megemészteni (mármint hogy miért nem Warmsley maradt), de az se megnyugtató, hogy Durden elvileg csere CB. Rem a most kivágottakból szedünk be pár játékost...

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #35 Dátum: 2018 szep. 02. 10:32 »
Ez egy kifejezetten pofás roster lett idénre. Szinte minden poszton ott a minőség, és van pár játékos elszórva akikben nagyon nagy az upside. Még mindig a bögyömben van, hogy  Harold Landry-t ott hagyta az asztalon Ballard. :) (Bár legalább Leonard is nagyon ígéretesnek néz ki.)

Elvileg lekerült a béklyó Mariota-ról is, most már igazán csak rajta fog múlni. (Meg persze az új stábon.)

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #36 Dátum: 2018 szep. 03. 20:33 »
Ez egy kifejezetten pofás roster lett idénre. Szinte minden poszton ott a minőség, és van pár játékos elszórva akikben nagyon nagy az upside. Még mindig a bögyömben van, hogy  Harold Landry-t ott hagyta az asztalon Ballard. :) (Bár legalább Leonard is nagyon ígéretesnek néz ki.)

Elvileg lekerült a béklyó Mariota-ról is, most már igazán csak rajta fog múlni. (Meg persze az új stábon.)
Köszi, bár azért WR és DL poszton nekem van egy kis hiányérzetem. Landry tényleg jó fogás, csak váljon is be, mert Orakpo és Morgan sem mai gyerek, kéne majd egyszer valaki a helyükre...

Betelt a PS is, néhány játékost azért visszahoztunk. Ők a tízek: LB Robert Spillane, RB Dalyn Dawkins, CB Josh Kalu, S Damon Webb, OG Tyler Marz, TE Jerome Cunningham QB Logan Woodside, OC Coleman Shelton, WR Austin Proehl, DT Deon Simon.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #37 Dátum: 2018 szep. 10. 02:14 »
A sok meccs és a hosszú szünet miatt csak itt-ott akadozva tudtam követni a meccset. Szegény Walker sérülését láttam, de mi van Mariota-val és Lewan-al? Komoly a gond?

(Nem semmi pech 3 franchise playert az első héten elveszíteni. Átéltük Indyben...)

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #38 Dátum: 2018 szep. 10. 08:26 »
A sok meccs és a hosszú szünet miatt csak itt-ott akadozva tudtam követni a meccset. Szegény Walker sérülését láttam, de mi van Mariota-val és Lewan-al? Komoly a gond?

(Nem semmi pech 3 franchise playert az első héten elveszíteni. Átéltük Indyben...)
Lewant lemészárolták, agyrázkódás miatt ment le. Mariota könyöksérülés, elvileg nem érezte a kezét és az ujjait.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #39 Dátum: 2018 szep. 10. 08:27 »
Sajnos bírózni kell, nincs mese! Mariota már rég átadta a labdát, mikor kiütötték, még sárga sem ment rá. Lewanra láthatóan mentek, Branch szó szerint sisakkal kifejelte, észre se vették. A ligának nem eszetlen szabályokat kéne hoznia, hanem az ilyen alattomos, szándékos sérülés okozásnál kéne példát statuálni. Henry visszafújt TD-jénél pedig fogták Walker sisakrácsát, mégis rá dobtak holdingot. A sporik teljesítmény katasztrófa volt, és érdekesen csak a kárunkra tévedtek hatalmasakat. Mindenesetre ez a Miami egy alattomos, piszkos csapat, és az ámokfutásukhoz még hivatalos támogatást is kaptak.

Egyébként elég rossz volt nézni a játékunkat. Hihetetlen, hogy Mariotával nem tudunk mit kezdeni, a szünet előtt talán 9 passzkísérletnél tartott, és kb 100 yardnál. Ez nekem nagyon kevés, tavalyhoz képest semmi javulást nem láttam, pedig azért hozták ide LaFleurt. Az intek elvileg a könyöksérülés miatt jöttek, állítólag nem érezte e kezét és az ujjait. (A sérülés után két passza volt, mindkettő int lett.) A futójáték csak a második, hosszabb kényszerszünet után indult be. A D tavaly még a futás ellen jó volt, most azért annyira nem, és a drága secondarynket is megégették. Az ST is engedett egy nagy játékot, de legalább csinált is egyet. Walker szezonjának szerintem vége, remélhetőleg Mariotát és Lewant sikerül összedrótozni a héten.

Nem erre számítottam, ha már edzőt cseréltünk, akkor ennek a csapatnak hasítania kéne... Pesszimista vagyok, ez a teljesítmény kb 5-11-re lesz elég. Bár érdekesség, hogy két éve nyertünk Miamiban, de akkor ők mentek PO-ba, tavaly mi kaptunk ki, mégis PO-ba jutottunk. Ez alapján jó esélyünk van ismét a rájátszásra, csak kár, hogy a pályán látottak alapján semmi ok nincs a bizakodásra.

A villámlás miatt amúgy olyan hosszúra nyúlt a meccs, amire még nem volt példa a ligában. Kb hat órán át tartott.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #40 Dátum: 2018 szep. 10. 15:57 »
Kis pontosítás, 7 óra 10 perces volt a meccs, ez az új ligarekord.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #41 Dátum: 2018 szep. 10. 21:08 »
Walker IR (ahogy várható is volt), a helyére MyCole Pruitt jött a Texans PS-ből.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #42 Dátum: 2018 szep. 11. 00:03 »
Walker IR (ahogy várható is volt), a helyére MyCole Pruitt jött a Texans PS-ből.

Sajnálom őt, a liga egyik névtelen hőse, sokkal kevesebb spotlightot kap a karrierje, mint amit megérdemelne.

Ugye aláírt még egy évet idény előtt? Mit tudni, visszatér jövőre?

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #43 Dátum: 2018 szep. 11. 07:54 »

Sajnálom őt, a liga egyik névtelen hőse, sokkal kevesebb spotlightot kap a karrierje, mint amit megérdemelne.

Ugye aláírt még egy évet idény előtt? Mit tudni, visszatér jövőre?
Kettőre írt alá, 2020-ig szerződése van nálunk. Szerintem nem kérdés, hogy jövőre is itt játszik.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #44 Dátum: 2018 szep. 11. 13:53 »
7. Vrabel - Másról sem szólt a Texans tavalyi szezonja, minthogy a teljes fanbase követeli vissza Crennelt DC-nek, erre kinevezik a csávót HC-nek. #facepalm
De mi volt a gond Vrabellel? Olyan meghatározó játékosok, mint Watt és Mercilus korán IR-re mentek, Cushing hosszú eltiltásban volt. Több kiegészítő játékos is kidőlt. Ha Watson nem sérül meg, ekkor valószínűleg a Texans megy rájátszásba, és nem a Titans. Nem látom, hogy mi volt a baja a szurkolóknak. Mularkeyval is mindenkinek baja volt, de csak beszenvedte a csapatot a PO-ba, szóval nem mindig a szurkolónak van igaza...
OFF:
Watson ameddig játszott, ott a tehetségesebb védelmek ellen turnoverek is jöttek a TD-k mellé rendesen.
Azért Houstonban nem szokatlan h mindenki IR-en van, ennek ellenére a jó, de nem kiváló DC Crennel mindig kihozott legrosszabb esetben egy középszar színvonalat, nem ligaalját, Vrabellel meg ennyi sikerült.
Én személy szerint nem idegenkedtem annyira egyébként Mularkeytól (nem tartom rossz szakembernek, minden állomáshelyén voltak dolgok, amiket rosszul kezelt, de csak az nem hibázik, aki nem dolgozik), mint a többség, sőt megkockáztatom, hogy Vrabellel visszaesik a Titans a Mularkey-érához képest.
Inkább áthoztam ide. Jó, de Crennel már nem először DC, míg Vrabelnek ez volt az első éve, ennyiből nem kellett volna leírni DC-ként.
Az első meccsig bizakodó voltam, mert segítőket szerintem jól választott maga mellé Vrabel, de ha csak a játékot nézzük, az nem volt valami fényes Miamiban. Ha Texans ellen sem lesz javulás, akkor én is attól félek, hogy ez rosszabb szezon lesz. Mondjuk tavaly Mularkeynek könnyebb dolga volt, a csoport idén erősebb.
De visszatérve az alap felvetésedhez, azért lett itt HC, mert Robinson ismerte a Pats-es időkből, és láthatóan azt a sikeres felépítést próbálják megvalósítani (másolni, átültetni, nem tudom, mi a helyes szó) nálunk is. Vagyis én így látom, nem véletlenül nő itt az exPats-es játékosok száma.