Indianapolis Colts

• 1268 válasz
  • 52609 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 485
peterk2005 - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1260 Dátum: 2019 aug. 29. 23:16 »
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1261 Dátum: 2019 szep. 01. 17:14 »
Luck hozza önmagát. Twitterr? Facebook? Ugyanmár. Ő inkább megvett egy oldalt a helyi újságban és papíron nyomtatva búcsúzik el a Colts fanoktól.

https://twitter.com/indystar/status/1168102458998108160

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 193
Empty taxi - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1262 Dátum: 2019 szep. 04. 19:45 »

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1263 Dátum: 2019 szep. 09. 14:35 »
Jól helytálltunk, de egy 16 fordulós évadban kitörölhetjük a helytálással, ha L van beírva.

A sok hiba volt bosszantó. Vina-nál sajnos időzített bomba, hogy mikor jön el a vég. Én még nem visszavonulóznék, volt egy pocsék meccse, de a lába még mindig 60 yardra jó, ez ma is látszott. Ha marad bizonytalan továbbra is, akkor udvariasan megkérjük, hogy legyen tiszteletbeli, de erről majd akkor essen szó, ha tényleg ez történik. Ennyit megérdemel.

Autry szerintem azóta is veri a fejét a falba, meg Houston is. Egy egyébként kevés hibával, sárgával lehozott meccsen pont a legrosszabb pillanatokban hibáztunk. Ebron TD-ja, illetve nem TD-ja is ugye....

A védelem részéről én a futás elleni védekezésünk miatt vagyok csalódott. Az, hogy Rivers ellen beszívunk jónéhány nagyobb játékot, benne van. Mást játszunk idén, mint tavaly, sokkal több a pressure, az emberezés, Ez nem fog growing pain nélkül menni, főleg egy jó QB ellen. Ezzel együtt az irány tetszik, a secondary szerintem jó lesz, csak türelmet kell nekik adni, hogy összeszokjanak egymással és az új sémával. A futás védekezést viszont rendbe kell tenni. Valószínűleg Sheard visszajövetele sokat fog segíteni, mert Banogu és Turay pressure-ben egész jók már, de futás ellen még sok a hiányosság. Könnyű őket kizárni a játékból.

Szóval csalódás is, mert az L az L, akár overtime, akár 40 pontos vereség. Viszont az is látszik, hogy ez egy jóval jobb csapat, mint a 2017-es. Amondó vagyok, hogy a 2018-asnál is. A tavalyi csapat offense-ben és főleg védelemben sokkal inkább work in progress volt, mint ez az idei. Borzalmas meccseink is voltak, nem is egy. Most fájó igazán Luck hiánya, mert ezzel a mai csapattal, Luckkal nyerünk. És ezzel a csapattal bárki ellen nyerhettünk volna. Brissettel sajnos nem. Nem mintha bármi gond lett volna ma este vele. Sőt. Ebben a Reich féle offense-ben Brissett nem tűnik elveszett ügynek, teljesen elfogadható offense képét mutatták ... a hibákat leszámítva.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1264 Dátum: 2019 szep. 09. 14:36 »
Ja, és Funchess eltörte a kulccsontját. Vegyesek a hírek, hogy ez mennyi kihagyást jelent, de én IR-ra tippelek. Egy kulccsont törés azért nem pár hét. Főleg, ha műteni is kell esetleg.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1265 Dátum: 2019 szep. 09. 17:37 »
Jeremiahnak is tetszett Hooker interceptionje. Még szebb lenne, ha sikerült volna nyerni is.  :cool: :P

https://twitter.com/MoveTheSticks/status/1171080072368779264

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
  • Kedvelések: 408
FüligJimmy - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1266 Dátum: 2019 szep. 12. 12:07 »
Brisett tudja ezt a szintet tartani? A Chargers D eléggé zúzós is tud lenni, szóval van lehet még feljebb is?

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1267 Dátum: 2019 szep. 21. 02:45 »
Brisett tudja ezt a szintet tartani? A Chargers D eléggé zúzós is tud lenni, szóval van lehet még feljebb is?

Feljebb van még bőven, eddig azért nem szakította szét a secondary-ket. Hogy jut-e tovább, és ha jut meddig? Tudjafene. Én drukkolok is neki, de szkeptikus is vagyok egyúttal. Elsősorban az alap adottságai miatt. A drabál méretei miatt eleve lassabb, és ehhez elég lassú a "processzor" is. Plusz én nem látok olyan hűde anticipációs képességet sem. Jellemzően akkor passzol amikor az elkapó elszakadt, vagy a route végére ért. Ebből sok levédekezett passz lehet, ami jó irányítóknál - akik hamarabb döntenek - elkapások. Viszont nem annyira ismert tény, hogy ő az all time legjobb TD/turnover mutatót produkáló irányító azok között, aki legalább egy évet játszottak. Szóval nem csak szimplán biztonsági játékos, de ultra-biztonsági. És szerintem jók az idegei. Ez jó pont lehet, mert sokszor az idegeken megy el a hajó. Brissett nem bekakálós, RZ-ban aszondom néha olyan határozott, mintha Luckot látnám.

A tutizós játékból pedig van bőven hely lazítani, ha ennyire jó a turnover mutató. Ha a bátrabb játék miatt kicsivel több lenne a turnover, de egy csomó drive nem állna meg a tutizás miatt, az összességében többet adna a játékhoz. De ehhez ugye az kell, hogy a bátrabb játék azért többségében jó passzt is eredményezzen, ne csak több INT-et. Majd meglátjuk. Wilson és Brady is így kezdték, ők tudtak fejlődni a tutizásból. Sőt, úgy is tudtak, hogy megmaradt a jó turnover rate is. Hátha Brissett is követi őket. Reich és a rendszere elég baráti környezet, ennél sokkal jobbat irányító nem kaphat.

Azért én jövőre szeretnék Hoyer helyett egy korán húzott fiatalt. Ha esély nyílna rá, hogy valamelyik top QB-ért (Tua, Herbert, stb., aki elérhető) felmenjünk, azt se bánnám. Top3-ba nem fogunk feltradelni, abban biztos vagyok. De attól függően, hogy hogyan sikerül az évad, milyen pickünk lesz, a 6.-7. helyre (top15-ön belülről) vagy a 10. környékére (20 körülről vagy picit kívülről) még fel lehet menni 1 extra első körrel. Annyit még megérne egy top prospect. Ha ez nem jön össze, akkor a top után közvetlenül következő csomagból - első kör második fele és harmadik kör között valahol - várnék valakit. Aztán meccseljék le Brissettel.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1268 Dátum: 2019 szep. 21. 02:45 »
Colts 360, 3. hét. Rövid visszatekintés múlt hétre, és egy hosszabb interjú Campbellel az első karrier TD örömére: