Indianapolis Colts

• 1268 válasz
  • 52606 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 485
peterk2005 - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1245 Dátum: 2019 aug. 15. 22:07 »
Túl sokra ebből egyelőre nem érdemes következtetni, mégis csak egy preseason meccsről volt szó. De ilyen markán váltást nem indokol a vanilla playcalling. Lehet vaníliázni 10% meg 40% emberezéssel is. Szóval valószínűleg arra felé haladunk, amiről már többször is beszéltünk, és következő lépcsőfokként látni is szeretnénk.

https://twitter.com/PFF_Steve/status/1162028834306347008

u.i.: Ballard egyébként nagyon magabiztos. A McAfee-nek adott tegnapi hosszabb interjúban például már addig is elment, hogy kijelentette, hogy el fog jönni az idény során az a pont, amikor a Colts fanoknak le fog esni az álla a védelemtől. Bátor dolog ilyent mondani, kicsit a kupec lova jut ilyenkor eszembe, de legyen úgy, hogy Ballard nem beszél a levegőbe.

Hookernek mindenesetre nagy éve lehet, végre úgy használnánk amiért draftoltuk. Most jöhet el az az idő, hogy igazán teshez álló szerepben játszik.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető coltman

• *
  • Hozzászólások 281
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 69
coltman - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1246 Dátum: 2019 aug. 15. 23:42 »
Túl sokra ebből egyelőre nem érdemes következtetni, mégis csak egy preseason meccsről volt szó. De ilyen markán váltást nem indokol a vanilla playcalling. Lehet vaníliázni 10% meg 40% emberezéssel is. Szóval valószínűleg arra felé haladunk, amiről már többször is beszéltünk, és következő lépcsőfokként látni is szeretnénk.

https://twitter.com/PFF_Steve/status/1162028834306347008

u.i.: Ballard egyébként nagyon magabiztos. A McAfee-nek adott tegnapi hosszabb interjúban például már addig is elment, hogy kijelentette, hogy el fog jönni az idény során az a pont, amikor a Colts fanoknak le fog esni az álla a védelemtől. Bátor dolog ilyent mondani, kicsit a kupec lova jut ilyenkor eszembe, de legyen úgy, hogy Ballard nem beszél a levegőbe.

Hookernek mindenesetre nagy éve lehet, végre úgy használnánk amiért draftoltuk. Most jöhet el az az idő, hogy igazán teshez álló szerepben játszik.
Ballard nem szokta, vagy legalábbis eddig nem járatta feleslegesen a száját, szóval én azért számítok arra, hogy szezon második felére tényleg komolyabb védelmünk legyen. Ha belegondolok, hogy az OL hogy állt össze szezon közben, úgy hogy ott még szezon közben ment a cserélgetés sérülés miatt, akkor itt is el tudom ezt képzelni.

És ebből adódik talán az is, hogy Luck-ot nem erőltetik vissza, lévén arra számítanak, hogy lesz olyan védelmünk, ami elbírja 1-2 meccsig Brisettet is - mondjuk Chargers ellen idegenben elég véleményes eséllyel; bár ha belegondolok, kinézhet bármi, hisz Rivers bárkit el tud verni, és bárkitől ki tud kapni.

Az orvosi csoport meg tényleg elmehet a vérbe. Vagy sajna most kezd kiderülni, hogy Luck "elérte a kort", és folyamatosan le fog sérülni mindig valamivel. Nem tudom, de nagyon várom hogy mi lesz úgy a 3. preseason meccs után az info, hogy most mi lesz a hivatalos álláspont. De inkább hagyja ki az első 1-2 meccset, fontosabb, hogy az idei szezon végén a SB-ban egészséges legyen majd :D
“Sure, the home-field is an advantage - but so is having a lot of talent.”
Dan Marino

"I do cry. I'm a Cubs and a Bears fan."
Jim (James Belushi)

Nem elérhető coltman

• *
  • Hozzászólások 281
  • Fórumozó
« Válasz #1247 Dátum: 2019 aug. 16. 17:17 »
És Fountain ki is szállt a meccsből, ahogy nézem. Innentől TY, Funchess, Campbell, Rogers és Cain nagyjából borítékolható a rosteren. Max ha lesz 6. WR, akkor azért mehet meccselés, bár nem tudom milyen TC-je volt Fountainnek, lehet sérülés nélkül se fogott volna rostert.
Dan Marino

Jim (James Belushi)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1248 Dátum: 2019 aug. 18. 00:36 »
Fountain volt az idei Cain, az egész TC gyakorlatilag róla szólt. De ez kb. annyit is jelent, mint Cainnál. Szuper, hogy - ő mondjuk 1 évet rápihizve, de legalább - magához tért, és hátsó körösként elkezdett szép dolgokat mutatni, de azért így is többnyire a 2. és 3. csapattal edzett végig, és ha volt esélye - szerintem ilyen TC után volt - akkor is kb. az utolsó spotot csíphette volna meg. Pascal, vagy Johnson kárára, akik azért utolsó elkapóként szintén nem rosszak, akkor kevesek csak, ha előttük Grant meg Rogers van és ők is sérültek/szenvednek. Ha a TE-k egészségesek maradnak és Funches, Cain nem sérülnek le, az 5. (6.) elkapónak döntően csak spec. team fog jutni, és némi epizód szerep. Szóval szerencsétlen a sérülés, de - feltéve, hogy most már nem sérül le a továbbiakban senki - az idei TC sérülés szempontból sokkal-sokkal jobban sikerült. Tavaly ilyenkor kb. a fél kezdő még maródi volt.

A Luck sérülésre visszatérve én nem hiszek abban, hogy Luck "elérte a kort". Ha így lenne, akkor sérülgetne / rehabolgatna idény közben is már, de ilyenről szó se volt. a válla is jól bírta, még a direkt ráeséseket is. Inkább a "statisztika, a számok ördögének" gondolom, hogy pont egy súlyos sérülés után egy ilyen kisebb sérüléssel szerencsétlenkednek. Ha öt év múlva történne egy ilyen elhúzódó vacakolás, mindenki bosszankodna, de senki nem beszélne sérülékenységről. Előfordul időnként minden csapatban ilyen visszatérés saga, időnként nagyon fontos játékossal is. (pl. Gronkowski 4-5 éve például egy sima alkar törésből nem épült fel egy teljes offseason alatt, sőt, ráment még bő fél idénye is utána. Tudom, Gronk sérülékeny is volt, de az más probléma. :) Gronk felépülésben egyébként "profi" volt, volt neki elég amiből fel kellett épülnie, és ezen az egyen kívül mindből időben fel is épült.) Vagy tavaly nálunk Castonzo nem tudott kiherverni egy nyár eleji sérülést, ő éppenséggel pont úgy ahogy Luck, visszajött és rögtön ismét rásérült. A többi 15-20 játékos meg időben jött vissza, szóval nem ez volt a Coltsnál jellemző.

Ettől függetlenül, pont azért, mert Luckról van szó, a franchise QB-ról, és azért is mert már egyszer elsiette a visszatérést, ezt mindenképpen minden oldalról meg kell majd vizsgálnia a csapatnak. Ha volt hiba - mindegy mi az, akár Luck oldaláról, akár az eü stáb részéről - azt feltétlenül korrigálni kell.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1249 Dátum: 2019 aug. 18. 00:43 »
Remélem Kellyt valahogy sikerül megtartanunk. Jó Brissett utód lenne belőle, sokkal jobb, mint Walkerből.

Luck miatt a két meccses eltiltása nem segít neki a roster fogásban, de talán éppen ezért más nem fogja felszedni, és be tudjuk csempészni PS-ba. Onnan meg ha muszáj, idény közben én akár fel is vinném az 53-ba.

Nem elérhető coltman

• *
  • Hozzászólások 281
  • Fórumozó
« Válasz #1250 Dátum: 2019 aug. 18. 01:21 »
Remélem Kellyt valahogy sikerül megtartanunk. Jó Brissett utód lenne belőle, sokkal jobb, mint Walkerből.

Luck miatt a két meccses eltiltása nem segít neki a roster fogásban, de talán éppen ezért más nem fogja felszedni, és be tudjuk csempészni PS-ba. Onnan meg ha muszáj, idény közben én akár fel is vinném az 53-ba.
Kelly kifejezetten jól tolta ma, simán elnézném én is backupként Brisett mellett.

Mondjuk nekem Cain volt a nyerő ember ma, egy elejtett passzon kívül, ami azért nem volt a legegyszerűbb mindent megfogott, még komolyabbakat is. Rá nagyon kíváncsi vagyok - jobban mint a visszahordó Rogersre, aki két akkorát ejtett, hogy az fájt egy több éve NFL-ben játszó elkapótól - de tudom, vsz erre én már ki vagyok hegyezve.

Másik nagy performansz meg Turay volt, belőle szezon második felére kinőhet valami komolyabb is, kíváncsi vagyok Eberflus hogy használja majd őt.
Dan Marino

Jim (James Belushi)

Nem elérhető coltman

• *
  • Hozzászólások 281
  • Fórumozó
« Válasz #1251 Dátum: 2019 aug. 18. 13:00 »
Derwin James's gone until mid-november. Egy kis könnyítés a szezon nyitóra.
Dan Marino

Jim (James Belushi)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1252 Dátum: 2019 aug. 19. 17:28 »
Mondjuk nekem Cain volt a nyerő ember ma, egy elejtett passzon kívül, ami azért nem volt a legegyszerűbb mindent megfogott, még komolyabbakat is. Rá nagyon kíváncsi vagyok - jobban mint a visszahordó Rogersre, aki két akkorát ejtett, hogy az fájt egy több éve NFL-ben játszó elkapótól - de tudom, vsz erre én már ki vagyok hegyezve.

Nem csak, te, Rogers közutálatnak örvend a teljes Colts fanbase-ben. :) Kb. úgy, ahogy Funchess lett utált játékos a Panthersnél. Rossz időben, rossz helyen volt pár borzasztó produktuma.

Rogers egyébként szerintem rosteren lesz. Egyrészt a punt return miatt, másrészt X receiverből tömve vagyunk - tulajdonképpen ide hoztuk az embereket, mert ez a poszt "lógott", így Funchestől Cainon át Pascal, Johnson, a tavalyi PS-esek, stb. mind X elkapók -, Y-ból Fountain kiesésével szűkült ugyan a lista, de mivel T.Y. ott a kezdő, ott nem is kell olyan mélység. Viszont slot elkapóból igazán Rogersen és Campbellen kívül nincs több. Hiltont persze be lehet küldeni, de akkor meg Y-ba kellene valaki, és talán Cain-on kívül (aki szintén inkább X) senkiben nincs meg a sebesség és route futási precizitás ehhez egyszerre.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1253 Dátum: 2019 aug. 20. 19:51 »
Legyen teljesen tele a padlás roster predictionnal, itt az enyém is. A posztok nagyobbik része eléggé lefutott meccs, de van néhány amelyik nem. Feltételeztem, hogy Luck első héten játszik. Ha nem, az nyilván módosítani fog néhány dolgot, mert kell egy 3. QB is a rosterre, és akkor valaki nem maradhat.

Offense: (24)
QB: Luck, Brissett, (Kelly PS)
RB: Mack, Hines, Williams, Wilkins. (Ha Wilkins nem épül fel, akkor az újonnan igazolt West)
TE: Doyle, Ebron, Alie-Cox, Travis. (Hentges PS).
WR: T.Y., Funchess, Campbell, Cain, Rogers (Pascal, Hogan PS)
OL: Castonzo, Nelson, Kelly, Glowinski, Smith, Clark, Haeg, Boehm, Andrews (Garcia PS)

Defense (26):
IDL: Autry, Hunt, Stewart, Lewis, Ward
EDGE: Houston, Sheard, Turay, Banogu, Muhammad (Philips és Green PS)
LB: Leonard, Walker Jr,, Okereke, Speed, Adams (Franklin PS)
CB: Desir, Moore, Wilson, Ya-Sin, Hairston, Milton (Tell PS)
S: Hooker, Geathers, Odum, Willis, Farley

Ha Sheardnek visszatérős IR-ra kell mennie, akkor a helyére Carroll Phillips jöhet. A többiek közül próbáltam azt figyelembe véve is válogatni, hogy kinek van esélye átjutni a waiveren. Tellnek, Franklinnek van, Hairstonnak kevesebb, ezért maradt ő. Ha Luck miatt kell 3. QB, akkor Hairtonstól fogunk megválni szerintem.

Ja, és ne maradjon ki bold prediction se: Alie-Cox és Speed lesznek az idei Leonard és Ebron. Ez így elég bold, de egyébként hosszabb távon mindkettőből bőségesen kinézem ezt, sőt. Alie-Coxban megvan az esély egy Ebron-Doyle mixre, a liga egyik legjobb blokkoló TE-je lehet úgy, hogy kosárlabdázó múltja miatt elkapóként is ütős. Speed meg amióta láttam, azóta engem a tavaly első körös Edmundsra emlékeztet, akiért tavaly a draft előtt teljesen odáig voltam. Azóta se változott a véleményem, szerintem elit LB lesz belőle - mármint Edmunsból, de tanulnia kell, rohadt fiatal. Na, szerintem Speednek is a csillagos ég a határ, Leonardnál is jobb lehet hosszú távon. Persze ez még csak "ha", és az esélyeit ahhoz kell mérni, ahol hoztuk. De van rá nem irreális esélye.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1254 Dátum: 2019 aug. 22. 01:05 »
A 3. héten is főleg a cseresor játszik. Gyanítom nem mi leszünk az egyetlen csapat...

https://twitter.com/HolderStephen/status/1164210861826805760

Nem elérhető nagytomy

• Hozzászólások 100
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 19
nagytomy - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1255 Dátum: 2019 aug. 25. 08:02 »
Luck visszavonult.

Hát majdnem kiesett a telefon a kezemből, amikor olvastam.

Teljesen megértem, és azt tette, ami saját magának és környezetének a legjobb, ebben biztos vagyok. Kívülről ezt nem lehet megítélni, hogy mennyire volt gáz a helyzet. A közönségtől a boot ezért nem értem, mindenki tudja, h ez a sport mennyire igénybe veszi a sportolókat mentálisan és fizikálisan.

Aki Colts fan természetesen most csalódott, elkeseredett, de el kell fogadni, hogy ez van, és nem tehetünk mást, mint sok sikert kívánunk neki a civil élethez.

Grigson meg remélem egy nap úgy ébred, hogy megérti, hogy neki mekkora része van az egyik legnagyobb tehetségként számon tartott QB pályafutásának megkurtításában.

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1256 Dátum: 2019 aug. 25. 09:50 »
...A közönségtől a boot ezért nem értem, mindenki tudja, h ez a sport mennyire igénybe veszi a sportolókat mentálisan és fizikálisan....
Szerintem ez inkább a pillanatnyi csalódottság lehetett. Sokan már - nagy reményekkel - kiadtak egy valag lóvét mondjuk a szezonbérletre, erre napokkal a rajt előtt visszavonul a kezdő QB. Nem mondom, hogy jogos, mert figyelembe kell venni az emberi tényezőt, Luck egészségét leginkább, de az ember már csak ilyen, kifejezi a nemtetszését.
"He faked it"

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 87
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 15
Szivacs - Re:Indianapolis Colts
« Válasz #1257 Dátum: 2019 aug. 25. 15:45 »
Lehet csak a kábó hatása de hajnalba amikor tudtomra jutott, elgondolkoztam. Elgondolkoztam hogy mit mérlegelhetett az ember. Nincs objektív mérőrencer számok nélkül, de a testi és mentális egészség nem ilyen, és Luck szerintem most először volt "önző" a Colts felé. Érezte hogy ezt nem bírja tovább csinálni. Iszonyú nyomást raktak rá, tömegmédia fakkkk, és te john doe, jelentéktelen ember vagy minden szegmensben Luckhoz képest, kifütyülészed mert nem tetszik. omggggg. Luck azon kivül hogy mindenki szereti , Top 5 QB volt, de felhívnám a figyelmet hogy ismerek pár frencsi QB t akik ha aug végén vonulnak vissza ugy hogy egész offseasonban mély kuss van róla( 0 bántás, rehab az kemény dolog trust me én tudom ) kedves twitter meg insider meg enefel netwörk leszedi a szenteltvizet, és egyből más a megítélés. Sok sikert csavi, lehet hogy látunk még !
just we plaaaaaanned

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1258 Dátum: 2019 aug. 25. 23:06 »
Nekem az az érzésem, hogy Luck nyár óta nem volt rendben agyban. Ahogy Irsay mondta még 2017-ben, a sérülésével kapcsolatban a problémák egy jelentős része a két füle között van. Fejben nem tudta feldolgozni, hogy nem egészséges, hogy nem játszhat. Meg van egy olyan faktor is, hogy a betegségre is igaz, hogy minél értelmesebb valaki, annál szörnyűbb beteg tud lenni, mert pontosan tudja, ha nagy a baj, a buta embernek meg legfeljebb fáj vagy nem fáj, de nem látja át a teljes szitut. Na, Luck olyan aki talán jobban is átlátta a szitut, az életet, mint amennyi egy élsportoló számára jó. És ez a fejébe szállt, és nem tudott tőle megszabadulni. Nem a teste, a feje adta fel.

Megj.:
én az a fajta vagyok, aki nem szeret a bajon sokáig kattogni, úgyhogy 1 nap és már azt fogom nézni, hogy mi a jövő, ki lesz az új QB, és honnan érkezhet. De azt még megjegyezném, hogy én sokakkal ellentétben el tudom képzelni, hogy Luck egyszer csak meggondolja magát. Pont azért, mert fejben esett most szét, aminek a hatására simán eljut az ember oda, hogy azt is leteszi akár idejekorán is, amit imád. Mert ez a lényeg, Luck nem az a játékos volt, aki élvezi az életet, és már elvesztette az érdeklődését a foci iránt. Ő egész életében ebben élt, fanatikusan. Képes volt elmenni pl. tavaly a pro-bowlra is, mert élvezte a közeget, a többi játékossal együttlétet. Ő maga nyilatkozta le, hogy neki a pro-bowl is egy rush. Pedig aztán a pro-bowl-t kb. mindenki inkább kihagyni akarja. És a preseason meccsen is folyton játszani akart, mert azt is élvezte. Szóval megvan benne az a fajta imádat, ami kell, csak fejben adta fel. Namost 29 éves, és bár a sérülések emésztették fel a lelki erejét, de fizikálisan nincs ott, hogy fél év múlva ha reggel kikel az ágyból, sajogjon a térde. Ő fél év múlva teljesen rendben lesz. Közben megszületik a gyereke, ami teljesen átrendezi az életét, a prioritásokat is. Ami gyakran egyáltalán nem azt jelenti, hogy még jobban eltávolodna, hanem éppen az ellenkezőjét. Hány sportolótol hallottuk, hogy a gyereke születése után szabadult fel igazán a sportban. Mert megszűnt a sport által okozott nyomás - a gyerek átrendezte a fontossági sorrendet - de közben a sport szeretete megmaradt. És felszabadultabban, sokkal jobb mentális állapotban vágott újra bele. Szóval, ha Luck majd apaként, kiszellőzött fejjel, fél-egy év múlva otthon ül, nézi Brissettet a TV-ben - mert nézni fogja, imádja a játékot -, el tudom képzelni, hogy megindul az agya. És tudja, hogy 30-31 éves, és még akár 8-10 éve is lehet. Ez elképzelhető, hogy visszacsábítja. Kérője lesz elég, az tuti.

De ez már csak utóirat, ettől függetlenül a Luck sztorit el kell engedni. Számunkra nincs ebben több. Szar ügy, hogy elestünk egy HOF irányítótól és ezzel valószínűleg a közeljövőben a SB-tól is, de ilyen az élet. Ami megy tovább. Reichre pl. nagyon kíváncsi leszek, hogy mit tud kihozni Brissettből. Ha valami nézhetőt, akkor az jó hír, mert akkor belátható időn belül, ha nem is Luck szintű, de olyan irányítónk lesz, akivel nyerhet a csapat. (Brissett szerintem nem ilyen.)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #1259 Dátum: 2019 aug. 28. 23:28 »
Hairstont elcseréltük a Jets-be, egy 6. körért.

Jó csere. Nálunk nem fért volna rosterre, így majdnem visszakaptuk a 2017-es draftpicket amivel húztuk. A Jets is jól járt, az ő CB helyzetükben Hairston upgrade lesz, olcsóért. És Hairston is örülhet, mert olyan helyre került ahol pályát fog látni és meg lesz az esélye hogy hosszabb távon megragadjon.