Chicago Cubs

• 19 válasz
  • 887 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:Chicago Cubs
« Válasz #15 Dátum: 2018 júl. 27. 18:33 »
Cole Hamels a fedélzeten! Neki kifejezetten örülök, az egyik kedvencem. Igaz nem élete szezonját futja, de jó fogás lehet.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:Chicago Cubs
« Válasz #16 Dátum: 2018 júl. 28. 02:09 »
Cole Hamels a fedélzeten! Neki kifejezetten örülök, az egyik kedvencem. Igaz nem élete szezonját futja, de jó fogás lehet.

... nem kis problémák vannak a házban. Viszont, ha Cole visszatalál önmagához, vagy inkább hamvaiból feltámadó főnixként újjászületik, akkor talán lesznek majd társai. Mindenesetre nagyon komoly munkát kell a Cubs-nak végeznie, és nem csak Hamels-el...

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #17 Dátum: 2018 aug. 21. 20:52 »
Megszereztük Daniel Murphyt!! Oké idén nem ő az ász na de bazmeg amit előtte 3 évig lenyomott.

Chicago will send Minor League infielder Andruw Monasterio to Washington.

Nem ismerem a gyereket, de nem top tehetség szóval szerintem juppi.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
  • Kedvelések: 408
FüligJimmy - Re:Chicago Cubs
« Válasz #18 Dátum: 2018 okt. 03. 10:43 »
Ahogy nagyapám mondta mindig, puff neked ribizli. Sose tudtam hogy ez ugyan mi a faszt akar jelenteni, de most elsütném. 2 meccsen 2 run. Egész szezon nem volt meggyőző, ettől függetlenül meglehetett volna.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #19 Dátum: 2018 okt. 03. 15:18 »
Ahogy nagyapám mondta mindig, puff neked ribizli. Sose tudtam hogy ez ugyan mi a faszt akar jelenteni, de most elsütném. 2 meccsen 2 run. Egész szezon nem volt meggyőző, ettől függetlenül meglehetett volna.
Nem volt meggyőző a szezon de sima volt a PO egészen az utolsó hétig. Aztán ez a 2 meccs a legalja volt. Csak amikor igazán teljesíteni kellett volna. Megérdemeltük. Már csak a Darvis szerződés miatt is.