Cincinnati Bengals

• 342 válasz
  • 29704 megtekintés

Nem elérhető nasheem

• *
  • Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 4
nasheem - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #60 Dátum: 2018 júl. 11. 18:05 »
Féloff:
http://bleacherreport.com/articles/2785522-adam-pacman-jones-involved-in-fight-at-atlanta-airport-employee-arrested

Pacman az áldozat. Hiába, ő sem a régi már :(
Mondjuk a reptéri csávó vagy nem tudta ki az az alacsony fekatesó, vagy nagyon bátor volt.
"Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk."

guest8

guest8 - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #61 Dátum: 2018 júl. 11. 18:16 »
... nem tudta ki az az alacsony fekatesó, vagy nagyon bátor volt.
Ezen kurvára felröhögtem.  ;D
Mondjuk jó nagy tahó volt a srác, de Pacman egy jobb csapottal szépen leültette.

guest8

guest8

« Válasz #63 Dátum: 2018 júl. 18. 07:10 »
Valószínűleg semmi jelentősége sincs, de az East Carolináról undraftedként érkező Gaelin Elmore-nak (DE) lefőtt a kávé, visszavonult.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 12
Mikey - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #64 Dátum: 2018 júl. 18. 10:48 »
Valószínűleg semmi jelentősége sincs, de az East Carolináról undraftedként érkező Gaelin Elmore-nak (DE) lefőtt a kávé, visszavonult.
Érdekes ez. Azért dolgozott egészen eddig hogy esélye legyen az NFL-be kerülni, most ott a lehetőség előtte, erre visszavonul. Remélem kiderül, miért.
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #65 Dátum: 2018 júl. 18. 11:46 »
Érdekes ez. Azért dolgozott egészen eddig hogy esélye legyen az NFL-be kerülni, most ott a lehetőség előtte, erre visszavonul. Remélem kiderül, miért.
nem ő az egyetlen, szerinten az NFLPA-s egészségbiztosításokhoz van köze ennek az idei rookie-re signed-retired hullámnak. Tehát csak azért csekkol be, hogy egy kis lendület pént kapjon, meg egy jó biztosítás alapját a szakszervezettől. Aztán az első adandó alkalommal kiseggel.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #66 Dátum: 2018 júl. 19. 18:02 »
Nah, DaDe instant szupersztár

guest8

« Válasz #67 Dátum: 2018 júl. 19. 18:44 »
Nah, DaDe instant szupersztár

Jóformán 3 évnyi fizut vett fel 1 évnyi játékért, nyomhatja is ezerrel. :-)

Nem elérhető nasheem

• *
  • Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 4
nasheem - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #68 Dátum: 2018 júl. 23. 15:42 »
"Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk."

guest8

« Válasz #69 Dátum: 2018 júl. 23. 15:44 »
https://www.cincyjungle.com/2018/7/23/17600488/nfl-trade-rumors-bengals-listed-team-earl-thomas?utm_campaign=cincyjungle&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Az ilyesfajta trade nekünk 100ból pont nullaszor szokott összejönni. Izgi :)
Olvastam, de nem is értettem. Iloka, Williams és a frissen draftolt Bates mellé? Inkább hozzunk egy RT-t. :-)

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 204
Empty taxi - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #70 Dátum: 2018 júl. 23. 15:48 »
https://www.cincyjungle.com/2018/7/23/17600488/nfl-trade-rumors-bengals-listed-team-earl-thomas?utm_campaign=cincyjungle&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Olvastam, de nem is értettem. Iloka, Williams és a frissen draftolt Bates mellé? Inkább hozzunk egy RT-t. :-)
Nálatok divat a posztváltás :D

guest8

« Válasz #71 Dátum: 2018 júl. 23. 15:50 »

Igaz. Blokkolni tud? :-D

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 120
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #72 Dátum: 2018 júl. 24. 13:09 »

Igaz. Blokkolni tud? :-D
Igen, csak a HOX fal legendásan erős, ezért oda nem fért be, mondhatni kényszerből játszott safetyt
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 130
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #73 Dátum: 2018 júl. 24. 13:46 »
RT-t? Hova? Itt van Bobby Hart, a Florida State-ről draftoltuk a 7. körben és Ereck Flowers egyik legjobb barátja. Nincs baj az önbizalmával sem, őt is csak a rossz edzői stáb zavarta (+ néha az ellenfelek). Egy ilyen múlttal sikerre vagy ítélve a ligában.

guest8

« Válasz #74 Dátum: 2018 júl. 26. 08:34 »
RT-t? Hova? Itt van Bobby Hart, a Florida State-ről draftoltuk a 7. körben és Ereck Flowers egyik legjobb barátja. Nincs baj az önbizalmával sem, őt is csak a rossz edzői stáb zavarta (+ néha az ellenfelek). Egy ilyen múlttal sikerre vagy ítélve a ligában.
Bizony, tuti HoF, csak azért hoznék valakit, mert ez már túl szép, hogy igaz legyen.  ;D