Cincinnati Bengals

• 342 válasz
  • 29842 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 120
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #330 Dátum: 2019 jún. 26. 11:21 »
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

guest8

guest8 - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #331 Dátum: 2019 jún. 28. 06:10 »
https://twitter.com/AdamSchefter/status/1143586820334215170

Nem bukott ki korábban? Szerintem nem most szedte ösze

Állítólag az első edzések egyikén jött a baj. Nem baj, itt van nekünk bobby hart.

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 9
Szipeter - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #332 Dátum: 2019 aug. 11. 23:03 »
Krisz hogy tetszett ez a gyötrelem, amit előadtunk?

guest8

« Válasz #333 Dátum: 2019 aug. 12. 20:06 »
Krisz hogy tetszett ez a gyötrelem, amit előadtunk?
Hát, egyelőre inkább nem mondok semmit. :-D
Viccet félretéve, tényleg vissza kell néznem még egyszer, hogy az apróságok meglegyenek.
Pár dolog azért így is feltűnt, nem is csak a meccsen, hanem a campet figyelve is:

- Hubbard sokkal jobb lesz RDE-ként, mint tavaly MJ volt, itt nagy upgrade lesz.
- Damion Willistől sokkal többet vártam, mint amit a meccsen mutatott. Persze a TC az TC, itt születnek a future HoF-ok, de gyalázat, amit a srác spec. teamben produkált, az kritikán aluli. Missed tackle hegyek, ütem nélküli elmozgások, stb... Pedig ha valahol, akkor a WR corpba idén lenne lehetőség bekerülni, de így most inkább Stanley Morgan Jr. és Tate (nem Brandon  ;D  ) van előnyben.
- Finley érdekes. Edzések alapján nálam még Dolegala is előtte lenne, ehhez képest a meccsen kifejezetten éles volt.
- Finley és Willis perememberek, ők remélhetőleg nem lesznek tényezők idén, ugyanakkor azt jó volt látni, hogy Daltonhoz egyszer sem értek oda, már csak a false startokat kellene valahogy levetkőzni.

Elsőre nagyjából ennyi jutott eszembe, de majd a visszanézés után írok bővebben.
Neked mik a benyomásaid?

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
« Válasz #334 Dátum: 2019 aug. 13. 01:10 »
Price sajnos még mindig nem tudja hozni az első körös, kezdő center szintet. Remélem tökösek leszünk, és egy pre meccsen megpróbáljuk G-ban Hopkinsot pedig C-ben. Sample katasztrófa béna volt, naívan hittem a stábnak, hogy itt valami frenetikus gyönyszemet sikerült halásznunk, akit mindenki akart a 2. körben, hát ettől az állapottól messze van jelenleg.
 Támadó oldalon a legnagyobb probléma a kilátástalan futójáték, ez pedig az OL nak köszönhető. Oké, hogy most nem gyalulták le minden második játékban a QB, de az 1-1,5 yard átlag az nehéz idényt jósol. WR fronton szerintem baromi jól állunk: AJ, Boyd, Tate, (Eifert), Ross elég komoly redzone target. Mondjuk a “nemjó”- ból jó lenne valamit látni a pre meccseken is, mert sanszos, hogy a mezváltás kevés lesz.
A védelmünk gyatra, nyomást nem tudtunk generálni ehhez pedig egy nyugdíjas tempoban mozgó, és misstackle gyáros LB sor párosul, ami szintén fájdalmas 500 yardos meccseket fog eredményezni. Prattnak nem sikerült a bemutatkozás, míg a csoportunkban Bush, és Mack Wilson(5 kör) brutálisan kezdett. Jefferson 2. évére sem javult semmit, Evansval más csapatnál nem látnának pályát az tuti.
ST hibák, csak a szokásos csapat demoralizálást hozták, mondjuk ez annyira nem gáz próbálkozunk, és láthatóan inkább Erickson fog mindent csinálni.
Erős pozitívum, hogy puntolásban még mindig jók vagyunk:) Hubert stat: 42, 50, 52, 55, 41 fantasyba tuti behúzom.
Összegezve innen lesz szép építkezni, és remélhetőleg Taylor jobban menedzseli a hibák kijavítását mint ML.

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
« Válasz #335 Dátum: 2019 aug. 15. 08:19 »
A mai meccsen kiváncsi leszek Brown tudja-e hozni azt a jó játékot, amit a KC ellen. A DL ből egyedül ő volt, aki mutatott valamit, sőt meglepő módon DE és DT ben is megállta a helyét. Ezen kívül jó lenne látni valami fejlődést a LB fronton.

guest8

« Válasz #336 Dátum: 2019 aug. 18. 19:23 »

guest8

« Válasz #337 Dátum: 2019 aug. 19. 11:14 »
Price sajnos még mindig nem tudja hozni az első körös, kezdő center szintet. Remélem tökösek leszünk, és egy pre meccsen megpróbáljuk G-ban Hopkinsot pedig C-ben. Sample katasztrófa béna volt, naívan hittem a stábnak, hogy itt valami frenetikus gyönyszemet sikerült halásznunk, akit mindenki akart a 2. körben, hát ettől az állapottól messze van jelenleg.
 Támadó oldalon a legnagyobb probléma a kilátástalan futójáték, ez pedig az OL nak köszönhető. Oké, hogy most nem gyalulták le minden második játékban a QB, de az 1-1,5 yard átlag az nehéz idényt jósol. WR fronton szerintem baromi jól állunk: AJ, Boyd, Tate, (Eifert), Ross elég komoly redzone target. Mondjuk a “nemjó”- ból jó lenne valamit látni a pre meccseken is, mert sanszos, hogy a mezváltás kevés lesz.
A védelmünk gyatra, nyomást nem tudtunk generálni ehhez pedig egy nyugdíjas tempoban mozgó, és misstackle gyáros LB sor párosul, ami szintén fájdalmas 500 yardos meccseket fog eredményezni. Prattnak nem sikerült a bemutatkozás, míg a csoportunkban Bush, és Mack Wilson(5 kör) brutálisan kezdett. Jefferson 2. évére sem javult semmit, Evansval más csapatnál nem látnának pályát az tuti.
ST hibák, csak a szokásos csapat demoralizálást hozták, mondjuk ez annyira nem gáz próbálkozunk, és láthatóan inkább Erickson fog mindent csinálni.
Erős pozitívum, hogy puntolásban még mindig jók vagyunk:) Hubert stat: 42, 50, 52, 55, 41 fantasyba tuti behúzom.
Összegezve innen lesz szép építkezni, és remélhetőleg Taylor jobban menedzseli a hibák kijavítását mint ML.

Prince-ben egyetértünk, Hopkins legalább olyan grade-eket kapott, bár a stáb szerint előbbi még valami sérüléssel játszik. Nagy javulás kellene, pláne úgy, hogy a falból Boling, Perkins és Westerman is visszavonult.
Sample nem lesz rossz, a második meccsen már mutatott bíztató dolgokat, szerintem az elején egy kicsit elizgulta. Ha belejön a keze, RZ-ben fasza lehet, pálya közepén meg hadd blokkoljon. Gyorsabban futja a route-ot, mint Tate, amin kicsit meglepődtem.
A futójátékot nem temetném, ZT bevallotan csak próbálgatja a sakkfigurákat, aztán majd kiderül, melyik felállás működik. Vagy melyik kevésbé szar... Ráadásul az első meccsen leginkább csak Ellis és Williams játszott, utóbbi ki is dőlt egy hónapra, talán Seattle-re felépül. A harmadik meccs már többet fog mutatni ilyen szempontból, ZT szerint ott már becsületes workloadot kap Gio és Mixon is. (Ha nem láttad a második meccset, akkor mindenképp nézd meg, Mixon akkora stiffarmot nyomott Josh Normannek, szerencsétlent azóta is kutatják a washingtoni bányászok) Én a WR-corpot nem látom ilyen optimistán. AJ sérült, Ross sérült, Eifert meg úgyis megsérül. Marad Tate, aki semmit se bizonyított még, Core és Malone még annyit se, Erickson visszahordani fog, és ott a két újonc - Willis és Morgan - akiket bár csípek, de nem bíznám rájuk a franchise sorsát. Érdekes lesz, kíváncsi leszek a roster helyekre.
Említést érdemel még Finley, aki igen jó két meccset hozott le, a TC-bénázás után nagy felüdülés volt.
A védelem már jobb volt Washingtonban, Wynn és Wren is jól mozgott. A gyenge stat ellenére Willis is jó grade-et kapott, a harmadik meccsen pedig állítólag Lawson is visszatér. Itt nem most kell villogni. Szvsz Pratt kezdő lesz Evans helyén, Preston Browntól is jobb évet várok, Jefferson viszont kuka.

A második meccsen már jobban muzsikált a spec team is, alakul ez szépen, lassan.
A legnagyobb gond szerintem továbbra is az OL, a második meccsen parádés szabálytalanság-áradat volt, azzal valamit kezdeni kell.

guest8

« Válasz #338 Dátum: 2019 aug. 29. 13:29 »
MJ90 visszavonult. Bár az utolsó évekre visszaesett, sokáig kiváló ügynök volt.

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
« Válasz #339 Dátum: 2019 szep. 06. 17:50 »
Glenn nem épült még fel az agyrázkódásból, így Smith, Hart duóval menni a sólyom fészekbe elég kamikáze vállalkozás Daltonra nézve. Kíváncsian várom Taylor tud-e csodát csinálni a playhívásokkal, mert futás az szerintem esélytelen ezzel a fallal, a pasz pedig max 1 mp alatt kivitelezhető.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 850
  • Tag
  • Kedvelések: 467
FüligJimmy - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #340 Dátum: 2019 szep. 07. 13:01 »
Glenn nem épült még fel az agyrázkódásból, így Smith, Hart duóval menni a sólyom fészekbe elég kamikáze vállalkozás Daltonra nézve. Kíváncsian várom Taylor tud-e csodát csinálni a playhívásokkal, mert futás az szerintem esélytelen ezzel a fallal, a pasz pedig max 1 mp alatt kivitelezhető.

A Hox azért elég lassan szokta kezdeni a szezont, bár nem feltétlenül hazai pályán. És a Hox OL is hagyományosan szar  :cool:

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
« Válasz #341 Dátum: 2019 szep. 07. 18:49 »

A Hox azért elég lassan szokta kezdeni a szezont, bár nem feltétlenül hazai pályán. És a Hox OL is hagyományosan szar  :cool:

Igazad van! Simán nyerünk😁.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 850
  • Tag
  • Kedvelések: 467
FüligJimmy - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #342 Dátum: 2019 szep. 07. 19:34 »

Igazad van! Simán nyerünk😁.