Cincinnati Bengals

• 342 válasz
  • 26668 megtekintés

Nem elérhető nasheem

• *
  • Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
nasheem - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 04. 10:38 »
Na akkor sziasztok itt is :)

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Gabtsi nagyon kellene. És Soldi is  :o
De viccen kívül, remélem ő is idetévelyeg majd.
"Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk."

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 05. 09:45 »
"He faked it"

Nem elérhető Asylum

• *
  • Hozzászólások 3
  • GPODAWUND
  • Kedvelések: 1
Asylum - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 05. 14:20 »
ÚÚ léteznek Bengals szurkolók??? :O :P

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 05. 14:26 »
Naaaa, csak óvatosan! Létezünk, de trógerebbek vagyunk mint Burfict, úgyhogy csak finoman.  :D
"He faked it"

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 05. 14:27 »
Naaaa, csak óvatosan! Létezünk, de trógerebbek vagyunk mint Burfict, úgyhogy csak finoman.  :D
Az mondjuk nehéz :D
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 05. 14:31 »
Írok a javaslatokhoz, hogy nekem kell egy dislike gomb.  :)
"He faked it"

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 05. 22:59 »
Nehéz, de megoldjuk.
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 06. 23:44 »

Lawson mintha gyúrt volna egy kicsit, hála az égnek egyre jobban közelít a full time DE pozícióhoz.

Ezen a képen pedig tökéletesen látszik, hogy Glenn nem kicsi. (Mellette Geno, aki annyira szintén nem az)
"He faked it"

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 07. 09:55 »
Pedig Lawson kapcsán az offszezon elején azt írták, az a terv vele hogy jövőre többet fog OLB poszton játszani. De ezenkívül minden jel arra mutat, hogy ő lesz a kezdő RDE.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 07. 10:15 »
Pedig Lawson kapcsán az offszezon elején azt írták, az a terv vele hogy jövőre többet fog OLB poszton játszani. De ezenkívül minden jel arra mutat, hogy ő lesz a kezdő RDE.
Szerintem tavaly bebizonyította, hogy endnek tökéletesen jó. OLB posztra nem annyira tudtam volna elképzelni korábban sem, most viszont elég jól néz ki végre. draft előtt mondták, hogy kicsit soványka gyerek. Remélem a súlytöbblet miatt nem lesz baj a bokájával vagy a hátával újra.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 07. 10:16 »
Szerintem tavaly bebizonyította, hogy endnek tökéletesen jó. OLB posztra nem annyira tudtam volna elképzelni korábban sem, most viszont elég jól néz ki végre. draft előtt mondták, hogy kicsit soványka gyerek. Remélem a súlytöbblet miatt nem lesz baj a bokájával vagy a hátával újra.
ez sovány, ez egy kafferbivalybazeg

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 07. 10:22 »
Én sem értettem, miért akarnák OLB-nek visszarakni, amikor annyira domináns DE volt, de hát ez Cincinnati, itt nem is kell mindent megérteni.

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 09. 12:00 »
Nekem egyre inkább úgy tűnik, lejárt MJ90 ideje. Van 3 fiatalunk a posztra meg egy elit playa. Állítólag az tervezgeti Austin, hogy Willis lesz az egyik kezdő, Dunlap a másik, Hubbard és Lawson pedig rotációban mozogna. Tavaly még megmenekült MJ azzal, hogy betolták DT-be szituációs rushernek, de állítólag most az a terv, hogy Dunlap menne néha bentre, a fiatalok meg egymást váltogatnák a szélen. Én szívesen venném, többet látnánk belőlük. Arról nem is beszélve, hogy jól jönne az a valamivel több mint 4 millió, amit a kivágásával spórolna a csapat, hiszen a liga egyik legjobb DL-duója szerződéshosszabbításra vár.

Willisről egyébként megjelent egy nagyon érdekes cikk a LoB-on, miszerint többek közt azért sem sikerült kiugróra az első idénye, mert nehezen ment a beilleszkedés. Csendes, magába zárkózó figura, ezt pedig a DL néhány tagja nem vette jó néven és basztatták. De happy end lett a vége, a basztatók az 53-at sem érték meg (neveket nem mondott), ő pedig mostanra beilleszkedett, úgyhogy idén már jóval többet vár magától.
"He faked it"

Nem elérhető nasheem

• *
  • Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
nasheem - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 10. 12:53 »
Kris, mi az a LoB? Szerintem nem olvasom és ha ilyen belsős történetek futnak rajta, érdekelne.
Ez a basztatósdi fura. Ilyenkor azért egy csk vagy öltözői vezér arc odaléphetne. Főleg ha ilyen cutolt súlytalan akárkik művelik. Nyilván az edzőink is képben lehetnének, de egy ML vezette stábtól ilyet leányálom elvárni. 
"Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk."

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
« Válasz #29 Dátum: 2018 jún. 10. 14:47 »
Kris, mi az a LoB? Szerintem nem olvasom és ha ilyen belsős történetek futnak rajta, érdekelne.
Ez a basztatósdi fura. Ilyenkor azért egy csk vagy öltözői vezér arc odaléphetne. Főleg ha ilyen cutolt súlytalan akárkik művelik. Nyilván az edzőink is képben lehetnének, de egy ML vezette stábtól ilyet leányálom elvárni.

https://www.lockedonbengals.com

Ha szoktál twitterezni, James Rapien néven fent van a srác, aki a legtöbbet ír rá, van podcast is, stb... Jó kis cucc.
"He faked it"