Cincinnati Bengals

• 342 válasz
  • 15398 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Cincinnati Bengals
« Dátum: 2018 máj. 29. 13:31 »
Daltonfalva
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 08:49 írta apeszos »

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #1 Dátum: 2018 jún. 01. 16:46 »
Kíváncsi vagyok, mi lesz Rossból. Ha csak a fele igaz a hype-nak, az offense legnagyobb idei erősítése lehet.
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
Shawn84 - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #2 Dátum: 2018 jún. 01. 16:47 »
Kíváncsi vagyok, mi lesz Rossból. Ha csak a fele igaz a hype-nak, az offense legnagyobb idei erősítése lehet.
Üdv Krissz!
Rég beszéltünk :)

Na mesélj, mi a helyzet? Nem olvastam mostanában Bengalsról. Még elkapó vagy már CB inkább?

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #3 Dátum: 2018 jún. 01. 16:53 »
Üdv Krissz!
Rég beszéltünk :)

Na mesélj, mi a helyzet? Nem olvastam mostanában Bengalsról. Még elkapó vagy már CB inkább?

Kabbe! Nose tackle!  ;D ;D
"He faked it"

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #4 Dátum: 2018 jún. 01. 18:24 »
Nah, helló itt is. Go Bengals, Price-t MVP-nek, Rosst DPOY-nek, meg mindent ami a Bengals szurkolók szeméből örömkönnyeket csal elő! (Steelers vereségeket, Smith-Schuster földbe döngöléseket, etc.)
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 01. 18:42 írta Mikey »
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető meme

• Hozzászólások 37
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 6
meme - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #5 Dátum: 2018 jún. 01. 21:39 »
Hello mindenki! Aki ide költözött extrapacsi! Huh! Nagyon szoknom kell az új dizájnt...Egyenlőre nem tetszik.... De ezt nem fikának szántam. Értékelem a sok munkát amit beletettetek! Köszönöm!!! Majd megszokom, vagy szököm 😋 Amúgy is a csapat közös... Egy csapat, egy cél, sok hülye steelers-es 😂Remélem jönnek ők is, jó néha cívódni 😙Tehát üdv mindenkinek itt! És mégegyszer köszönöm a munkátokat!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #6 Dátum: 2018 jún. 01. 23:03 »
Gabit már nem tudjuk elővakarni?

Nem elérhető fd_admin

• *
  • Hozzászólások 12
  • Admin
  • Kedvelések: 1
fd_admin - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #7 Dátum: 2018 jún. 01. 23:20 »
Hello mindenki! Aki ide költözött extrapacsi! Huh! Nagyon szoknom kell az új dizájnt...Egyenlőre nem tetszik.... De ezt nem fikának szántam. Értékelem a sok munkát amit beletettetek! Köszönöm!!! Majd megszokom, vagy szököm 😋 Amúgy is a csapat közös... Egy csapat, egy cél, sok hülye steelers-es 😂Remélem jönnek ők is, jó néha cívódni 😙Tehát üdv mindenkinek itt! És mégegyszer köszönöm a munkátokat!

Választhatsz magadnak több sablonból is, ez csak az alapértelmezett. Az SMF Curve van jelenleg olyan állapotban, hogy ha az tetszik jobban nyugodtan válts át rá. :)

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 48
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 11
Szipeter - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #8 Dátum: 2018 jún. 02. 01:32 »
Go Bengals! Nekem bejön ez a felület, köszönöm a meghívást. Nagy reményekkel várom ezt a fórum váltást, akár csak az új szezont. Soha nem látott értelmes döntések voltak eddig a csapatnál, aminek meg lesz az eredménye. Az elemzők és a fogadóirodák még nem látják, azt amit a drukkerek. Tavaly a liga leggyengébb OL-vel, futásával és úgy, hogy a védelmünk a legtöbb snappet töltötte a pályán tudtunk 7-9 et csinálni. Idén PO lesz és csoportgyőzelem! ez nem bold ;D

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #9 Dátum: 2018 jún. 02. 06:26 »
Gabtsira gondolsz? Ha igen, annak én is nagyon örülnék. Volt valami összezörrenése a többi bowlos adminnal, utána teljesen eltűnt onnan. Én sajnos nem tudok elérhetőséget hozzá.
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
Shawn84 - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #10 Dátum: 2018 jún. 02. 06:29 »
Gabtsira gondolsz? Ha igen, annak én is nagyon örülnék. Volt valami összezörrenése a többi bowlos adminnal, utána teljesen eltűnt onnan. Én sajnos nem tudok elérhetőséget hozzá.
Őt még én is kifejezetten kedveltem, keressük meg :)

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #11 Dátum: 2018 jún. 02. 06:56 »
Őt még én is kifejezetten kedveltem, keressük meg :)
Megpróbálok írni neki, ha még él a bowlos regisztrációja, mintha egyszer azt mondta volna, hogy olvassa a fórumot, csak hozzá nem szól. Egy Bengals-Steelers utáni vitában lett kibékíthetetlen az ellentét valamelyik másik szerkesztővel. Megint a kurva vasas.  ;D
"He faked it"

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 48
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 11
Szipeter - Re:Cincinnati Bengals
« Válasz #12 Dátum: 2018 jún. 02. 12:04 »
A Cavs drámai bénázása okán jött egy jó cikk a cincyjungle-en
Mindig nagy élmény ezeket újra nézni:
https://www.cincyjungle.com/2018/6/1/17417728/in-honor-of-the-cavs-blowing-bengals-biggest-blunder-ever

Nekem Hill fumble a mélypont, azt nem lehet feldolgozni, neki sem sikerült. Kiváncsi leszek mire jut a Patsnél.

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #13 Dátum: 2018 jún. 02. 21:08 »
A Cavs drámai bénázása okán jött egy jó cikk a cincyjungle-en
Mindig nagy élmény ezeket újra nézni:
https://www.cincyjungle.com/2018/6/1/17417728/in-honor-of-the-cavs-blowing-bengals-biggest-blunder-ever

Nekem Hill fumble a mélypont, azt nem lehet feldolgozni, neki sem sikerült. Kiváncsi leszek mire jut a Patsnél.
Sokat nem jósolok neki. Burkhead és az új srác egyértelműen előtte van, plusz még Gillislie is ott ólálkodik. Szerintem rövid kaland lesz. Amúgy bajom nem lenne a sráccal, de ez a szezonvégi sunyiban műtét nem volt túl korrekt.
"He faked it"

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #14 Dátum: 2018 jún. 03. 22:36 »
Dehner Jr. szerint a csapat Atkins hosszútávú szerződését kezeli kiemelt fontosságúként, utána akarnak csak foglalkozni Dunlappel. Nem rangsorolnám őket, mert mindkettőt nagyon csípem, de tény, hogy Geno zseniális és a depth is jóval vékonyabb mögötte, mint Dunlap mögött.

OTA: Darius Phillipset dicsérik folyamatosan. SCB2 Dennard mögött, bár utóbbi kórtörténetét ismerve könnyen lehet, hogy jelentős játékidőre számíthat a derék Darius. Különösen, ha sikerül jó pozíciót kiharcolnia a visszahordások tekintetében, ott sem ügyetlen.

"He faked it"