New York Jets

• 29 válasz
  • 1014 megtekintés

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 365
  • Bengalista
  • Kedvelések: 67
megyerikrisz - Re:New York Jets
« Válasz #15 Dátum: 2019 jan. 10. 19:29 »
Ha Gase hölgy lenne, feltenném a kérdést, hogy Magácskában ugyan kinek a faszát tisztelhetjük. Botrányszar play caller, ha hozna maga alá egy normálisat, akkor esetleg előrelépésnek tudnám értékelni. Irányítósuttogóként Tannehillt kishíján kisuttogta a ligából.
Azért Denverben qva jó playcaller volt. most mindenki szpja Bieniemy meg Mahomes faszát, de a 2013mas Broncos rekordjai túl élték... Lehet Manninggel könnyű, de most épp Mahomesszel se volt nehéz...
Azért ez úgy sarkítás. Valóban könnyebb egy jó Mahomesszal dolgozni, mint egy szar bárkivel, de egyrészt Manning az Manning, a technika mellé komoly játékintelligencia is társult, másrészt ott komoly segítség volt a védelem. A 2013as Broncos D-t pedig ne hasonlítsuk a mostani Chiefs D-hez. Több lehetőséged van TD-t dobni, ha az ellenfél 3 játékot van pályán és mehetsz is vissza, és akkor a lélektani dolgokról nem is beszéltünk, sokkal nyugodtabban bevállalhatsz necces dolgokat, ha bizhatsz a védőkben. Gase-t amúgy leszarom, ez csak az összehasonlítás miatt kivankozott ki belőlem.  ;D
"He faked it"

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 888
  • Kedvelések: 589
Black_Adder - Re:New York Jets
« Válasz #16 Dátum: 2019 jan. 10. 20:17 »
Ha Gase hölgy lenne, feltenném a kérdést, hogy Magácskában ugyan kinek a faszát tisztelhetjük. Botrányszar play caller, ha hozna maga alá egy normálisat, akkor esetleg előrelépésnek tudnám értékelni. Irányítósuttogóként Tannehillt kishíján kisuttogta a ligából.
Azért Denverben qva jó playcaller volt. most mindenki szpja Bieniemy meg Mahomes faszát, de a 2013mas Broncos rekordjai túl élték... Lehet Manninggel könnyű, de most épp Mahomesszel se volt nehéz...
Azért ez úgy sarkítás. Valóban könnyebb egy jó Mahomesszal dolgozni, mint egy szar bárkivel, de egyrészt Manning az Manning, a technika mellé komoly játékintelligencia is társult, másrészt ott komoly segítség volt a védelem. A 2013as Broncos D-t pedig ne hasonlítsuk a mostani Chiefs D-hez. Több lehetőséged van TD-t dobni, ha az ellenfél 3 játékot van pályán és mehetsz is vissza, és akkor a lélektani dolgokról nem is beszéltünk, sokkal nyugodtabban bevállalhatsz necces dolgokat, ha bizhatsz a védőkben. Gase-t amúgy leszarom, ez csak az összehasonlítás miatt kivankozott ki belőlem.  ;D
A 2013mas D#ből kiesett Von Miller, Chris Harris, Wolfe, Vick, meg sok rotációs ember és úgy máris nem volt olyan jó mint a 2012es vagy a 2015ös.
Ami azt illeti 22 ponttal kapott kevesebbet mint a KC, az meccsenként alig több mitn 1 pont.
Mahomes ugyanúgy MVP lesz, mint Manning volt.
Manning denveri teljesítménye messze Gaseszel volt a legjobb, mondhatni szintet ugrott vele az offense, távozásával pedig úgy 2-t visszaesett. 3 denveri OCt összevetve azt hiszem hogy a sémájába nehéz lenne belekötni és a playcallingjába is.
btw, senki más senkivel nem szerzett 600 pont fölött ha jól tudom, se Manninggel, se Breesszel, se Bradyvel, se senkivel
Lehet érvelni amellett, hogy Manning 2004es éve mégannál is jobb volt, de nem tudtok belekötni Gase 2013mas évébe se, ha most csinálta volna azt, ő lenne a legforróbb név az összes jelölt között és arról lenne szó, hogy mekkora lángelme a csávó.
Olyan selejtekkel mint dontcare meg fosweiler nem ment neki annyira, de csak nehogy kiderüljön más jelöltről is, hogy más alapanyagból kevésbé megy neki vagy hogy HCnak úgy se lesz jó, ha koordinátornak jó volt...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 489
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 160
Empty taxi - Re:New York Jets
« Válasz #17 Dátum: 2019 jan. 10. 23:54 »
Vkinek nagy kedvence Géza:

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 676
  • Köbüki
  • Kedvelések: 475
peterk2005 - Re:New York Jets
« Válasz #18 Dátum: 2019 jan. 11. 01:50 »

Miért gondolod, hogy botrányszar playcaller? A HC képességeiről engem sem győzött meg Miamiban, de amikor Tannehill egészséges volt, valami 11-4-es mérleget produkált vele. Az azért nem rossz. És Tannehill karier statokat csinált. Idén pedig Osweilerrel voltak 300 yardos meccsei. Nyertesek is. Szerintem a legkisebb gond a playcalling lesz, ha lesz egy normálisnak minősíthető futójáték és egy-két korrekt célpont is a csapatban. Vance Joseph-et viszont én sem értem.

Ja, és a Jets mielőtt túl nagyot akarna álmodni, előbb az a feladat, hogy verjék a Pats-et. Ez Gase-nek sikerült .... legalább otthon. Lehet, hogy ez is besegített a döntésbe.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 269
  • Tag
  • Kedvelések: 376
FüligJimmy - Re:New York Jets
« Válasz #19 Dátum: 2019 jan. 11. 11:18 »

Miért gondolod, hogy botrányszar playcaller? A HC képességeiről engem sem győzött meg Miamiban, de amikor Tannehill egészséges volt, valami 11-4-es mérleget produkált vele. Az azért nem rossz. És Tannehill karier statokat csinált. Idén pedig Osweilerrel voltak 300 yardos meccsei. Nyertesek is. Szerintem a legkisebb gond a playcalling lesz, ha lesz egy normálisnak minősíthető futójáték és egy-két korrekt célpont is a csapatban. Vance Joseph-et viszont én sem értem.

Ja, és a Jets mielőtt túl nagyot akarna álmodni, előbb az a feladat, hogy verjék a Pats-et. Ez Gase-nek sikerült .... legalább otthon. Lehet, hogy ez is besegített a döntésbe.
2018    Miami Dolphins    11    11    176    274    64.2    1,979    7.2    17    9    35    279    92.7    32    145    4.5    0    5    4
2016    Miami Dolphins    13    13    261    389    67.1    2,995    7.7    19    12    29    216    93.5    39    164    4.2    1    9    3

Krisztus után 2018-ban én ezt Mitchell Reginald Turbómentől elfogadhatatlannak tartom, de nekem aztán mindegy. '15-ben a 8. hét után megmondtuk előre mi lesz a play call. Bubble screen jobbra. A bubble screen spell casting segít limitálni a turn overeket, növeli a sikeres passz százalékot, ezáltal két körön keresztül jobb QBR-t biztosít, de rontja a morált. 

Bónuszpont annak, aki megnéz egy '15-ös Bears, aztán egy '16 vagy 18-as Balfinsz meccset, meg egy '13-as Bronco/Manning meccset, aztán azon beszélgethetünk, hogy a play designer és a play caller ott valójában ki volt. Amúgy pont a Bronkó topicban beszéltünk ugye arról hogy white privilage, meg mindek a Rooney rule, oszt Gase ugyan mi a pántlikás lófüttyöt rakott le az asztalra, azzal kapcsolatban nekem lennének kérdéseim.

Persze ha hozzátesszük, hogy a pletykák alapján Maccagnan akarja kinevezni az asszisztenseket, ezért mondta vissza valami nagynevű kolis edző, akkor tényleg nincs miről beszélni

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 676
  • Köbüki
  • Kedvelések: 475
peterk2005 - Re:New York Jets
« Válasz #20 Dátum: 2019 jan. 12. 00:55 »
Hát ha valaki, én aztán nagyítóval követtem végig Manning pályafutását, és nem találsz másik szurkolót aki többre tartotta volna nálam, de abban a '13-as offense-ben szerintem nagyon ott volt Gase keze. Oldalakat tudnék erről regélni, mert abban az évben, annak az offense-nek a nézegetésével tanultam meg coaches filmet nézni.

Tannehillről nem mondtam, hogy Mahomest faragott belőle. :) Csak azt, hogy karrierje legjobb meccseit Gase-el játszotta. Tényleg. Nem a QB ratingre gondolok, meg hasonlókra, mert azok a minőségről nem sokat árulnak el. Andrew Luck múlt szombaton 85 körüli QB ratinget produkált 220 yardot passzolva, 60% körüli pontossággal, és extraklasszis módon játszott. Pedig a statok alapján Case Keenumi napja volt.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 489

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 269
  • Tag
« Válasz #22 Dátum: 2019 feb. 11. 08:31 »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 489

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 59
  • White Knight
  • Kedvelések: 21
Blaise - Re:New York Jets
« Válasz #24 Dátum: 2019 máj. 16. 11:06 »
Amikor már azt hinné az ember, hogy a Jets átadja a "koronát" a Giantsnek... :D

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 269
  • Tag
« Válasz #25 Dátum: 2019 máj. 16. 12:40 »
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001031000/article/gases-1st-move-jets-trade-lb-darron-lee-to-chiefs

Nem tudom Gase-ban kinek a faszát tisztelhetjük, hogy a Delfin túra után még nagyobb hatalmat kapott, de valamit nagyon tud. Még '15-ben elfogadtam volna én is vezetőedzőnek, de már mint koordinátor leírta magát nálam. Persze akkor még nem tudtam, hogy békaemberekkel és Loggainsokkal fogok találkozni

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 489
Empty taxi - Re:New York Jets
« Válasz #26 Dátum: 2019 máj. 20. 13:23 »
Gase legújabb ámokfutása állítólag az h trade blockra tette Leonard Williamset.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 888
  • Kedvelések: 589
Black_Adder - Re:New York Jets
« Válasz #27 Dátum: 2019 máj. 22. 10:53 »
https://twitter.com/MMehtaNYDN/status/1130830368058347522

Uhh, én tőle vártam, hogy majd a következő McVay lesz, még mielőtt tudtam volna ki az a McVay. Azt hiszem ez nem jött be...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 269
  • Tag
« Válasz #28 Dátum: 2019 máj. 22. 13:45 »
Meh, Lee szar volt, Leggett szar volt, szar játékosok = szar szkótok

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 390
  • SWAG
  • Kedvelések: 132
Általános_Doktor - Re:New York Jets
« Válasz #29 Dátum: 2019 máj. 22. 17:51 »
https://twitter.com/MMehtaNYDN/status/1130830368058347522

Uhh, én tőle vártam, hogy majd a következő McVay lesz, még mielőtt tudtam volna ki az a McVay. Azt hiszem ez nem jött be...
Ellenben a nagyon jo uton jar ha a cel a kovi JMD-ve valas...
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'