Cleveland Browns

• 76 válasz
  • 7070 megtekintés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Cleveland Browns
« Válasz #45 Dátum: 2018 okt. 29. 19:17 »
https://twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1056971644558888960

Ezt a számot küldeném a Browns szurkereknek:

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Cleveland Browns
« Válasz #46 Dátum: 2018 okt. 29. 19:30 »
Édes jó istenem...

Rendben van, takarítanak, de az az érzésem, hogy a hal feje még így is bűzleni fog. Azt olvastam, hogy Dorsey és a tulaj között nézet eltérés volt, hogy kit rúgjanak ki. A tulaj Jacksont akarta megtartani (Haley-t pedig kitenni), Jacksont ugyanis bírta, Haley-t meg nem. Hogy miért bírta Jacksont, azt csak ő tudhatja, de biztos, hogy nem a rekordja miatt... Dorsey Jacksontól akart megszabadulni, és állítólag egy hosszabb megbeszélés után végül sikerült meggyőznie a tulajt, hogy Jackson a cancer. Hát úgy látszik, hogy mégsem sikerült.

Hátbazmeg... Azt a franchise-t, ahol a tulaj ekkora balfasz, meg lehet egyáltalán menteni? Dorsey az egyetlen az egész káoszban, aki ér is valamit. És nem ám, hogy rá hagyná, hadd hozza végre rendbe ezt a mess-t. Nem. Jackson csak úgy mehet, ha Haley is megy. A csapat meg bassza meg.

Nem Haley-t védem, de így ki a rosseb fog odamenni edzőnek? Van egy potens GM, akinek ezek szerint hátra van kötve a keze, mert az owner belekotyog, szimpátia kérdést csinál ügyekből akkor is, amikor már ráomlik a ház. Ki fog hinni egy hátrakötött kezű GM-nek, hogy nem azon fog múlni az állása, hogy hogy fekszik a tulajnál?
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Cleveland Browns
« Válasz #47 Dátum: 2018 okt. 29. 20:31 »
Azért az valahol brownsos, hogy egy olyan döntés, után amikor kirúgják minden idők valószínűleg legszarabb rekordját összehozó főedzőjét lehet fejet vakarni és nem csak önfeledten ünnepelni. Sajnálom a szurkolóikat.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Cleveland Browns
« Válasz #48 Dátum: 2018 okt. 30. 10:39 »
https://www.cbssports.com/nfl/news/myles-garrett-questions-gregg-williams-game-plan-in-browns-loss-to-steelers/

Gondolom Denzel Ward is elfelejtette a lehülyézését, amikor megsérült a háta. Jó ez a Williams, még adnék neki lehetőséget. Átlagban idén több pontot engednek, mint tavaly, igaz kevesebbet 1 egész ponttal, mint 2015-ben, szóval megérdemli az előléptetést.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #49 Dátum: 2018 nov. 01. 06:00 »
Anyád picsája, az

https://twitter.com/MaryKayCabot/status/1057712989678301185

A kommentek, tesó! A kommentek!

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #50 Dátum: 2018 nov. 01. 06:02 »
Na pont erre a savanyújóskára nem tippeltem volna! Felrobbantotta a netet 

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

https://twitter.com/CoachBillick/status/1057725748365197317

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #51 Dátum: 2018 nov. 01. 11:19 »
Hát, amennyire a személyisége lejött nekem, ez a pali nem teljesen komplett. Egy "őrült". A bounty ügy meg egy ordas nagy folt a múltjában, és mondhat nekem bárki bármit, hogy "mindenki csinálja", ez nem igaz. Nincsenek szent lelkek a profi sportban sem, de azért ahogy a politikában is, a rossz és a rossz között és gyakran éles a különbség.

Ugyanakkor nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de valamiért az az érzésem, hogy a jelenlegi körülmények között még az ő kinevezése volt a legjobb döntés. Aztán majd meglátjuk.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #53 Dátum: 2018 nov. 02. 15:16 »
Édes jó istenem....

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Cleveland Browns
« Válasz #54 Dátum: 2018 nov. 02. 18:19 »
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #55 Dátum: 2018 nov. 03. 08:15 »
Sírok :D

https://twitter.com/nfltrade_rumors/status/1058385745935785984

Wentz, Watson ÉS Mahomes. Mind a hármat, az a biztos. Vagy nem tud angolul

De ez....
https://twitter.com/bykevinclark/status/1058377732659150848

Volt egy erős 3-4 hetük, de végre visszasüllyedtek oda, amit megszoktunk és megszerettünk

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #56 Dátum: 2018 nov. 04. 18:13 »

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #57 Dátum: 2018 nov. 05. 19:32 »
Volt egy erős 3-4 hetük, de végre visszasüllyedtek oda, amit megszoktunk és megszerettünk
Szerintem ebből a Brownsból egy normális edző - nem McVay féle zseni, csak egy normális, aki rendet tart, tudja a dolgát, és tud korrekt koordinátorokat találni - elég könnyen pozitív mérlegű csapatot faraghatna. Már most tele van a roster tehetséges fiatalokkal, jövőre is elöl fognak draftolni. És Mayfield is szerintem egy tökös gyerek. Nem bizonytalanodik el, nem zökkenthető ki, biztos önmagában, és szerencséjükre nem egy Winston féle srác, akinek ne lenne annyi esze, hogy civilben nem balhézik, és ne venné észre, hogy még tanulnia kell a szakmát. Sokan utálják a személyiségét, de szerintem egy ilyen balhés franchise-ba pont egy ilyen QB való.

És Dorsey sem egy hülye. Szóval megvannak itt az alapok már, csak valakinek be kéne fejeznie a munkát.

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Cleveland Browns
« Válasz #58 Dátum: 2018 nov. 06. 16:24 »
Szerintem ebből a Brownsból egy normális edző - nem McVay féle zseni, csak egy normális, aki rendet tart, tudja a dolgát, és tud korrekt koordinátorokat találni - elég könnyen pozitív mérlegű csapatot faraghatna. Már most tele van a roster tehetséges fiatalokkal, jövőre is elöl fognak draftolni. És Mayfield is szerintem egy tökös gyerek. Nem bizonytalanodik el, nem zökkenthető ki, biztos önmagában, és szerencséjükre nem egy Winston féle srác, akinek ne lenne annyi esze, hogy civilben nem balhézik, és ne venné észre, hogy még tanulnia kell a szakmát. Sokan utálják a személyiségét, de szerintem egy ilyen balhés franchise-ba pont egy ilyen QB való.

És Dorsey sem egy hülye. Szóval megvannak itt az alapok már, csak valakinek be kéne fejeznie a munkát.
Arians mintha pedzegette volna, hogy a Browns állásért visszatérne a nyugdíjból.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Cleveland Browns
« Válasz #59 Dátum: 2018 nov. 06. 16:28 »

Arians mintha pedzegette volna, hogy a Browns állásért visszatérne a nyugdíjból.
Kemény lenne itt egy Arians-Bowles reunion.