Chicago Bears

• 1335 válasz
  • 57308 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 032
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 622
Black_Adder - Re:Chicago Bears
« Válasz #1200 Dátum: 2019 ápr. 30. 12:42 »
:Dán István, Valdosa State, foglalkozására nézve cornerback. Szerintem első draftolt játékos a történelmükben.
Igen az első.
Kenny Moore III is onnan jött de ő UDFA volt.
Ne csorbítsátok a Valdosa St. hírnevét!
Denmark az 5. draftolt prospektjük.
https://www.pro-football-reference.com/schools/valdostast/drafted.htm

2013 4/108 CAR Edmund Kugbila, OL
1997 7/220 MIN Artie Ulmer, LB
1993 8/204 SEA Antonio Edwards DE
1990 10/257 SEA Robert Mortis DE

Robert Mortis sose került rosterre, Antonio Edwards 31 meccsen kezdett 16 sackig jutott pályafutása során, szerzett 2 TD-t meg egy safety-t, Ulmer  6 évet volt a ligában, de csak 2 meccsen kezdett a Falconsszal volt 2× is PO-ban, Kugbila - a legmagasabban elkelet prospektjük - egyetlen évet volt a ligában, sosem lépett pályára, nem tudom aktív keretnek tagja volt-e.

szerk.: látom elkéstem vele
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 276
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 49
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1201 Dátum: 2019 máj. 03. 16:20 »
Annyira feltudjátok baszni az ember agyát ezzel a brutális passzív hozzá állással Trubiskyvel szemben gec :Dd
Most őszintén, te elégedett voltál vele? A frencsi irányító így játszik?
Tavaly érkezett Mack, akiért hasonló értéket áldoztunk, mint Trubiért. Melyikük játszott az értékének megfelelően szerinted?
Velem együtt mindenki várta, hogy hogyan mutatkozik be, emlékezz, amikor az első, éles meccsen lecserélték a zsiráfot és az első passzára milyen ujjongás volt a tömegben! Mára eléggé szkeptikussá vált mindenki, de tévedsz, ha azt hiszed, hogy nem vagyunk vele türelmesek.
Gondolj bele, a tavalyi védelemmel mire lett volna képes egy kurva jó irányítóval felálló csapat (most kickerünket a jó ízlés határain belül nem beszélek)? Minden adott volt, a GB évek óta először sehol, a Vikings a championship window helyett a budiajtót választotta, a Lions pedig.......hát őket ismerjük.  Volt mellé egy, az előző évnek köszönhetően, jó kis sorsolás. Nem csak Parkey lábában maradt az igazán jó szereplés.......

Kapott egy jó edzőt, olyan falat, amilyenről Cutler baby csak álmodott, elkapókat, a futójátékot is átformálják, a védelem eddig is horzsolt.....
Szóval idén már virítani kell. Nem fér bele, ha a négy méterre álló elkapót két méterrel főlédobja, ha csak lábon tudja megoldani a szituációkat,  hogy sokszor rossz döntéseket hoz stb.

Bízunk benne, de ez kb az utolsó éve, hogy bizonyítson........

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 87
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 15
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1202 Dátum: 2019 máj. 05. 02:49 »
Mijenigaz tőllle csi77 király !

T10 ha tovább tetézi, akkor halo nagy pénz, és ha halo nagy pénz akkor bizony feláldozható. védelem 50-60 % -a lesz tavalyi önmagának, kíváncsi vagyok hány meccs megy a kútba a sok agyatlan kapkodás miatt ami a fejében van. ÉÉÉÉS ugye tape is van róla, ami hatalmas visszaesést fog prezentálni lényegesebb csapatok ellen. ( arról nem beszélek hogy 5 játékot ha áthívott élete során )
just we plaaaaaanned

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 69
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1203 Dátum: 2019 máj. 06. 02:54 »

T10 ha tovább tetézi, akkor halo nagy pénz, és ha halo nagy pénz akkor bizony feláldozható. védelem 50-60 % -a lesz tavalyi önmagának, kíváncsi vagyok hány meccs megy a kútba a sok agyatlan kapkodás miatt ami a fejében van. ÉÉÉÉS ugye tape is van róla, ami hatalmas visszaesést fog prezentálni lényegesebb csapatok ellen. ( arról nem beszélek hogy 5 játékot ha áthívott élete során )

Én még mindig azt mondom hogy adjunk neki még egy évet. Igazából a tavalyi volt a rookie éve, nekem az a maszatolás Foxxal meg az inkompetens edzői stábbal nem számít. Új rendszer, új játékosok mindent meg kell szokni. Szerintem az is látható volt hogy a szezon első 3 meccsén látott hibákból sokat kijavított Trubisky. Persze látványos amikor üres elkapókat alul/túldob, de statisztikailag még mindig erős középmezőny volt. Ami nekem fontos volt az az hogy kulcs helyzetekben amikor a meccs múlt rajta meg tudta oldani ( Miami, Phily, Giants) Ő megtette amit neki meg kellett, aztán jött Parkey...Nem azt mondom hogy minden fasza, semmi gond nincs vele, de én nem vagyok ilyen borúlátó. Én pont azt várom hogy a 2. évben Nagy rendszere még jobban és olajozottabban fog menni. Ha Trubisky nem fejlődik akkor kell majd hozni egy új QB-t...

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 149
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Chicago Bears
« Válasz #1204 Dátum: 2019 máj. 06. 13:46 »

Én még mindig azt mondom hogy adjunk neki még egy évet. Igazából a tavalyi volt a rookie éve, nekem az a maszatolás Foxxal meg az inkompetens edzői stábbal nem számít. Új rendszer, új játékosok mindent meg kell szokni. Szerintem az is látható volt hogy a szezon első 3 meccsén látott hibákból sokat kijavított Trubisky. Persze látványos amikor üres elkapókat alul/túldob, de statisztikailag még mindig erős középmezőny volt. Ami nekem fontos volt az az hogy kulcs helyzetekben amikor a meccs múlt rajta meg tudta oldani ( Miami, Phily, Giants) Ő megtette amit neki meg kellett, aztán jött Parkey...Nem azt mondom hogy minden fasza, semmi gond nincs vele, de én nem vagyok ilyen borúlátó. Én pont azt várom hogy a 2. évben Nagy rendszere még jobban és olajozottabban fog menni. Ha Trubisky nem fejlődik akkor kell majd hozni egy új QB-t...
Ellenünk Daniel doktor operált, nem Turbó. Mondjuk az, hogy valaki nem tudja odadobni az üresen álló célpontjához a labdát az szvsz nem sémafüggő. Ebben nem is nagyon látom hogyan fog fejlődni. Ugyanakkor irtó nagy átadásokra is képes, ismerek olyan irányítót aki ezt hozza 15 éve. Ez a szezon megmutatja, hogy franchise QB-e vagy nem, tovább nem érdemes reménykedni.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1205 Dátum: 2019 máj. 06. 13:57 »

Ellenünk Daniel doktor operált, nem Turbó. Mondjuk az, hogy valaki nem tudja odadobni az üresen álló célpontjához a labdát az szvsz nem sémafüggő. Ebben nem is nagyon látom hogyan fog fejlődni. Ugyanakkor irtó nagy átadásokra is képes, ismerek olyan irányítót aki ezt hozza 15 éve. Ez a szezon megmutatja, hogy franchise QB-e vagy nem, tovább nem érdemes reménykedni.

Igen ráadásul Cohen adta a TD passzt Millernek. Kiment a fejemből, de a lényeg hogy azért csinált szép dolgokat is. Én azt mondom hogy várjuk meg ezt az évet aztán ráérünk pánikolni.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1206 Dátum: 2019 máj. 07. 04:20 »
Közben újabb fordulatot vett a kicker saga :)

https://twitter.com/adamschefter/status/1125499770641035265

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1207 Dátum: 2019 máj. 10. 17:03 »
Itt egy remek elemzés Trubiskyről. Érdemes követni a tagot Twitteren mert sok ilyen elemzést szokott közzé tenni.

https://mobile.twitter.com/robertkschmitz/status/1126833436625387520

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1208 Dátum: 2019 máj. 22. 22:32 »
Első jegyinfók a londoni meccsekre ha érdekel valakit. A bérleteket Jun 6 -től lehet megvenni a sima jegyeket később kezdik majd árúsítani...

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001031544/article/london-games-season-ticket-news

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1209 Dátum: 2019 máj. 25. 14:03 »
Néhány érdekesebb hír. Sowell TE lett míg Mizzelt WR-é convertáltuk. Mizzel amúgy sem lesz rosteren, de a Sowell project érdekes.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 583
  • Tag
  • Kedvelések: 173
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1210 Dátum: 2019 máj. 25. 15:37 »
Néhány érdekesebb hír. Sowell TE lett míg Mizzelt WR-é convertáltuk. Mizzel amúgy sem lesz rosteren, de a Sowell project érdekes.
Michael Burton helyett inkább tartanak olyat a rosteren, aki tud OT-t, FB-t, blokkoló TE-t játszani. Sokat ebbe nem látok bele, kell a hely, mert gondolom Wimst nem akarják lapátra tenni a tavalyi után. Például.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó
« Válasz #1211 Dátum: 2019 jún. 08. 16:10 »
Itt az új centenáriumi mez. Nekem bejön, de a kinti fórumokon sokaknak nem tetszik.

https://mobile.twitter.com/chicagobears/status/1137181244133953537

https://mobile.twitter.com/bradbiggs/status/1137189622562328581

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 415
  • Tag
  • Kedvelések: 406
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1212 Dátum: 2019 jún. 09. 11:34 »
Mintha a Bengals mezét ellopta volna valami kínai zugvarroda

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 452
  • Fórumozó