Szavazás

Melyik pick tetszik

1/20: Noah Fant, TE, Iowa
11 (20%)
2/41: Dalton Risner, G, Kansas State
16 (29.1%)
2/42: Drew Lock, QB, Missouri
8 (14.5%)
3/71: Dre'Mont Jones, DL, Ohio State
9 (16.4%)
5/156: Justin Hollins, EDGE/LB, Oregon
5 (9.1%)
6/187: Juwan Winfree, WR, Colorado
5 (9.1%)
Egyikse, Elway takaroggy
1 (1.8%)

Összes szavazó: 22

Denver Broncos

• 2045 válasz
  • 69267 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 926
  • Kedvelések: 603
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #1830 Dátum: 2019 ápr. 19. 17:11 »
Köztudott, hogy nem vagyunk jók smoke screenek eregetésében, így az alábbi nyilatkozat örömre adhat okot azoknak, akik nem találják megfelelőnek az idei QB classt:

John Elway is not sold on Drew Lock. - Cecil Lammey, 104.3 The Fan
We've been mocking Lock to the Broncos for a long time because of the earlier reported interest, but it now sounds like Denver may pass on Lock and perhaps the other quarterbacks as well. Lammey mentioned that Devin White and Ed Oliver are more likely to be chosen 10th overall, but cited that things could change during the top-30 visits.
idén szvsz van füst a képernyőn, feltehetően azért mert nem döntöttünk már a senior bowlon, hanem tovább értékeljük a játékosokat. Még Lockot se és más QB-t se zárnék ki.
Amúgy mind White mind Oliver sokkal biztosabb prospektnek tűnik, mint akármelyik QB, csak QB sokkal fontosabb poszt, nem beszélve arról, hogy könnyen kimehet mindkettő előttünk...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 108
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 43
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #1831 Dátum: 2019 ápr. 19. 18:06 »
Köztudott, hogy nem vagyunk jók smoke screenek eregetésében, így az alábbi nyilatkozat örömre adhat okot azoknak, akik nem találják megfelelőnek az idei QB classt:

John Elway is not sold on Drew Lock. - Cecil Lammey, 104.3 The Fan
We've been mocking Lock to the Broncos for a long time because of the earlier reported interest, but it now sounds like Denver may pass on Lock and perhaps the other quarterbacks as well. Lammey mentioned that Devin White and Ed Oliver are more likely to be chosen 10th overall, but cited that things could change during the top-30 visits.
idén szvsz van füst a képernyőn, feltehetően azért mert nem döntöttünk már a senior bowlon, hanem tovább értékeljük a játékosokat. Még Lockot se és más QB-t se zárnék ki.
Amúgy mind White mind Oliver sokkal biztosabb prospektnek tűnik, mint akármelyik QB, csak QB sokkal fontosabb poszt, nem beszélve arról, hogy könnyen kimehet mindkettő előttünk...

Hát nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy az idei QB-k közül senkit nem akarok a csapatban látni, én nagyon bust szagot érzek mindegyiken, néztem külön elemzést mindenkiről és szerintem senkiből nem lesz jó QB a nagyok között (aztán lehet valaki megtalálja a következő Bradyt). Arról nem is beszélve, hogy ez elég egyértelmű üzenet Flacconak, hogy nem túl nagy a bizalom és bármikor átveheti a helyét a rookie (na nem mintha úgy gondolnám, hogy Flacco hosszútávú megoldás lesz, de azért teher nélkül talán jobban menne neki).

Ha Devin White elérhető akkor mindenképp őt választanám, Fangio nagyon kimaxolná a benne lévő potenciált szerintem, és nagyon kéne egy pro bowler LB ide. Ha ő nincs akkor Devin Bushnak is örülnék, kicsit reachnek érzem, de nagyon nagy need és a Bengals kiviszi előlünk ha letradelünk szerintem. De ha White nincs bent akkor bármelyik BPA picknek örülni tudok, legyen az Oliver, Williams, Gary vagy akárki, csak ne QB... Aztán a nálam sokkal okosabbak majd eldöntik, ez csak az én személyes véleményem.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 407
  • SWAG
  • Kedvelések: 133
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #1832 Dátum: 2019 ápr. 22. 22:27 »
Nyakunkon a draft, így kezdésnek kibeszélhetnénk h hol érzünk lyukakat a rosteren, mik a needjeink?
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 926
« Válasz #1833 Dátum: 2019 ápr. 22. 22:41 »
Nyakunkon a draft, így kezdésnek kibeszélhetnénk h hol érzünk lyukakat a rosteren, mik a needjeink?
fiatal QB, 3 down LB, DB depth leginkább tán coverr safetyvel,OG, és még idevenném az NT-t is.

Persze én annak híve vagyok, hogy nem az idei needeket kéne drafton tölteni, hanem az 1-2 év múlva keletkező lyukakra előre felkészülni, de ha már így alakult van bőven poszt, ahova instant impakt lehetne az 1/10.
QB felhozatal nem tetszik, iDL annál jobban, akkor is inkább odahoznék nagy talentet, ha a Wofle-Kerr-Harris trióra most azt mondanám oké. Ha bent lenne White, ő egy nagy needre érkező BPA lenne, de igazából kár számolgatni hogyan dőlnek a dominók.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 311
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 57
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1834 Dátum: 2019 ápr. 23. 08:34 »
Hát, bár nekem sem tetszik az idei qb felhozatal, én qb-ra nyomtam, hogy az érkezzen első körben. Ha minden jól megy jövőre bőven top10-en kívűl fogunk húzni, ezért most kéne kirántani valakit, akiben látnak fantáziát (persze ha van ilyen), még ha elsőre nem is a legsexybb pick. Aztán Don Scangarello neveljen belőle egy elit qb-t, és végre 10+ évre oldjuk meg ezt a kicseszett pozíciót.
Viszont én most fullba nyomom az in Elway we trust üzemmódot, úgyh bárki jön, én örülni fogok.
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 926
« Válasz #1835 Dátum: 2019 ápr. 23. 10:50 »
Egyre többet hallani Bush nevét Broncos kapcsán. Ő nálam nem érne 1/10-et, de nem is gondolom hogy a board tetején lenne, White biztos előtte van, csak a letöbben úgy számolnak hogy kivszi a Tampa. Mondjuk ha kimegy előttünk White, 1-2 QB, pár EDGE, akkor egy igazán jó Interior DL játékos megfoghatnánk 1/10ben. Ha nem, akkor Bushért letrade-elnék, leginkább meg jövő évi pickeket keresnék az 1/10ért. Mondjuk ahhoz másik fél is kéne, ha meg nekünk nem tetszik sneki, más se valószínű, hogy jövő évi 1. kört áldozna, de Wilsonban fél napot lehetett reménykedni, ebben egész csütörtökig.

• *
  • Hozzászólások 407
  • SWAG
« Válasz #1836 Dátum: 2019 ápr. 23. 22:47 »
Szerintem igazi klasszik értelemben vett neednek (ergo jelenleg ránézésre nincs kezdő a rosteren) az IOL (C/OG) mondható.

Bőven ráférne a minőségi csere (a kezdőknél) az ILB és TE posztokra is.

Valamint kéne depth a S, WR, DL, OL, a CB és az ED posztokra is.

Plusz ügye itt a QB, ahol azt lehet mondani h van ugyan egy QB-nk, aki bizonyítottan képes egy jó rosterrel SB-t nyerni, de a kora, a tavalyi sérülése és az elmúlt pár éves formája alapján érthető h egy fiatal Fr.QB-ra akár első körös pick(ek)et adjunk (- de mégse klasszik need).

Ha sorrendben kéne rakni, akkor sztem:
IOL, ILB, TE, S/CB, DL, WR, ED, OL (+ fr. QB)

Ezekből a IOL az a poszt, amit 1/10 egyszerűen nem szabad ellőni (idén elsőre nincs Q.Nelson a drafton), de az én értékelésem alapján van
- 2 elit prospect az ILB-k között (de 2-3 körösöket nem látok),
- 1 all-around TE (további 3 ami legalább 2-3. kört ér szememben),
- 3 első körös CB (aki közül kettőt lehet sztem a mi rendszerünkbe beilleszteni, de nálam egyik se érne 1/10-et)
- legalább 3 olyan DL játékos, akit szívbaj nélkül kivinnék 1/10-en (közölük 1 lehet h a második körös pickünknél is bent lesz)
- 1/10-re én nem látok Safteyt, ahogy WR-t se
- az ED és az OL depth pedig nem ilyen szintű "hiányposzt", ide hátsó körös boom-or-bust/development játékosok kellenek
- QB-k közül 1/10-en reálisan Lock és Haskins jöhetne szóba - előbbiben én látom, hogy Fr.QB lehet belőle, de tényleg ordas boom-or-bust prospect, míg Haskins sztem egy Alex Smith féle sótlan karriert írhat le, ami miatt nem örülnék neki tiszta szívből. 3 körnél elgondolkoznék egy Will Grieren, is de reálisan őt is ki fogják vinni a másodikban, a többinél nemigazán látom, hogy mivel lennének jobbak egy Graysonnál vagy egy Hogennél.

A draftig összerakok még egy mini boardot, hogy az első körben én hogy értékeltem a játékosokat (egy GM játék miatt csináltam egyet, de kicsit át kell alakítani, mert itt számít a sémafittség is).

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 717
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1837 Dátum: 2019 ápr. 23. 23:35 »
Nekem az az alap filozófiám, hogy a draft első körében irányítón kívül nem nézünk roster lyukakat. Húzzuk a legjobb, legbiztosabb játékost. Sematikus fittség persze számít, mert minden játékos csak annyira lehet jó, amennyire használni tudják, de alapvetően a legjobb játékos jöjjön, akárki is az. Vagy egy irányító, ha hisznek benne.

Top10 esetén még a második kört is általában ide sorolom, de az idei draft olyan, hogy úgy a top20 után jön kb. 50-60 "egyforma" játékos, akik között nincs igazán nagy különbség, szóval onnantól lehet a needekre (is) utazni. Nálam is LB, TE, CB a kiemelt posztok, aztán OL, esetleg DL foltozgatás, attól függően, hogy mi történt az első két pickkel.

Visszatérve az 1/10-re, nekem pár helyes feltrade vagy letrade is beleférne, ha pl. egy irányítóért felmegyünk. Vagy akár valamelyik (Elway-ék által) top5-re gradelt játékosért, ha az nem rusher. Ha rusher esik le hozzánk, vagy nem kell az a QB aki elérhető, akkor pedig menjünk le pár helyet és szerezzünk egy vagy két plusz picket.
The only discipline that lasts, is self discipline

• *
  • Hozzászólások 407
  • SWAG
« Válasz #1838 Dátum: 2019 ápr. 24. 08:15 »
Közben "kellemes" hírek érkeztek CHJ féle holdoutrol is:
minimum 3 év 45 millát, vagy ugyanilyen fizuval tradet akar az ügynökével kicsikartatni.

Klis szerint nem fogjuk megadni ezt az összeget és realitas a trade...

A vilag egyik legalulertekeltebb CBjéért nem gobdolom h reális ellenértéket fofunk kapni, ugyanakkor a 15 m/év is irrealis szvsz (még ha meg is értem a logikajukat, miszerint eddig qvaolcson játszottam és ideje az uccso nagy paydaynek)

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 311
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 57
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1839 Dátum: 2019 ápr. 24. 08:26 »
minimum 3 év 45 millát, vagy ugyanilyen fizuval tradet akar az ügynökével kicsikartatni.

A vilag egyik legalulertekeltebb CBjéért nem gobdolom h reális ellenértéket fofunk kapni, ugyanakkor a 15 m/év is irrealis szvsz (még ha meg is értem a logikajukat, miszerint eddig qvaolcson játszottam és ideje az uccso nagy paydaynek)
Fasza....
Elway-t ismerve én sem gondolom, hogy ennyit adni fogunk neki, pedig baromi nagy szüksége van a csapatnak CHJ-re. Végre úgy nézett ki, hogy kezd összeállni a CB sor, erre jön megint ez.
Elvileg a draft után fognak leülni, addig legalább reménykedhetünk, hogy mégis lesz megegyezés.
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

• *
  • Hozzászólások 407
  • SWAG
« Válasz #1840 Dátum: 2019 ápr. 24. 10:24 »

Fasza....
Elway-t ismerve én sem gondolom, hogy ennyit adni fogunk neki, pedig baromi nagy szüksége van a csapatnak CHJ-re. Végre úgy nézett ki, hogy kezd összeállni a CB sor, erre jön megint ez.
Elvileg a draft után fognak leülni, addig legalább reménykedhetünk, hogy mégis lesz megegyezés.

Igen, közben olvastam én is Elway nyilatkozatát (aki nem tette volna annak bemásolom):
“I don’t have time right now. I’m busy with the draft. We’ll talk about Chris. He’s under contract, so we’ll talk about that when the draft is over. When I say this, I said we’re going to talk about it. It doesn’t mean we’re going to do it.”

“I haven’t even though about that. So, no. I haven’t gotten there. Like I said, we’ll talk about Chris’ contract when the draft’s over and see what they’re looking for.”

Annyit tett még hozzá később, hogy nincs semmi problémája azzal, hogy nem jelent meg az önkéntes edzéseken.

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 108
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 43
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #1841 Dátum: 2019 ápr. 24. 17:17 »

Fasza....

Igen, közben olvastam én is Elway nyilatkozatát (aki nem tette volna annak bemásolom):
“I don’t have time right now. I’m busy with the draft. We’ll talk about Chris. He’s under contract, so we’ll talk about that when the draft is over. When I say this, I said we’re going to talk about it. It doesn’t mean we’re going to do it.”

“I haven’t even though about that. So, no. I haven’t gotten there. Like I said, we’ll talk about Chris’ contract when the draft’s over and see what they’re looking for.”

Annyit tett még hozzá később, hogy nincs semmi problémája azzal, hogy nem jelent meg az önkéntes edzéseken.

Holnap talán el is dől ez a dolog, mert ha az első körben CB jön, akkor szerintem az Harris távozásával egyenlő. Remélem azért, hogy marad, mert a kedvenceim közé tartozik és nagyon nem akarom más mezben látni.

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 162
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 48
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #1842 Dátum: 2019 ápr. 24. 18:19 »
én mondok egy vadat
haaz első 2 napon nem jön QB akkor küljdük Harris-t Rosenért
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 717
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1843 Dátum: 2019 ápr. 24. 18:23 »
DT, Sanders, Harris az a hármas (Von mellett, de ő csak nem fog menni) akiknél bánom, bánnám, bántam hogy elmennek. DT esetén megértem, mert a teljesítménye sajnos tényleg nem felelt meg annak a pénznek amit a contractja alapján fizetni kellett volna neki. De Harrisé simán, sőt, ő évek óta túljátssza a pénzét.

Én nem sajnálnám tőle azt a 15 milliót három évre. Úgyis csak 1+1+1 vagy legrosszabb esetben 2+1 év lenne, addig meg úgyis marad. És jelenleg nincs is kilátásban senki, aki miatt vissza kellene tartanunk magunkat. Csak Simmons szerződése fog jövőre lejárni, aki komolyabb pénzbe kerülhet. Gotsis a másik, de ő szerintem nem oszt nem szoroz, Booker szintén, akár marad, akár megy. És lejár Wolfe és Sanders szerződése is. Mindkettő ha netán marad, csak olcsóbban fog maradni. Ha meg nem akkor 10+10 felszabadul. Ha Malcom Butler és a hasonlók 4-5 éves 15 millió átlagú szerződést kapnak, akkor Harris is megér annyit. Benne van is még szerintem 2-3 jó év, amikor a teljesítménye is megfelelne ennek a pénznek.

Aztán lehet, hogy a szentimentalizmus beszél belőlem. Azért remélem, hogy maradni fog.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 162
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 48
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #1844 Dátum: 2019 ápr. 24. 20:49 »
The stronger you become, the weaker you really are