Szavazás

Melyik pick tetszik

1/20: Noah Fant, TE, Iowa
10 (20%)
2/41: Dalton Risner, G, Kansas State
15 (30%)
2/42: Drew Lock, QB, Missouri
8 (16%)
3/71: Dre'Mont Jones, DL, Ohio State
8 (16%)
5/156: Justin Hollins, EDGE/LB, Oregon
4 (8%)
6/187: Juwan Winfree, WR, Colorado
4 (8%)
Egyikse, Elway takaroggy
1 (2%)

Összes szavazó: 20

Denver Broncos

• 1969 válasz
  • 60732 megtekintés

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
  • Kedvelések: 133
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #1785 Dátum: 2019 márc. 16. 17:50 »
Kerr jön vissza 2 évre, ezzel az NT posztra is van "érkező".

https://twitter.com/TroyRenck/status/1106958563618910208

Callahan azt nyilatkozta h Sunshineal beszélt es jókat mondott a csapatról és a városról. Ő is szimpi:

https://twitter.com/IanStClair/status/1106958035111469056
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
  • Kedvelések: 593
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #1786 Dátum: 2019 márc. 17. 02:15 »
kezd alakulni. CB-t már nem muszáj húzni. Maradt ILB és S mint need. Eggyel jobb.
Kerr pénzét nem tudom, de alapvetően nincs bajom vele. A Heuerman resign tragédia, a többi rendben van, csak még mindig kéne 1-2 név, de végeredményben a Flacco deal lesz a perdöntő, ha ő úgy játszik mint 2014-ben, akkor jó offseason, ha nem, akkor maradunk a szerszám rossz végén...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1787 Dátum: 2019 márc. 17. 09:41 »
A csődör titkos fegyveréről az első kiszivárgott felvételek:

https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1107061178931437569

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 252
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 62
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #1788 Dátum: 2019 márc. 17. 10:45 »
A csődör titkos fegyveréről az első kiszivárgott felvételek:

https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1107061178931437569
Ok. WR poszton megvagyunk
"the "Godfather" has arrived"

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1789 Dátum: 2019 márc. 18. 09:35 »
https://twitter.com/AlbertBreer/status/1107409798230888448
Úgy nez ki h kb 15 millank még van, ebből kb 6 milla kell a draftra, átlag 5-öt tradicionálisan meghagyunk, így kb. 4 millából lehet még kukázni.

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1790 Dátum: 2019 márc. 19. 09:28 »
Újabb érdekességet ajánlok a youtube bugyraiból, ebben Chubbot sz.pkodják fel szakszerűen:

ui.: Peterk figyelmébe is ajánlom, mert szinte végig 2 point standsből indul :P

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1791 Dátum: 2019 márc. 19. 10:30 »
Több helyen olvastam és végül Klis is megerősítette, hogy erősen érdeklődtünk Blake Bortles iránt, akinek nem lett volna ellenére ide jönni, de végül a Ramssel írt alá egy évre.

A floridai tengerpart után, gondolom a kalifornia tengerpart közelebb állt a szívéhez, mint a sziklás hegység + az a hír járja h elég bulis arc, LA ebben az aspektusban is többet tud nyújtani. :D

Bár az összegre még nem találtam hiteles adatot, de valószínű h pár milláról szól csak, így nem vágtam volna eret, ha végül mégis mi igazoljuk le. Kérdés, hogy ezen érdeklődésünk, csak egy kötelező kör volt, vagy érdemes többet is belelátni: lehet h valójában nem jön be nekünk (sem?) az idei QB class?

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 295
  • #BroncosCountry
  • Kedvelések: 55
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1792 Dátum: 2019 márc. 19. 11:18 »
Több helyen olvastam és végül Klis is megerősítette, hogy erősen érdeklődtünk Blake Bortles iránt, akinek nem lett volna ellenére ide jönni, de végül a Ramssel írt alá egy évre.

A floridai tengerpart után, gondolom a kalifornia tengerpart közelebb állt a szívéhez, mint a sziklás hegység + az a hír járja h elég bulis arc, LA ebben az aspektusban is többet tud nyújtani. :D

Bár az összegre még nem találtam hiteles adatot, de valószínű h pár milláról szól csak, így nem vágtam volna eret, ha végül mégis mi igazoljuk le. Kérdés, hogy ezen érdeklődésünk, csak egy kötelező kör volt, vagy érdemes többet is belelátni: lehet h valójában nem jön be nekünk (sem?) az idei QB class?
Hát ha végül nem hozunk a draftrol qb-t 1. körben, én visszahoznam Macskát backup-nak aprópénzért.
Szerintem ésszerűbb lenne, mint megint ellőni egy 2-3. kört egy colos bust qb-ra.
« Utoljára szerkesztve: 2019 márc. 19. 11:58 írta roberto23 »
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 685
  • Köbüki
  • Kedvelések: 478
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1793 Dátum: 2019 márc. 19. 20:19 »
Macska bevallom nekem is jobban tetszene, de stílusfüggő is a dolog, nem tudom mit akar az offense játszani. Azon kívül persze, hogy Flacco komfort zónájából nagyon nem mozdulhatunk ki, ő abban jó (ha jó), amit tud.

Doki: Chubb indul 2 pontosból is, persze. Minden rusher indul így is meg úgy is, de nézd meg az első lépésének sebességét Milleréhez képest. :) Más galaxis, pedig Chubb is ritka atletikus. De 270+ fontot nem is lehet úgy beindítani állva, mint 250 fontos. Az ilyen késleltetett rush-okhoz jó állva indulni, amikor van tér, tud lendületet venni és az erejét használni. De egy jó LT ellen - akit nem lök csak úgy fel - "praktikázn"i kell, mert ahhoz nem elég gyors, hogy állásból megkerülje. Miller olyan gyors állásból is, szűk területen is, hogy mire a tackle feláll, ott van a hasában, beteszi a vállát és befordul mögötte csípőből mire a tackle mozdulni tudna. Vagy belülről megkerüli. Ehhez Chubbnak 3 pontosból kell indulnia, hogy meg legyen a sebesség és lendület is. (A 3-4-ben gond az - ez kijött tavaly is -, hogy túl sokat kell állásból indulnia, hogy le tudjon válni a blokkokról futás elleni védekezéshez. Ha nem úgy indul, elfutnak a fal belseje és közötte, volt ebből gond tavaly bőven. Főleg, hogy az LB-k felállításával is küszködött a stáb. Fangioban nagyon bízom, hogy ő összerakja majd ezt a frontot úgy, hogy a tavalyi gondok ne jelentkezzenek. Akkor nem is kell egy no fly zone ahhoz, hogy masszív maradjon ez a védelem.)

Langley elkapása nagyon szép ... de várjuk meg a TC-t mielőtt kikiáltjuk Sanders utódjának. Ezekkel az insta videókkal az a baj, hogy lehet, hogy egész délelőtt dobáltak neki és ez az egy jött így össze. Közben meg elejtett 20-at. :)

(Ki vagy kik az "AM" Brees tweetjében? Nem jövök rá :) A spotrac-nál egyébként ebben a pillanatban 22M-nál állunk, Callahan, Heuerman és Kerr szerződései nélkül. Ebből kijöhet a 15, valósnak tűnik a forrás. A draft poolunk egyébként 8.3 milla lesz, így ha igaz a 15, akkor nem sok pénz maradt...)
The only discipline that lasts, is self discipline

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1794 Dátum: 2019 márc. 19. 22:36 »
Blacknek, speciálba:

https://twitter.com/MikeKlis/status/1108103531884474368

A többiek felvetesere majd jozanuleragalok!

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 252
  • Fórumozó
« Válasz #1795 Dátum: 2019 márc. 20. 02:15 »
ilyen wr ínséges időkben sansztalan, hogy Sunshine visszatér a keretbe? persze lehet vele is csak eggyel többen lennénk, de ő legalább nagy kedvenx

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 295
  • #BroncosCountry
  • Kedvelések: 55
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1796 Dátum: 2019 márc. 22. 07:51 »
Siemian -> Jets
Hogan -> plusz 1 év

Mostmár tényleg kíváncsi vagyok mi a terv qb fronton.
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 252
  • Fórumozó
« Válasz #1797 Dátum: 2019 márc. 22. 08:28 »
Siemian -> Jets
Hogan -> plusz 1 év

hátsó körökből egy dysert-szerű. mindent feltettünk flaccora. tényleg hisznek benne. jövőre újrakezdjük

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 242
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 184
Rolni - Re:Denver Broncos
« Válasz #1798 Dátum: 2019 márc. 22. 15:04 »
Siemian -> Jets
Hogan -> plusz 1 év

1\10 Drew Lock, aki egy évet ül a padon Flacco mögött, majd 2020-ban előrelép, mint Mahomes a Chiefs-nél...ez most sztem minden GM egyik szuper receptje...persze kell hozzá egy megfelelő HC, egy megfelelő keret és egy megfelelő prospect, de ez már mellékes ugyebár :)
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1799 Dátum: 2019 márc. 22. 23:33 »
Siemian -> Jets
Hogan -> plusz 1 év

1\10 Drew Lock, aki egy évet ül a padon Flacco mögött, majd 2020-ban előrelép, mint Mahomes a Chiefs-nél...ez most sztem minden GM egyik szuper receptje...persze kell hozzá egy megfelelő HC, egy megfelelő keret és egy megfelelő prospect, de ez már mellékes ugyebár :)
A hírek szerint a Miaminak is megtetszett a fiú, ők a 13. helyen húznak így nekik be kell tradelni elénk, ha valóban vinni akarják. Ez nekünk is bonyolítja a helyzetet.

Most volt am a pro day-e, itt van egy összefoglaló róla:
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000001023794/Best-of-Drew-Lock-s-pro-day

Közben kijött Zach Kerr szerződése: 2 years, $5 million; $600,000 guaranteed
Sztem teljesen korrekt ár érte, ennyit bőven megér.