New England Patriots

• 466 válasz
  • 59096 megtekintés

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 86
topin - Re:New England Patriots
« Válasz #120 Dátum: 2018 aug. 02. 20:30 »
Közben Decker is hazafias érzelmeket villanthat 1 évig..
Tavaly ő nekem már elég lassúnak tűnt, meglepődnék ha keretbe kerülne, de cáfoljon rám.

Igazából nem is látni miért volna rá szükségünk. Van a 2 csilli-villi emberünk: Dorsett csillog, kb az egyetlen aki elkapást tud felmutatni Gilmore ellen. Patterson villog, ráadásul ő "multifunkci". Hogan meg Jules alap. Brittről ódákat zengenek, mennyire tetszik nekik. Akkor már jöjjön inkább a Berrios, Lucien tandem a veteránok helyett..

Nem elérhető cspeti98

• *
  • Hozzászólások 56
  • UCF fan
  • Kedvelések: 22
cspeti98 - Re:New England Patriots
« Válasz #121 Dátum: 2018 aug. 02. 21:22 »

Fontos infó az új igazolásról. :D

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 476
peterk2005 - Re:New England Patriots
« Válasz #122 Dátum: 2018 aug. 02. 21:23 »
Offtopic, de szerintem az egész NFL-ben Deckernek van a legjobb nője. :D És még énekelni is tud a csaj. ;)
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #123 Dátum: 2018 aug. 04. 11:43 »
Richards INT..ejjjj  >:(

Wynn-nek nem sok sikerélménye volt eddig. Ellentétben Dorsett-tel, aki meg szárnyal továbbra is. Nesze neked Cooks 16 millió :)

JC.Jacky meg Ryan Lewis talán odaérhet, muszáj élni a lehetőséggel amit kapnak..Bár Jojo PUP listán van, így ő eddig nem nagyon jeleskedhetett. A Rowe, JMC, Dawson trió biztosnak tűnik Gilmore mögött.

Van Noy megy még nagyon nagyot. Erre se nagyon fogadott volna senki 20016-ban  ;)

Trey Flowers tegnap megsérült, ezzel azért óvatosan helló... >:(

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #124 Dátum: 2018 aug. 04. 14:07 »
Wynn guardban vagy tackleben gyakorol?

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #125 Dátum: 2018 aug. 04. 14:26 »
Wynn guardban vagy tackleben gyakorol?

hogy mi???  :o :o

Wynn punt returnerként gyakorol nálunk:  :cool:

https://twitter.com/Patriots/status/1024119968734965760

És mint látható fejlődik puntról-puntra :)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #126 Dátum: 2018 aug. 04. 14:28 »
Ja, hogy van egy másik Wynn-etek is? :) Én Isaiah Wynn-re - remélem jól írom a nevét -, az idei első körös picketekre gondoltam.

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #127 Dátum: 2018 aug. 04. 14:31 »
Amúgy persze T. A második sorban ő a LT. (Wynn-Karras-Ferentz-Croston-Waddle.) Többnyire ezen a poszton próbálkozunk vele.

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #128 Dátum: 2018 aug. 04. 14:32 »
Ja, hogy van egy másik Wynn-etek is? :) Én Isaiah Wynn-re - remélem jól írom a nevét -, az idei első körös picketekre gondoltam.

Nincs másik Wynn. Értettem, hogy rá gondoltál. Nem ment át a poénom akkor.. :-\ ;)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
« Válasz #129 Dátum: 2018 aug. 04. 14:39 »

Nincs másik Wynn. Értettem, hogy rá gondoltál. Nem ment át a poénom akkor.. :-\ ;)

Áh, az én agyam a lassú, nem kattintottam rá a videóra. Pedig ezt a videót pár napja láttam is. :)

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #130 Dátum: 2018 aug. 04. 14:50 »
After wrapping up the final round of 11-on-11 drills, New England’s starting defense switched to offense, and the first-team O — including quarterback Tom Brady — fanned out into a defensive formation near the goal line. With safeties Duron Harmon and Patrick Chung sharing passing duties and Brady, who will turn 41 on Friday, playing middle linebacker, the offense prevailed on both reps. Wide receiver Chris Hogan broke up a Harmon pass on the first, and Chung failed to connect with cornerback Eric Rowe on the second.

Read more at: https://nesn.com/2018/08/patriots-offense-defense-switcheroo-latest-fun-diversion-of-training-camp/

Ezek a mókák némileg ellentmondanak annak, mennyire feszület van mifelénk és hogy utálnak itt játszani a népek, meg hogy milyen egy szívtelen diktátor az öreg. Persze érthető, hogy aki nem tud megtanulni valamit, vagy nem tesz meg mindent, az nem teszi fel a kezét, hogy én ehhez hülye/béna/lusta/egoista voltam..

guest8

guest8 - Re:New England Patriots
« Válasz #131 Dátum: 2018 aug. 06. 20:26 »
Mitchell miért repült? Sérülékeny?

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
« Válasz #132 Dátum: 2018 aug. 06. 21:41 »
Mitchell miért repült? Sérülékeny?

Inkább úgy fogalmaznék egészségtelenségben szenved.  Csórinak nem volt kb 1 napja sem, amikor ne lett volna sérült..még egy nyamvadt földre tenyerelés is életveszély volt nála.

Kér érte, az utóbbi évek messze legígéretesebb WR pickje volt nálunk.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 120
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:New England Patriots
« Válasz #133 Dátum: 2018 aug. 08. 15:08 »
Decker a kiváló route futók közé tartozik. Ez egy tavalyi Titans offense-ben nem feltétlenül jelentett valamit, de nálatok számíthat. Kérdés, hogy 3-4 hét alatt mennyit tud felcsipegetni abból az Erhardt-Perkinsből amit JMD nyomat, és ami már azért néhány veterán elkapó torkán megakadt...
Játszott már Erhardt-Perkinsben, JMDnél...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető cspeti98

• *
  • Hozzászólások 56
  • UCF fan
  • Kedvelések: 22
cspeti98 - Re:New England Patriots
« Válasz #134 Dátum: 2018 aug. 10. 11:26 »
Na megvolt az első PS meccs, nagyjából azt kaptam, amire számítottam.

Nézzük a pozitívumokat, Wise és Rivers fasza, még a végén lesz pass rush. Shelton is elég jól tolta, szerintem az első hétre már kezdő lesz. Crossen is tetszett, Jacksontól viszont kicsit többet vártam. Bentley egy upgradelt Robertsbek tűnik, nem bánnám ha kiszorítaná (nem látok rá sok esélyt, mert Roberts a kezdőkkel volt fent). Trent Brown is jó volt, szerintem nem lesz gond LT poszton. Futóknál Hill>Gillislee, de meg merem kockáztatni, hogy Gillisleet Webb is beelőzte a depth charton.

Azért negatívum is volt bőven, bár ezekre számítani lehetett. Ha Brady megsérül, akkor végünk, Hoyer nagyon gyenge volt. Richards még mindig bűnrossz, a probléma, hogy a fő vetélytársa Damarius Travis még nála is rosszabb. Gilmore párszor eléggé lemaradt, de szerintem nem pörgött 100%-on. Van Noyt is elég csúnyán megverték az első TD-nél, az edzésriportok után ez azért meglepő.

Összességében elég sok hibával játszottunk, de szerencsére voltak biztató jelek, viszont még nagyon sokat kell javulni a szezonkezdetre.